DSSS bez obalu: Kdo zabil Ivetu Bartošovou? A kdo bude další?

Praha - Sebevražda zpěvačky Ivety Bartošové rozpoutala vášnivé diskuze také mezi politiky a jejich stranami. Dělnická strana sociální spravedlnosti se na svém webu pozastavuje nad otázkou "Kdo zabil Ivetu Bartošovou" a tvrdí, že si za svůj tragický konec může především ona sama.

Přidejte svůj názor 8 komentářů

Iveta Bartošová spáchala 29. dubna 2014 sebevraždu skokem pod vlak. Bylo jí 48 let.

K Ivetě Bartošové nebyl přiznivý osud ani některá bulvární média. Během posledních let se více než o jejím zpěvu psalo o zrušených vystoupeních nebo o sporech mezi jejími partnery. Slavná česká zpěvačka ukončila svůj včera v dopoledních hodinách pod koly vlaku.

Podle vyjádření DSSS však stále není všemu konec. "Lidský život zpěvačky se tím navždy uzavřel, ale mediální štvanice na Ivetu Bartošovou nikoliv, ba právě naopak. Hyeny se stativy, kamerami a fotoaparáty byly na místě sebevražedného činu takřka Bleskem. Musí přece natočit a vyfotit lidské torzo, krev na kolejích apod. Diváci a čtenáři si to přece přejí, tvrdí donekonečna," píše strana.

Dodává, že "Ivetu Bartošovou nezabili novináři, dokonce ani její psychopatické bizarní okolí v podobě mediálních exhibicionistů. Iveta Bartošová se zabila sama. Stejně tak jako mnoho jiných sebevrahů v naší zemi, jejichž počet varovně stoupá. Obdobně počet drogově závislých, alkoholiků, bezdomovců atd."

Dalším adeptem na cestě k sebevraždě podle DSSS je česká společnost. "Její závislost na konzumu a bulváru - pavlačovém pomlouvání a následné likvidaci druhých - je bohužel pravdivá. Zaplňuje tak její bezobsažnou prázdnotu. Žádný cíl, žádná myšlenka, která by stmelila společnost. Život ze dne na den, jemuž jediný „smysl" dává zaplacení úroků nenasytným bankám či v horším případě agresivním exekutorům," poukazuje strana.

"Každý máme ve svém okolí minimálně jednu Ivetu Bartošovou. Nešťastnici Džambulku. A jsme za to i rádi. Pořád na tom nejsme tak špatně, jako je ona: ubohá, zničená, mrtvá. Dokud nepřijede vlak, můžeme vegetovat na kolejišti, jak dlouho chceme. Pro zpestření si pustíme Novu či otevřeme Blesk. Tak kdo bude další na řadě? Potřebujeme pohnojit!" uzavírá Martin Kněžický z DSSS.

Vstupte do diskuze (8)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Aktivista, kterému chtěl dát Foldyna jazyk, promluvil. Vyhrožují mé…

27.05.2018 13:14 Praha - Aktivista Martin Uhlíř, který se proslavil šarvátkou s místopředsedou ČSSD Jaroslavem…

Atentát: Parašutistům pomohl Heydrichův člověk. Co prozradil?

27.05.2018 12:48 Aktualizováno Atentát na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha patří k nejvýznamnějším činům…

Prasárny, úchylárny, blbečci v publiku, je nám zle. Přerušení kontroverzní…

27.05.2018 10:16 Brno - Aktivistům se v sobotu večer podařilo narušit kontroverzní inscenaci Naše násilí a vaše…

Zeman a jeho parta? Jsou to hochštapleři, jen lžou a dělají ostudu. Známý…

26.05.2018 22:02 Aktualizováno Praha - Herec a šéf Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (62) se opět tvrdě pustil do prezidenta Miloše…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama