DISKUZE K ČLÁNKU

Exprimátor se rozzlobil: Češi, jste hnusní. Rasistický kecy k narozeným paterčatům jsou ubohost

Liberec - Exprimátor Liberce Jan Korytář, jenž patří k velmi populárním politikům regionu, se pustil do rasistů útočících na rodinu, které se narodila tuto neděli paterčata. Zároveň si rýpnul do "pravých" Čechů.

zpět na článek přehled všech diskuzí

Chcete-li se zapojit do diskuze, přihlaste se prosím

Co si myslíte vy? (stojíme o vaše názory, diskutujte)

84 příspěvků, poslední 08.06.2013 20:45
Nejlepší názory
selest (Hlasovalo 92 lidí) 04.06.2013 10:02
bohužel v obchodech a po kapsách kradou tmaví a v politice po milionech...»
Jana z Arcu (Hlasovalo 79 lidí) 04.06.2013 14:05
nechutná rasistická smečka, která kazí názor na všechny slušné české...»
Pepa (Hlasovalo 73 lidí) 03.06.2013 20:33
tak proč mne háže do jednoho pytle se zloději, zatímco ON slavný visí...»
06.06.2013 03:23 stenley - neni rasismus jako rasismus
k patercatum samozrejme neni co dodat-za to muze priroda a ne narodnost...jinak co je to rasismus??...podle me je to definice toho,kdyz jedna rasa nesnasi druhou bez ohledu na to jak se ta druha rasa chova,co dela a pod...osobne si nemyslim,ze jsem rasista,kdyz rikam ze romska komunita v nasich zemich je PREVAZNE banda prasat a zbabelejch zmetku,co utocej jen ve skupine...nicmene je to kocovnej narod a kocovnici jsou od jakziva hlucni,neporadni a ke vsemu laksni...proc ne?je to styl zivota,my taky mame styl zivota a taky ma chyby...me jenom zarazi to,ze si prilezou k nam,delaji nam tu bordel,systematicky se rozmnozujou,aby mohli stat zdimat na davkach,ojebavaj invalidni duchody a pod. a kdyz se nekdo ozve tak to nazivaj diskriminaci a vlada jim to toleruje?proc? proc je tady vlada drzi,proc je krmi bez odevzdany prace,proc se bojej slova diskriminace kdyz maj prazdnou pokladnu neustale je zivej a samotnej ceskej narod strada???to je trochu na hlavu postaveny,neni-liz pravda...vlada krade,pro to je dira ve statni pokladne,pro to zvedaji dph a jiny,pro to jsme v prdeli takrka se vsim na co se podivate...ja nemam zhola nic proti narodnosti romu-osobne znam par cikanu,kteri makaji jak srouby,aby se uzivili a jsou naprosto normalni a prirozeni...a co mam proti zlodejsky,mafiansky vlade a parazitujicim cikanum,kteri utocej a delaj kolem sebe bordel??-vse co v loveckejch potrebach najdete...takhle bych to zhruba shrnul,jinak bych o tom mohl vypravet hodiny... Příspěvek byl redakčně upraven.
reagovat
06.06.2013 00:48 Janka - Tono, ještě dodatek a věřte mi, že zcela bez
ironie či sarkasmu:
Napsal jste, že o problematice nic nevím. Něco mi říká, že vy naopak ano, možná jste v ní dokonce pracoval. Bylo by ku prospěchu věci, kdybyste tu napsal, co víte; v této oblasti koluje spousta fám a objektivních informací je jak šafránu. Proto ty fámy a z nich plynoucí nenávist. Tak ji pomozte rozptýlit. Nedávno tu někde vznikla parádní a věcná ! diskuze mezi pány frantou a Jánem 53, byla to úleva číst názory a fakta namísto obvyklých urážek či závodů ve vtipnosti. Zdravím.
reagovat
05.06.2013 16:55 Milan1970 - POPULISTA KORYTÁŘ
Pana Korytáře a ani nikoho z rodiny asi nikdy nepřepadli žádní cikáni, jinak by tohle neplácal. Navíc i on žije z našich daní.... Je populista, jako většina politiků či Kocáb - zalíbit se "bojem" proti rasismu... A tohle je také realita co se týká toho, jak stát podporuje cikáný a "bílé" ne: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=639029532791122&set=a.157218354305578.38586.100000522429982&type=1&theater 06
reagovat
04.06.2013 14:46 cartenica - Že se ten exprimátor tak nerozčíli, když cikáni...
Duchcově zmlátili a vážně zranili malého chlapce. Nenávist provokují sami svým chováním. Tak se nedivte páni radní.
reagovat
04.06.2013 14:39 Jan Pivarník - Korytář
jak příhodné jméno pro politika. Holt ten patří ke korytu i dle jména. Když jde o koryto tak i EU populismus je dobrý. Jinak mám tyto rádoby moralistické pindy rád. Tuhle Martin PIpek psal v blogu na ýBěs (píše se iDnes), že nějaké "gádže" se narodila čtyřčata a nedostala nic. Tady holt se narodili noví vědci, lékaři, inženýři, či schopní řemeslníci nebo pracovití dělníci. Pokud si někdo myslí, že to jsou pobírači sociálních dávek nebo dokonce budoucí násilníci, tak se hluboce mýlí. Ostatně děti nemohou za své rodiče, pouze p. Mendel se ve svých výzkumech (genetiky) trochu mýlil
reagovat
04.06.2013 14:19 kerim - Jak se dívám na můj příspěvek,tak mám víc mínusu
než plusu.Co člověk,tak jiný názor s tím se nedá nic dělat!!03
reagovat
04.06.2013 14:05 Jana z Arcu - Já s tím naprosto souhlasím. To, co tady...
nechutná rasistická smečka, která kazí názor na všechny slušné české občany, je odporné. Jsou to pošahanci, vypatlanci, horší než cikáni, v podstatě jim nadávají kvůli sociálním dávkám, ale ty má v tomhle státě, kde není práce, třetina národa. A jde o smradlavých pár korun ve srovnání s rozkradeným státem a rozkrádanýma miliardama. Rasistické darebáky by měli izolovat od slušných lidí - je až neuvěřitelné, jaké sprostoty jsou lidi schopni napsat na adresu nově narozených miminek, jen proto, že se narodili rodině s odlišnou barvou pleti. Z lidí se stali kvůli pár měďákům nenávistné, fašistické, extrémistické stvůry - nikdy bych si nemyslela, že lze klesnout tak hluboko.
reagovat
04.06.2013 14:59 cartenica - RE: Já s tím naprosto souhlasím. To, co...
Co kecáš. Tohle si přečti.
Neuvěřitelných 92 tisíc korun měsíčně pobírala na sociálních dávkách romská rodina z Dubí. když to starosta Dubí Petr Pípal (53, ODS) zveřejnil, dostal vynadáno přímo od ministra práce a sociálních věcích Jaromíra Drábka.
Jinak chápu, že obhajuješ sobě rovné.
reagovat
05.06.2013 16:12 Jana z Arcu - RE: Já s tím naprosto souhlasím. To,...
A nebyla ta "rodinka" o dvaceti členech? Oni tak dokážou bydlet. To by odpovídalo. Dvacet invalidních důchodců by mělo dohromady třeba 14O tisíc. Ale o tom nikdo nemluví. Všechno se nakrucuje jak kdo potřebuje. A s tím urážením brzdi - brzdi- kdo je sobě rovnej nebo ne. Hodně laciný.
reagovat
05.06.2013 16:57 Milan1970 - RE: Já s tím naprosto souhlasím. To,...
Tak nějak...01
reagovat
05.06.2013 16:57 Milan1970 - RE: Já s tím naprosto souhlasím. To,...
Tak nějak...01
reagovat
04.06.2013 21:53 Ina - RE: Já s tím naprosto souhlasím. To, co...
Včera jste o Romech mluvila jinak milá paní.
03.06.2013 18:34 Jana z Arcu - RE: Já bych řekla že jako...
No tak -k zásadní řeči o cikánech( dokonce k miminkům) zamotat tunelování - konečně proč ne. Na diskuzích se motají často koně s krávama. A pokud jde o druhou část blábolu, tak třeba - cikánům se proplácí veškeré náklady na nájemné v ubytovnách, i kdyby jim nějaký gauner počítal sebevíc - peníze se proplácí rovnou tomu gaunerovi, takže cikáni většinou ani nevědí, jak vysoký nájem platí - nestarají se. A pokud jde o energie - zrovna tak. Cikán má zkrátka sociální dávky, a přes ně vlak nejede- bydlet musí zadarmo, protože dávky mají být jen na obživu. I léky mají zadarmo, stejně jako lékařské ošetření, jestli je potřebují. Jízdu v MHD taktéž zadarmo - při kontrolách cestujících jsem ani jednou nezaznamenala, že by kontrolor kontroloval cikána, jestli má jízdenku nebo předplatné. Jejich sociální dávky se vyplácí na každou osobu, a jestli jsou slezlí v jednom bytě v počtu dvacet, to nikdo nezkoumá. Dávky dostane každý z dvaceti, takže se sejde v jednom bytě až padesát tisíc, přičemž bydlení mají zadara. Bílý občan musí uvést a dokládat počet členů v každé domácnosti přesně, a dávky pokud je mají, mají na celou rodinu celkem - tedy mnohem nižší. Mnoho seniorů má důchod nižší než cikán podporu a dávky, přesto se nikdo nestará, jestli po zaplacení komplet bydlení mu ještě zbývá na jídlo. Podpora na bydlení pro ně je rovněž zastropovaná, takže dostanou jen určitou částku ze skutečně vynaložených nákladů - zdaleka ne celý nájem a další. A každých čtvrt roku musejí chodit na pracák a předkládat doklady o skutečně vynaložených nákladech za bydlení, a vypisovat přitroublé formuláře, a každých půl roku musí o podporu na bydlení zvlášť žádat -opět hromada přitroublých formulářů. Cikán nikdy nic takového nemusí.Řekne že neumí část ani psát a dobrý. Je to velice potupné - mimochodem. A jízdné v MHD všichni dávkaři kromě cikánů platí a všechno ostatní. To vše jen proto, že dvacet, dvacet pět, a třicet let pracovali. Stejně tak jsou na tom bílí příjemci sociálních podpor a dávek, a invalidních důchodů. Znám rodinu, kde matka samoživitelka má dvě děti - jedno s cikánem, druhé s bílým čechem. Cikán neplatí výživné -platí je za něj stát. Bílý platí výživné, a pokud jde o podporu, má matka na cikánské dítě víc. Vím to úplně přesně - a tyto skutečnosti jsou taky zdrojem nesvárů v této společnosti, a takzvaný rasizmus, a celkem oprávněný. Jestli vám bílý manžel nebo přítel naklepal hádavou budku, je mi úplně fuk, asi právem. Na to máte ty hrůzné vzpomínky? A jinak -prokrista nežvaňte takové kraviny. Co jste jen slyšela, nebo četla, nebo si to myslíte, tak o tom nežvaňte. Musíte vědět informace přesně - a pak se hádat.
reagovat
05.06.2013 08:29 jeden z netu - RE: Já s tím naprosto souhlasím. To,...
Ina - zdravím a tleskám. Popsala jste vše naprosto pravdivě bez sebemenších výmyslů.
Ano, přesně tak to je!!!!!!! Takhle loajálně se chová stát k určité vrstvě obyvatel. Takže jestli zde někdo píše, že některé příspěvky zavánějí rasistickým podtextem, tak se ptám.
Kdo má vztahy těchto dvou na svědomí?
Odpovím... Samozřejmě že vláda a všichni ti, kteří chodí kolem chování cikánů s páskou přes oči. Vládě nevadí, že poctivý, svědomitý a slušný člověk, který ne vlastní vinou přijde o práci a jinou marně shání, žije téměř na hranici bídy./ Není to můj případ, zaplať pánbůh/ To že na podporu státu čeká také víc než měsíc, to se u cikánů nikdy nestane a nemluvím o dalším privilegiu, co zde naprosto přesně vypsala Ina.
Takže ten zmíněný rasizmus tady vědomě vytváří stát!!!
reagovat
05.06.2013 16:29 Jana z Arcu - RE: Já s tím naprosto souhlasím....
Velice se mýlíte jeden z netu. Ta osoba - Ina - opsala sem můj příspěvek, za který mne ovšem sprostě napadla, a od té doby mně jen uráží. Tvrdí naopak, že pravdu nemám, a bla bla - pravdu má ona.Ta tvrdošíjně zastává názor, že v ČR cikáni žádná privilegia ani zvláštní přístupy odlišné od přístupům k bilým občanům nepožívají, já jsem údajně rasistka a podobný sprostý blábol. Tady se musíte vždycky přizpůsobit názoru většiny diskutujících, a když většina plive a spílá cikánům, musíte taky plivat a spílat, a když je to naopak, musíte psát naopak. Nebo vůbec nediskutovat a neplést se mezi fanatickou smečku.( která na druhou stranu nejvíc blábolí o svobodě a demokracii ) Svůj názor zde uplatnit nesmíte - diskuzní dav se okamžitě obrátí na vás a pak už jsou diskuze jen o tom, že dav nadává vám o sto péro. Původní článek je nezajímá - oni jsou tak zakomplexovaní, že si musí vylévat žluč, lhostejno na co. Na cikány, na necikány, na prezidenta, na politiky, na sebe navzájem.....takže dík za potlesk za můj příspěvek, ano, já vím že jsem napsala pravdu a nic než pravdu, ale vysvětlujte to fanatičce.
reagovat
05.06.2013 16:19 Jana z Arcu - RE: Já s tím naprosto souhlasím. To,...
Zbytečná námaha s tím přepisováním co jsem řekla nebo ne. Řekla jsem, říkám a budu říkat pořád totéž. Ano, cikáni mají jiná práva než bílí češi, a nikdo to nechápe,a potud chápu bílé lidi, že je to štve. Ale nadávat obecně cikánům proto, že mají jinou mentalitu, nebo dokonce nadávat ( a jak sprostě - neuvěřitelně sprostě) rodině s miminky, je výraz primitivizmu, a aby se lidi obecně kvůli pár měďákům navíc měnili v nenávistnou, lynčovací smečku s citem katova pacholka, nepochopím nikdy. Že bychom byli opravdu tak zbídačeni? A ocenila bych, kdybyste mne speciálně a konkretně vy nechala už na pokoji, máte-li nějaké problémy sama se sebou, vypořádejte si je s nějakým psychiatrem. Já vám nepomůžu. Posloužila jsem vám k urážkám a nadávkám a už by to mohlo stačit - nebo ještě něco?
reagovat
05.06.2013 16:58 Milan1970 - RE: Já s tím naprosto souhlasím. To, co...
Obhajovat cikány a omlouvat to politickými skandály (o kterých rád píše) je směšné. A on? Když byl v Liberci u Koryta, tak vyházel nepohodlné a na magistrát si přitáhl "kamarádičky"...
reagovat
04.06.2013 13:49 Matej - uvedl v komentáři ke článku, jenž ukazuje, jak
dokáží být Češi hnusní.

A to je právě rasismus, kvůli pár blbům, takovéto hodnocení Čechů!
A ještě by mne zajímalo, umíte-li si představit výše uvedenou větu, ale aby místo "Čechů" byli uvedení Rómové? To by řvali až v Bruselu!
reagovat
04.06.2013 12:56 kerim - Já jsem Jihočech a tady problémy s Romy nejsou.U
mne dělali a bylo to bez problému.Podle mne v každé národnosti,jsou dobří a špatní.Proto se nedá říci jsi Rom a já Čech,tak jsem lepší.Co jsem poznal Romy,tak byli dobrosrdeční a dali by poslední.Nevím,jak je to v Šluknově,tak se k tomu nemůžu vyjadřovat03
reagovat
04.06.2013 12:56 kerim - Já jsem Jihočech a tady problémy s Romy nejsou.U
mne dělali a bylo to bez problému.Podle mne v každé národnosti,jsou dobří a špatní.Proto se nedá říci jsi Rom a já Čech,tak jsem lepší.Co jsem poznal Romy,tak byli dobrosrdeční a dali by poslední.Nevím,jak je to v Šluknově,tak se k tomu nemůžu vyjadřovat03
reagovat
04.06.2013 12:56 kerim - Já jsem Jihočech a tady problémy s Romy nejsou.U
mne dělali a bylo to bez problému.Podle mne v každé národnosti,jsou dobří a špatní.Proto se nedá říci jsi Rom a já Čech,tak jsem lepší.Co jsem poznal Romy,tak byli dobrosrdeční a dali by poslední.Nevím,jak je to v Šluknově,tak se k tomu nemůžu vyjadřovat03
reagovat
04.06.2013 12:56 kerim - Já jsem Jihočech a tady problémy s Romy nejsou.U
mne dělali a bylo to bez problému.Podle mne v každé národnosti,jsou dobří a špatní.Proto se nedá říci jsi Rom a já Čech,tak jsem lepší.Co jsem poznal Romy,tak byli dobrosrdeční a dali by poslední.Nevím,jak je to v Šluknově,tak se k tomu nemůžu vyjadřovat03
reagovat
04.06.2013 12:56 kerim - Já jsem Jihočech a tady problémy s Romy nejsou.U
mne dělali a bylo to bez problému.Podle mne v každé národnosti,jsou dobří a špatní.Proto se nedá říci jsi Rom a já Čech,tak jsem lepší.Co jsem poznal Romy,tak byli dobrosrdeční a dali by poslední.Nevím,jak je to v Šluknově,tak se k tomu nemůžu vyjadřovat03
reagovat
04.06.2013 12:51 AAA - Pane primátore. Většina z nás má s nimi asi jiné
zkušenosti.Tak neurážejte ....02
reagovat
04.06.2013 14:09 Jana z Arcu - RE: Pane primátore. Většina z nás má s nimi...
Zatímco vy smíte urážet - co? Já také nemám s nimi žádné špatné zkušenosti, přestože mi byl taky po devadesátém zkurven život - ale bílými darebáky, organizovaými zločinci, špatnými zákony, úřednickými pijavicemi, a podnikatelskými špinavci, kterým jde na ruku mafie složená z politiků, úředníků, justice, ministrů - jediní cikáni nelezou do ODS, ČSSD, do žádné strany mizerných lumpů a darebáků. Přesto se jim tady nadává. Z ČR se stal ošklivý, nenávistný, rasistický vyhlazovací tábor.
reagovat
04.06.2013 12:51 AAA - Pane primátore. Většina z nás má s nimi asi jiné
zkušenosti.Tak neurážejte ....02
reagovat
04.06.2013 12:51 AAA - Pane primátore. Většina z nás má s nimi asi jiné
zkušenosti.Tak neurážejte ....02
reagovat
04.06.2013 12:51 AAA - Pane primátore. Většina z nás má s nimi asi jiné
zkušenosti.Tak neurážejte ....02
reagovat
04.06.2013 12:51 AAA - Pane primátore. Většina z nás má s nimi asi jiné
zkušenosti.Tak neurážejte ....02
reagovat
04.06.2013 12:06 peggy500 - vyborne pane exprimatore,mate pravdu ,ty
komentere neberte vazne jsou to jen zakomplexovani debilni raisti , co znich udelali jejich rodice,zamyslete se sami nad sebou.
reagovat
04.06.2013 11:45 jána 53 - Možná je to protiútok Romů. Když z každé Romky
*************** Příspěvek byl redakčně upraven.
reagovat
04.06.2013 14:14 Jana z Arcu - RE: Možná je to protiútok Romů. Když z každé...
V prdeli jsme už dávno - z lidí s názorem, jako máte vy. Jakého stupně vzdělání jste dosáhl? Vy živíte leda vládní, politické a úřednické šmejdy a pijavice, a budete je živit pořád i kdyby všechny cikány vyslali odtud do nějaké slušné země.Daně, voda, energie, spotřební daň pohonné hmoty, zlodějnájmy, DPH - vyšší DPH - ještě vyšší DPH - vy ze všech stran odrbávaný chudáčku, proč nadáváte zrovna cikánům?
reagovat
04.06.2013 21:48 Ina - RE: Možná je to protiútok Romů. Když z...
JANO Z ARCU VČERA JSTE PSALA NĚCO JINÉHO!!
03.06.2013 18:34 Jana z Arcu - RE: Já bych řekla že jako...
No tak -k zásadní řeči o cikánech( dokonce k miminkům) zamotat tunelování - konečně proč ne. Na diskuzích se motají často koně s krávama. A pokud jde o druhou část blábolu, tak třeba - cikánům se proplácí veškeré náklady na nájemné v ubytovnách, i kdyby jim nějaký gauner počítal sebevíc - peníze se proplácí rovnou tomu gaunerovi, takže cikáni většinou ani nevědí, jak vysoký nájem platí - nestarají se. A pokud jde o energie - zrovna tak. Cikán má zkrátka sociální dávky, a přes ně vlak nejede- bydlet musí zadarmo, protože dávky mají být jen na obživu. I léky mají zadarmo, stejně jako lékařské ošetření, jestli je potřebují. Jízdu v MHD taktéž zadarmo - při kontrolách cestujících jsem ani jednou nezaznamenala, že by kontrolor kontroloval cikána, jestli má jízdenku nebo předplatné. Jejich sociální dávky se vyplácí na každou osobu, a jestli jsou slezlí v jednom bytě v počtu dvacet, to nikdo nezkoumá. Dávky dostane každý z dvaceti, takže se sejde v jednom bytě až padesát tisíc, přičemž bydlení mají zadara. Bílý občan musí uvést a dokládat počet členů v každé domácnosti přesně, a dávky pokud je mají, mají na celou rodinu celkem - tedy mnohem nižší. Mnoho seniorů má důchod nižší než cikán podporu a dávky, přesto se nikdo nestará, jestli po zaplacení komplet bydlení mu ještě zbývá na jídlo. Podpora na bydlení pro ně je rovněž zastropovaná, takže dostanou jen určitou částku ze skutečně vynaložených nákladů - zdaleka ne celý nájem a další. A každých čtvrt roku musejí chodit na pracák a předkládat doklady o skutečně vynaložených nákladech za bydlení, a vypisovat přitroublé formuláře, a každých půl roku musí o podporu na bydlení zvlášť žádat -opět hromada přitroublých formulářů. Cikán nikdy nic takového nemusí.Řekne že neumí část ani psát a dobrý. Je to velice potupné - mimochodem. A jízdné v MHD všichni dávkaři kromě cikánů platí a všechno ostatní. To vše jen proto, že dvacet, dvacet pět, a třicet let pracovali. Stejně tak jsou na tom bílí příjemci sociálních podpor a dávek, a invalidních důchodů. Znám rodinu, kde matka samoživitelka má dvě děti - jedno s cikánem, druhé s bílým čechem. Cikán neplatí výživné -platí je za něj stát. Bílý platí výživné, a pokud jde o podporu, má matka na cikánské dítě víc. Vím to úplně přesně - a tyto skutečnosti jsou taky zdrojem nesvárů v této společnosti, a takzvaný rasizmus, a celkem oprávněný. Jestli vám bílý manžel nebo přítel naklepal hádavou budku, je mi úplně fuk, asi právem. Na to máte ty hrůzné vzpomínky? A jinak -prokrista nežvaňte takové kraviny. Co jste jen slyšela, nebo četla, nebo si to myslíte, tak o tom nežvaňte. Musíte vědět informace přesně - a pak se hádat.
reagovat
05.06.2013 16:37 Jana z Arcu - RE: Možná je to protiútok Romů....
Opakuju Ině podruhé, že jsem psala, píšu a budu psát pořád totéž. Co jsem napsala je absolutní pravda a nechápu, co se vám k dnešní diskuzi na tom nezdá. Je to totéž. A kdybyste mne napadla a urážela ještě stokrát, můj názor je pořád stejný. To vy pletete koně s krávama - bez ohledu na to, že jednou je diskuze ke koním a podruhé ke kravám - ale vám se asi rozdíl mezi tím stírá. No - to je váš problém. A fakt už mně nechte být. Začínáte být vlezlá a trapná.
reagovat
04.06.2013 11:37 julia - dodrzování zakonu
Kdyby zákony platily pro vsechny stejne,tak snad tolik problému nebude!!!!!!! Nabídnout max. 3 zamestnání a kdyz je nevezmou ,sebrat dávky !!! Jako je to jinde ve svete. Problém je ,ze nenávist je uz dost velká. A pokud obe strany dokázou projevit empatii ,tak budem o krucek dál.V BRD se ted resí taky problem,kdy Italové dávají peníze pristehovalcum a posílají je do Nemecka.
reagovat
04.06.2013 14:27 Jana z Arcu - RE: dodrzování zakonu
Jaké zákony by měly platit pro všechny stejně? Jak lze nabídnout tři zaměstnání, když na jedno se hlásí devadesát uchazečů? Komu - nabídnout? Až bude možné nabídnout práci, můžeme se bavit dál - zatím je to blábol. Jestli nežijete na měsíci, a nejste státní úředník typu protekční cosi?Chybí vám základní informace. Práce v ČR byla pro všechny, ale teď není a nebude. Já jsem češka,ale taky bych brala peníze a aby mně poslali někam, kde je režim ještě normální a slučitelný se životem člověka. Myslíte, že mně baví žít tady uprostřed té odporné, nenávistné, rasistické smečky? Dřív jsem si o svých spoluobčanech myslela jen že jsou notoričtí bomzáci, závistníci a udavači - ale teď když čtu ty rasistické výplody? Hnus!
reagovat
04.06.2013 14:34 podlesni - RE: dodrzování zakonu
Kdo jim má nabízet práci? To Drábek přeci úřadům práce vzal a ničím nenahradil. Jinak, stále se propaguje stěhování za prací, já nevím, ale každej (tedy i Rom) si rozmyslí, zda zůstat na dávkách, nebo vzít práci za minimální mzdu, zaplatit z toho téměř vše za ubytování a na jídlo ani nezbyde.....
reagovat
04.06.2013 11:31 Todan - Tak ať si je exprimátor nasadí do svého okolí a
uvidí jaké se s ními soužití !!!!!!!!04
reagovat
04.06.2013 11:31 Todan - Tak ať si je exprimátor nasadí do svého okolí a
uvidí jaké se s ními soužití !!!!!!!!04
reagovat
04.06.2013 11:25 bobr - Zakázky o kterých zde mluvíte
nerealizovali sice cigáni, ale takoví jeko jste vy, korytáři. Tak začněte u sebe a můžete se k nim nastěhovat.
reagovat
04.06.2013 10:02 selest - v něčem má pravdu
bohužel v obchodech a po kapsách kradou tmaví a v politice po milionech zase bílí myslím že všichni tito povedení příslušníci homo sapiens by potřebovali vyhubit bez ohledu na barvu v lepším případě jim přidělit nějakou zemi jako židům ať se tam tito bílo černí zloději okrádají mezi sebou
reagovat
04.06.2013 10:21 inunka - RE: v něčem má pravdu
Nejlépe vystihující příspěvek k danému tématu
reagovat
04.06.2013 11:08 Bren - RE: v něčem má pravdu
Připojuji se k Vašemu hodnocení
reagovat
04.06.2013 12:14 IBB - RE: v něčem má pravdu
Bravo Adolfe, doufám že při tom hubení nezapomenou na Vás !!! Mimo jiné, židům nikdo nic nepřidělil, debile fašistický !!!
reagovat
04.06.2013 12:52 selest - RE: v něčem má pravdu
IBBnesmíš Kocábe brát všechno tak vážně
reagovat
04.06.2013 12:25 tono - Někdy se mně zmocňuje pocit,že zlodějům...
barev už byla jedna zem přidělena,rozhodně se tu chovají jako by jim patřila.
reagovat
04.06.2013 14:30 Jana z Arcu - RE: v něčem má pravdu
Konečně - pecka! Super názor a naprostá pravda. I ta diagnoza a doporučená léčba. A slušný lidi nechat na pokoji žít tady. Ale ... tak se rozhlížím ..... kde jsou? Na diskuzích kromě vždycky pár jednotlivců slušných a normálních - ale to ostatní.... hrůza!
reagovat
04.06.2013 16:02 jeden z netu - RE: v něčem má pravdu
Jana z Arcu - tak, madam, od vás to sedí. Že zrovna vy hledáte na diskuzích pár jednotlivců slušných a normálních - ale ostatní.... hrůza.
A to píšete zrovna vy, která si podle vyjadřování nezadá s kanálníkem nejbrutálnějšího kalibru. Čtete vůbec po sobě to, co vždy zplodite za vulgarity.
Tak teď jste mě fakt pobavila. Ani se mi nechce věřit, že takové výrazy jaké používáte vy padají z pera ženské.
reagovat
04.06.2013 22:01 Ina - RE: v něčem má pravdu
Taky se podivuju a žasnu..Jana z Arcu se chce pouze hádat a podle toho mění názory..Včera jsem se zastávala Romů a paní se do mě tak pustila a nenechala na cikánech nit suchou..
http://domaci.eurozpravy.cz/zivot/71317-patercata-maji-prvni-problem-vrhli-se-na-ne-rasisti//forum/#conversation-43424
reagovat
05.06.2013 16:57 Jana z Arcu - RE: v něčem má pravdu
Vy jste Ina fakt vlezlá ubožačka. ... včera tady byla... a včera psala.... a já jsem se zastávala... a ona se pustila... jak kolovrat. Zde se diskutuje k článkům, zde se nekritizují ostatní co píší, nebo psali... najděte si jiné schodiště pro své domovnické sklony pomlouvat, kritizovat a drbat- vylezte z diskuzí, přicucla jste se na mně jak pijavice. Čemu vděčím za tu čest být drbána a pomlouvána?
reagovat
05.06.2013 16:54 Jana z Arcu - RE: v něčem má pravdu
A jako - vy jeden z netu -myslíte, že by se sem hodila lépe nějaká krasomluva? Když napíšu názor odlišný od davu, který zde plká první, dostanu verbální nakládačku plnou sprostot a urážek, že mně slušnost a krasomluva hned přejde. Moje babička vždycky říkala že na hrubý pytel patří hrubá záplata- a tady jsou pytle nejen hrubé, ale páchnoucí a špinavé ( někdy fest)-nemám v zásobě tolik hrubosti abych to vyvážila. Český lid zhrubl - a myslím že nejvíc ti,kteří pociťují nutnost krafat ke všemu co se objeví na netu - většinou nenávistní, zfanatizovaní skřeti - kterým se za minulého režmu dařilo dobře, přesto si vynutili tuhle špínu, a teď čumí, jak se všechno obrátilo špínou a hnusem navrch. To nechtěli, tím více budou ovšem na minulost nadávat. Jakoby to něčemu mohlo pomoci. Chápu zklamání, ale aby se ze mně proto stal nenávistný prevít? Abych nadávala prezidentovi, který zrovna za tohle vůbec nemůže, nebo i obyčejným lidem kvůli názoru? A že jsem ženská - a co jako? Morálka páchne jak zkažená vejce, - to mně zbavuje povinnosti mluvit a psát slušně. Až tady vypukne slušnost, takt, ohleduplnost a vkus, to bude jiná - ale zatím to nehrozí. Sám jste kanálník - myslíte, že se patří, abyste tak vulgárně napadal ženu? Víte o mně velký kulový. Co píšu to píšu - ale víte o mně prdlajs.A chlap se má k ženám chovat jako gentleman stále - a vidíte někde něco takového? Většina se jich chová jako kanál, plivou na chodníky i za chůze svoje chrchle, klidně uprostřed ulice močí, ať jdou kolem ženy nebo děti - tak je dnes hnusná společnost. Tak mně nechte na pokoji a vylepšete si svůj verbální slovník - taky nic moc.
reagovat
04.06.2013 14:32 Jana z Arcu - RE: v něčem má pravdu
Pecka! Absolutní pravda: Diagnoza i doporučená léčba - a slušný lidi nechat konečně žít v klidu a pokoji.
reagovat
05.06.2013 02:34 Janka - RE: v něčem má pravdu
No právě vy v prvé řadě byste měla nechat slušný lidi v klidu a pokoji a nekydat na ně ten svůj kanálnickej hnus 02
reagovat
05.06.2013 17:05 Jana z Arcu - RE: v něčem má pravdu
Kanálnickej hnus jste vy - jako vždy na schodišti? Vsadím se, že po mně slídíte a že mně hledáte, abyste mně mohla urážet a nadávat. Co jste napsala vy jedna ubohá drbno k článku o tom, co řekl pan Korytář? Nic - vůbec nic. Vyslídila jste tady mně, a štěkáte po mně jako nějaká ošklivá, zlá, staropanenská, nenávistná schodišťová drbna - vsadím se, že taková i jste. Ošklivá baba s řídkýma vlasama,falešnýma zubama a s bradavicí na nose. Jedovaté fuchtle co slídí na schodištích a všude jen po drbech, a kdo se jim dostane do spárů, toho už nepustí. Typický příklad tady. Asi budu muset přestat s diskuzema - jedovaté babizny budou muset psát k článkům, a ne hledat, koho by mohli urážet a na koho vylévat svůj jedovatý žlučník. To bude blbý - co? Nebo si najděte nějakou jinou oběť -co pořád jenom mně? Fascinuje vás moje jméno? Ano - Jeanne d´Arc byla mladá a krásná. Jako já.
reagovat
05.06.2013 21:46 Janka - RE: v něčem má pravdu
Podle sebe soudím tebe ? Lépe byste nemohla popsat,vy osobo 08 09 10 15 16 06
reagovat
05.06.2013 22:24 Janka - RE: v něčem má pravdu
byste SE nemohla popsat
reagovat
07.06.2013 08:38 jeden z netu - RE: v něčem má pravdu
Jana z Arcu - pane bože ženská, vy musíte být zlá. Z tolika žluče, co jste tady vypustila úplně mrazí. Jak takhle odporně můžete hodnotit jistou Janku, když ji určitě neznáte.
Vaše slova - "Ano - Jeanne d´Arc byla mladá a krásná. Jako já." spíš svědčí o naprosté, primitivní sebestřednosti a neskonalé blbosti.
reagovat
07.06.2013 21:44 Janka - RE: v něčem má pravdu
Díky, Jeden z netu. Snažím se ty její sprostoty nebrat osobně, ale někdy už je toho na mě přece jenom moc. Je to úleva, když mám zastání.
reagovat
08.06.2013 20:45 jeden z netu - RE: v něčem má...
Janko - v pohodě. Od oné "dámy" už příspěvky nečtu. Připadá mi to pod úroveň.
Byl jsem úplně zděšený, co dokázala zplodit za neurvalosti k jakémukoliv tématu.
reagovat
04.06.2013 09:41 aswe - Bohužel cikáni nikdy nesplynou s naší
společností.Lide je nenávidí proto jak se chovají.Jděte svalně večer do cikánské čtvrti a přejdou vás humory.
reagovat
04.06.2013 14:36 Jana z Arcu - RE: Bohužel cikáni nikdy nesplynou s naší
Jo -tak mně přechází humor každé teplé léto každý den večer po desátý hodině. Takovej bordel !Do rána. A žádnej cikán široko daleko - ti jsou zalezlí a třesou se hrůzou.Samej bílej potetovanej kretén obojího pohlaví. Nepracuje to,živí to fotři a dělá to bordel non plus ultra. Ulice a kdejakej pajzl - to je jejich teritorium.
reagovat
04.06.2013 15:09 otolev - RE: Bohužel cikáni nikdy nesplynou s...
Proč ty cigánské parchanty taky fotři neživí a musíme je živit my?
reagovat
04.06.2013 19:58 jouda - RE: Bohužel cikáni nikdy nesplynou...
Otolev,tak zamakej na tom aby ti nějaka ženska povila deset dětì ať trhnes ty cikánské a můžeš si na sociálku kazdý měsíc skáknout také když ti to tak trhá žìly!
reagovat
05.06.2013 17:11 Jana z Arcu - RE: Bohužel cikáni nikdy nesplynou...
Vy cikány neživíte otolev - vy odevzdáváte skoro všechno co máte jinejm parazitům. A sám si je chodíte volit - takovej jste trapák. To oni rozhodujou o tom, co z vašeho sežerou sami, a co přerozdělí ostatním - a že dávaj víc cikánům? No a co? Cikáni snad za to můžou? vyřiďte si to s těmi kriminálními živly v politice a ve vládě - ale na ty jste krátkej a navíc zbabělej. Tak holt budete nadávat na cikány. A na důchodce taky nadáváte? Ty taky živí stát. A na invalidy? Taky je živí stát - vy abyste se uprskal vzteky, jenže je vám to platný velký kulový.
reagovat
05.06.2013 02:20 Janka - RE: Bohužel cikáni nikdy nesplynou s...
Nejspíš žijete v nebi, vy svatá. Já žiju na zemi a tady každé odpoledne až do večera řvou, ječí a vřískají cikánská děcka a výrostci. Bílí kreténi jsou zalezlí doma a zavírají okna, protože se je bojí okřiknout, aby nebyli nařčeni z rasismu, případně napadeni. A to žiju v "bílé" čtvrti, jenomže oni sem lezou z té cikánské, neb tu máme ještě několik nerozbitých laviček. Klidně se odreagujte, váš slovník jde mimo mé vnímání.
reagovat
05.06.2013 17:15 Jana z Arcu - RE: Bohužel cikáni nikdy nesplynou...
U nás v Plzni řvou zase bílí kreténi - cikánští jsou zalezlí. U nás je to holt vobráceně.A lavičky máme taky rozmlácený, a každý ráno popelnice převrácený, a všude bordel a odpadky. Vod bílejch. Tak změňte působiště. Vodstěhujte se na samotu a pěstujte slepice -budete mezi sobě rovnými. A kolem ticho, jen kvokání -romantika. Kdekoliv jinde budete, kde žijou lidi, budete muset vřískat a nadávat - protože všichni mladí dělají bordel, i starší bohužel dělají bordel, bez ohledu na barvu pleti. Ale povídejte něco takového vymaštěncům. Zbytečný.
reagovat
05.06.2013 22:06 Janka - RE: Bohužel cikáni nikdy...
Obávám se, že vaší rady nevyužiju a na samotu se nebudu stěhovat. Dala jste mi jich už celý pytel a já vám ho s poděkováním vracím - strčte si ho kam chcete (však vy snadno najdete to správné místo).
Já si vám také dovolím poradit (poprvé): svoje příšerné nadávky a celej ten svůj hnus neplýtvejte tady, ale vyřvěte to na ty bílé potetované kretény okolo vás v Plzni. Tam byste mohla uspět a tam také patříte. Možná je vyženete a možná vás angažují - ne vás totiž žádný kretén nemá.
reagovat
06.06.2013 02:19 Janka - RE: Bohužel cikáni...
na vás žádný kretén nemá.
reagovat
04.06.2013 08:05 jouda - Souhlas s komentářem,
protože někdy opravdu člověk žasne kam až nenávist a hloupost některých dokáže zajít! Je pravdou,že sje potřeba umět rozlišovat a nedávat automatické nálepky! Já jsem se díval na komentáře i živé rozhovory s rodiči paterčátek a přišli mi jako pracující slušní mladí lidé,kteří založili rodinu a chtějí normálně žít! To,co se sneslo na jejich hlavu poté,co lidé zjistili jakou pomoc jim kde kdo nabídl svědčí jen o tom,že mmnozí jsou natolik zlí a závistivě ubozí,že se nedokáží přenést ani přes tu skutečnost,že jsou to v prvé řadě lidé,kteří tu pomoc potřebují! Závist,zloba,nenávist,pomluvy,to je výsledek dlouholeté mediální masáže lidí a daň nějaké pseudodemokracie,ktreou si každý vysvětluje podle stupně inteligence! Ti jednodušší lidé bez životních zkušeností to berou tak,že můžou všechno a podle toho to u nás vypadá! Hromadu lidí dokáže být natolik urputná,že hledá s potěšením chyby a čeká na každé zaškobrtnutí u těch které nenávidí a pak si jdou s potěšením ulevit na net a vyblinkají tu svojí nenávist do světa aby se poté cítili jako hrdinové! Něco jiného je totiž konstruktivní kritika a něco jiného je bohapusté zoufalství mnohých,kteří nedokáží krotit svůj hnus a a svojí zlou povahu!
reagovat
04.06.2013 11:49 jána 53 - RE: Souhlas s komentářem,
Joudo, takhle nějak podobně já trpím, když vidím, kolik lidí bude velt socany, aby nás mohli okrádat. Hlavu vzhůru, jsme jenom lidé: lžeme krademe podvádíme překrucujeme a fakta nenávidíme.
Ahoj
reagovat
04.06.2013 14:40 Jana z Arcu - RE: Souhlas s komentářem,
Nemyslím. Spíš budou volit modráky, aby nás mohli okrádat ještě víc. Tí kradou kvalifikovaně, protože vyučeni byli za totáče. Kradou v miliardách. Jsou to kofři - proto je stejní kofři budou volit - a těch je tady taky dost. Myšlénkových kofrů. Fakta jsou dobrý - kulometná rota bejvalejch aparátčíků je rozlezlá napříč všemi stranami - ovšem největší jejich kumulace je v ODS a jejích satelitech. Zničili celé hospodářství jako povodeň. To není třeba překrucovat, stačí vidět a slyšet.
reagovat
04.06.2013 15:07 otolev - RE: Souhlas s komentářem,
Jak mohou modráci okrádat někouo kdo si chodí na pracák pro dávky "Johanko".Mimo jiné vidíš ten rozdíl česká rodina a cigánská rodina s víceterčaty?Tak se nediv nasrání lidí:http://www.ahaonline.cz/clanek/trapasy/10439/posledni-ctyrcata-v-cesku-ziji-v-1-1-a-bez-penez.html
reagovat
04.06.2013 15:38 otolev - RE: Souhlas s komentářem,
Jak to tedy je s tím českým rasismem Janičo,cigáni nejsou jediná menšina zde žijící a nemá s nimi většina čechů problém na rozdíl od cigánů,čím to asi bude,máš k tomu vysvětlení?
reagovat
04.06.2013 12:29 tono - RE: Souhlas s komentářem,
Také s p.Korytářem souhlasím.Odsuzovat lidi pouze kvůli odlišné barvě kůže je zaostalost.
reagovat
05.06.2013 02:07 Janka - RE: Souhlas s komentářem,
Ale Tono, právě že je nikdo neodsuzuje pouze kvůli odlišné barvě kůže!!!! To bychom museli nenávidět třeba vietnamce, že mají placaté obličeje. Máme jich plné zuby z toho, jak se chovají. Na druhé straně zrovna ten pár s paterčaty je velmi sympatický a souhlasím, že je ubohé se do nich navážet jen proto, že se jim urodilo naráz pět dětí. Za to může příroda, ne oni. Mně vadí ti cikáni, kteří si vyrábí pět a více dětí jedno po druhém bez ohledu na to, zda je mohou uživit. Vlastně naopak, oni si je pořizují jako zdroj obživy. Je to těžké, cikánský problém vyřeší jenom tvrdý režim, jenomže my máme liberální multikulti. Ještěže máme ta diskusní fóra, kde si z té frustrace můžeme anonymně ulevit, neb zákony ji nazývají rasismem a trestají ji. Tedy přesně - pouze jednostranně. Cikán smí být frustrovaný a dávat to najevo, neb je menšina.
reagovat
05.06.2013 14:15 tono - RE: Souhlas s komentářem,
Kdybyste napsala,že Vám vadí LIDÉ kteří plodí děti aniž je mmohou sami uživit,byl by Váš příspěvek uvěřitelnější. Vám ale vadí "CIKÁNI,kteří si vyrábí pět a více dětí.
Vy neznáte nikoho "bílého" kdo zneužívá náš sociální systém a dává tak současné vládě záminku k seškrtávání tohoto systému, bez ohledu na potřebnost různě postižených lidí?
Zajděte někdy na místa kde se zdržují bezdomovci,žebráci a jim podobní.Spočítejte všechny cikány které tam najdete.Uštřím Vám námahu,nenajdete žádného.
Shrnutí,=lidi posuzuji podle toho jak se chovají,bez ohledu na barvu pleti nebo původ.
reagovat
05.06.2013 22:19 Janka - RE: Souhlas s komentářem,
Ale Tono bohužel zase vedle. Bezdomovci a žebráci neplodí děti, ti lidé jsou si vědomi, že je nemohou živit. Mezi těmi chudáky se samozřejmě nevyskytují žádní cikáni, protože těm stát platí bydlení i živobytí !!! Dobře jste to trefil, zrovna na vašem příkladu se nejlépe ukáže absurdita tohoto nespravedlivého systému. Bílý chudák pod mostem - bezdomovec, dobře mu tak. Cikán pod mostem - oběť rasismu. Vlastně díky, Tono - představa cikána ověšeného zlatými řetězy pod mostem mě rozesmála až k slzám 12
reagovat
05.06.2013 23:49 tono - RE: Souhlas s...
Vrozená plachost mi nedovoluje napsat Vám, co si o Vás myslím doopravdy.O problematice,kterou se zde zabýváme,víte málo nebo nic,Váš křik je řízen pouze rasistickou nenávistí a diskuze s Vámi je zbytečná.
Pravidla pro vyplácení sociálních dávek určitě neobsahují ani zmínku o barvě kůže.
reagovat
06.06.2013 00:31 Janka - RE: Souhlas s...
Tono, klidně překonejte plachost a vyjádřete se. K tomu přece anonymní diskuze slouží, abychom si ulevili od stresu či frustrace a mohli upustit páru. Ono je to vlastně jistý druh terapie či relaxace, jak chcete. Když vaše vyjádření unese cenzor, tak já také. Mne už tady vytrénovali k odolnosti "diskutéři" typu Jany z Arcu, Suveréna a jejich suity.

No ale k věci: já se vůbec necítím být rasistou, právě naopak. Mně je šumafuk, jak vypadají. Mně štve, že někteří lidé nemají u nás žádné povinnosti, pouze práva. Že tito lidé zneužívají tolerance společnosti a bez výčitek žijí na její úkor. Já za to přece nemohu, že tito LIDÉ jsou z 90% cikáni !! Jak mám pochopit, že souloží od 14 let a přivádějí každým rokem na svět dítě bez zodpovědnosti, zda je mohou uživit. No a právě - tento přiblblý systém je v tom vlastně podporuje, takže se jim nelze divit, že si z plození dětí udělali de facto obživu. Já vlastně ani nemám vztek na ně - oni jsou, jací jsou a nikdy nebudou jiní, proč by vůbec měli být - já mám vztek na systém, který jim umožňuje parazitovat a vůbec se nesnažit, což je ke škodě nejen nám, ale i jim.
reagovat
06.06.2013 02:23 Janka - RE: Souhlas...
Tono, mě ta hifi technika občas neposlouchá. Poslední příspěvek určený vám se mi utrhnul a je úplně dole. Zkuste si ho najít.
reagovat
06.06.2013 17:22 tono - RE: ...
Napsal jsem Vám celkem dost dluohou odpověď,při odesílání mi selhalo připojení a všechno se to vymazalo.Souhlasím že chyba je v systému.
Pokud je normální práce tak špatně placena,že nedokáže zajistit v současnosti požadovaný standart života,je něco špatně.
Nadávat Vám nebudu ani Vy mi nenadáváte.
Systém umožňuje parazitování bez rozdílu ras,Já konkrétně znám víc bílých příživníků.
Když potřebuji vypustit páru,jdu si naštípat dříví,posekat trávník,odhrnout sníh.
reagovat
04.06.2013 08:05 jouda - Souhlas s komentářem,
protože někdy opravdu člověk žasne kam až nenávist a hloupost některých dokáže zajít! Je pravdou,že sje potřeba umět rozlišovat a nedávat automatické nálepky! Já jsem se díval na komentáře i živé rozhovory s rodiči paterčátek a přišli mi jako pracující slušní mladí lidé,kteří založili rodinu a chtějí normálně žít! To,co se sneslo na jejich hlavu poté,co lidé zjistili jakou pomoc jim kde kdo nabídl svědčí jen o tom,že mmnozí jsou natolik zlí a závistivě ubozí,že se nedokáží přenést ani přes tu skutečnost,že jsou to v prvé řadě lidé,kteří tu pomoc potřebují! Závist,zloba,nenávist,pomluvy,to je výsledek dlouholeté mediální masáže lidí a daň nějaké pseudodemokracie,ktreou si každý vysvětluje podle stupně inteligence! Ti jednodušší lidé bez životních zkušeností to berou tak,že můžou všechno a podle toho to u nás vypadá! Hromadu lidí dokáže být natolik urputná,že hledá s potěšením chyby a čeká na každé zaškobrtnutí u těch které nenávidí a pak si jdou s potěšením ulevit na net a vyblinkají tu svojí nenávist do světa aby se poté cítili jako hrdinové! Něco jiného je totiž konstruktivní kritika a něco jiného je bohapusté zoufalství mnohých,kteří nedokáží krotit svůj hnus a a svojí zlou povahu!
reagovat
03.06.2013 22:20 kuceraj - S následujícím citátem nelze, než souhlasit:
"Někteří naši hloupí spoluobčané, kterým asi ještě nedošlo, že výstavbu dálnic, mýtný systém, systém výplaty sociálních dávek, Promopro, Opencard, a desítky dalších akcí a stavebních zakázek, kde jde o mnohonásobně vyšší peníze, než všechny dávky dohromady, nepřipravili ani nerealizovali Romové, ale naši bratři Češi," Stojí ale za to, zamyslet se, kteří bratři Češi to byli. No, halt jsme si zvolili "bratry" do senátu, parlamentu, zastupitelstev, tak nám nezbývá, než držet huby a nejvýše volat z plných hrdel: "Ať žije KSČ, prepáčte, čo to tárám, ODS, TOP09 i ČSSD".
reagovat
03.06.2013 20:33 Pepa - jsem poctivý a blbec co platí daně
tak proč mne háže do jednoho pytle se zloději, zatímco ON slavný visí státu na vemeni
reagovat
03.06.2013 21:39 Petr Michal - RE: jsem poctivý a blbec co platí daně
já myslím že z toho co napsal je jasné o jaké bílé bratry jde.Nás se to netýká :-) jinak s ním souhlasím.
reagovat
reklama
reklama

Právě se děje

reklama

Další zprávy

Aktuálně na BLESK.CZ

Anketa

Jste pro zákaz kouření v restauracích?

Hlasovalo 5908 čtenářů [výsledky anket]

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama