DISKUZE K ČLÁNKU

Exprimátor se rozzlobil: Češi, jste hnusní. Rasistický kecy k narozeným paterčatům jsou ubohost

Liberec - Exprimátor Liberce Jan Korytář, jenž patří k velmi populárním politikům regionu, se pustil do rasistů útočících na rodinu, které se narodila tuto neděli paterčata. Zároveň si rýpnul do "pravých" Čechů.

zpět na článek přehled všech diskuzí

Chcete-li se zapojit do diskuze, přihlaste se prosím

Co si myslíte vy? (stojíme o vaše názory, diskutujte)

84 příspěvků, poslední 08.06.2013 20:45
Nejlepší názory
selest (Hlasovalo 92 lidí) 04.06.2013 10:02
bohužel v obchodech a po kapsách kradou tmaví a v politice po milionech...»
Jana z Arcu (Hlasovalo 79 lidí) 04.06.2013 14:05
nechutná rasistická smečka, která kazí názor na všechny slušné české...»
Pepa (Hlasovalo 73 lidí) 03.06.2013 20:33
tak proč mne háže do jednoho pytle se zloději, zatímco ON slavný visí...»
06.06.2013 03:23 stenley - neni rasismus jako rasismus
k patercatum samozrejme neni co dodat-za to muze priroda a ne narodnost...jinak co je to rasismus??...podle me je to definice toho,kdyz jedna rasa nesnasi druhou bez ohledu na to jak se ta druha rasa chova,co dela a pod...osobne si nemyslim,ze jsem rasista,kdyz rikam ze romska komunita v nasich zemich je PREVAZNE banda prasat a zbabelejch zmetku,co utocej jen ve skupine...nicmene je to kocovnej narod a kocovnici jsou od jakziva hlucni,neporadni a ke vsemu laksni...proc ne?je to styl zivota,my taky mame styl zivota a taky ma chyby...me jenom zarazi to,ze si prilezou k nam,delaji nam tu bordel,systematicky se rozmnozujou,aby mohli stat zdimat na davkach,ojebavaj invalidni duchody a pod. a kdyz se nekdo ozve tak to nazivaj diskriminaci a vlada jim to toleruje?proc? proc je tady vlada drzi,proc je krmi bez odevzdany prace,proc se bojej slova diskriminace kdyz maj prazdnou pokladnu neustale je zivej a samotnej ceskej narod strada???to je trochu na hlavu postaveny,neni-liz pravda...vlada krade,pro to je dira ve statni pokladne,pro to zvedaji dph a jiny,pro to jsme v prdeli takrka se vsim na co se podivate...ja nemam zhola nic proti narodnosti romu-osobne znam par cikanu,kteri makaji jak srouby,aby se uzivili a jsou naprosto normalni a prirozeni...a co mam proti zlodejsky,mafiansky vlade a parazitujicim cikanum,kteri utocej a delaj kolem sebe bordel??-vse co v loveckejch potrebach najdete...takhle bych to zhruba shrnul,jinak bych o tom mohl vypravet hodiny... Příspěvek byl redakčně upraven.
reagovat
06.06.2013 00:48 Janka - Tono, ještě dodatek a věřte mi, že zcela bez
ironie či sarkasmu:
Napsal jste, že o problematice nic nevím. Něco mi říká, že vy naopak ano, možná jste v ní dokonce pracoval. Bylo by ku prospěchu věci, kdybyste tu napsal, co víte; v této oblasti koluje spousta fám a objektivních informací je jak šafránu. Proto ty fámy a z nich plynoucí nenávist. Tak ji pomozte rozptýlit. Nedávno tu někde vznikla parádní a věcná ! diskuze mezi pány frantou a Jánem 53, byla to úleva číst názory a fakta namísto obvyklých urážek či závodů ve vtipnosti. Zdravím.
reagovat
05.06.2013 16:55 Milan1970 - POPULISTA KORYTÁŘ
Pana Korytáře a ani nikoho z rodiny asi nikdy nepřepadli žádní cikáni, jinak by tohle neplácal. Navíc i on žije z našich daní.... Je populista, jako většina politiků či Kocáb - zalíbit se "bojem" proti rasismu... A tohle je také realita co se týká toho, jak stát podporuje cikáný a "bílé" ne: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=639029532791122&set=a.157218354305578.38586.100000522429982&type=1&theater 06
reagovat
04.06.2013 14:46 cartenica - Že se ten exprimátor tak nerozčíli, když cikáni...
Duchcově zmlátili a vážně zranili malého chlapce. Nenávist provokují sami svým chováním. Tak se nedivte páni radní.
reagovat
04.06.2013 14:39 Jan Pivarník - Korytář
jak příhodné jméno pro politika. Holt ten patří ke korytu i dle jména. Když jde o koryto tak i EU populismus je dobrý. Jinak mám tyto rádoby moralistické pindy rád. Tuhle Martin PIpek psal v blogu na ýBěs (píše se iDnes), že nějaké "gádže" se narodila čtyřčata a nedostala nic. Tady holt se narodili noví vědci, lékaři, inženýři, či schopní řemeslníci nebo pracovití dělníci. Pokud si někdo myslí, že to jsou pobírači sociálních dávek nebo dokonce budoucí násilníci, tak se hluboce mýlí. Ostatně děti nemohou za své rodiče, pouze p. Mendel se ve svých výzkumech (genetiky) trochu mýlil
reagovat
04.06.2013 14:19 kerim - Jak se dívám na můj příspěvek,tak mám víc mínusu
než plusu.Co člověk,tak jiný názor s tím se nedá nic dělat!!03
reagovat
04.06.2013 14:05 Jana z Arcu - Já s tím naprosto souhlasím. To, co tady...
nechutná rasistická smečka, která kazí názor na všechny slušné české občany, je odporné. Jsou to pošahanci, vypatlanci, horší než cikáni, v podstatě jim nadávají kvůli sociálním dávkám, ale ty má v tomhle státě, kde není práce, třetina národa. A jde o smradlavých pár korun ve srovnání s rozkradeným státem a rozkrádanýma miliardama. Rasistické darebáky by měli izolovat od slušných lidí - je až neuvěřitelné, jaké sprostoty jsou lidi schopni napsat na adresu nově narozených miminek, jen proto, že se narodili rodině s odlišnou barvou pleti. Z lidí se stali kvůli pár měďákům nenávistné, fašistické, extrémistické stvůry - nikdy bych si nemyslela, že lze klesnout tak hluboko.
reagovat
04.06.2013 14:59 cartenica - RE: Já s tím naprosto souhlasím. To, co...
Co kecáš. Tohle si přečti.
Neuvěřitelných 92 tisíc korun měsíčně pobírala na sociálních dávkách romská rodina z Dubí. když to starosta Dubí Petr Pípal (53, ODS) zveřejnil, dostal vynadáno přímo od ministra práce a sociálních věcích Jaromíra Drábka.
Jinak chápu, že obhajuješ sobě rovné.
reagovat
05.06.2013 16:12 Jana z Arcu - RE: Já s tím naprosto souhlasím. To,...
A nebyla ta "rodinka" o dvaceti členech? Oni tak dokážou bydlet. To by odpovídalo. Dvacet invalidních důchodců by mělo dohromady třeba 14O tisíc. Ale o tom nikdo nemluví. Všechno se nakrucuje jak kdo potřebuje. A s tím urážením brzdi - brzdi- kdo je sobě rovnej nebo ne. Hodně laciný.
reagovat
05.06.2013 16:57 Milan1970 - RE: Já s tím naprosto souhlasím. To,...
Tak nějak...01
reagovat
05.06.2013 16:57 Milan1970 - RE: Já s tím naprosto souhlasím. To,...
Tak nějak...01
reagovat
04.06.2013 21:53 Ina - RE: Já s tím naprosto souhlasím. To, co...
Včera jste o Romech mluvila jinak milá paní.
03.06.2013 18:34 Jana z Arcu - RE: Já bych řekla že jako...
No tak -k zásadní řeči o cikánech( dokonce k miminkům) zamotat tunelování - konečně proč ne. Na diskuzích se motají často koně s krávama. A pokud jde o druhou část blábolu, tak třeba - cikánům se proplácí veškeré náklady na nájemné v ubytovnách, i kdyby jim nějaký gauner počítal sebevíc - peníze se proplácí rovnou tomu gaunerovi, takže cikáni většinou ani nevědí, jak vysoký nájem platí - nestarají se. A pokud jde o energie - zrovna tak. Cikán má zkrátka sociální dávky, a přes ně vlak nejede- bydlet musí zadarmo, protože dávky mají být jen na obživu. I léky mají zadarmo, stejně jako lékařské ošetření, jestli je potřebují. Jízdu v MHD taktéž zadarmo - při kontrolách cestujících jsem ani jednou nezaznamenala, že by kontrolor kontroloval cikána, jestli má jízdenku nebo předplatné. Jejich sociální dávky se vyplácí na každou osobu, a jestli jsou slezlí v jednom bytě v počtu dvacet, to nikdo nezkoumá. Dávky dostane každý z dvaceti, takže se sejde v jednom bytě až padesát tisíc, přičemž bydlení mají zadara. Bílý občan musí uvést a dokládat počet členů v každé domácnosti přesně, a dávky pokud je mají, mají na celou rodinu celkem - tedy mnohem nižší. Mnoho seniorů má důchod nižší než cikán podporu a dávky, přesto se nikdo nestará, jestli po zaplacení komplet bydlení mu ještě zbývá na jídlo. Podpora na bydlení pro ně je rovněž zastropovaná, takže dostanou jen určitou částku ze skutečně vynaložených nákladů - zdaleka ne celý nájem a další. A každých čtvrt roku musejí chodit na pracák a předkládat doklady o skutečně vynaložených nákladech za bydlení, a vypisovat přitroublé formuláře, a každých půl roku musí o podporu na bydlení zvlášť žádat -opět hromada přitroublých formulářů. Cikán nikdy nic takového nemusí.Řekne že neumí část ani psát a dobrý. Je to velice potupné - mimochodem. A jízdné v MHD všichni dávkaři kromě cikánů platí a všechno ostatní. To vše jen proto, že dvacet, dvacet pět, a třicet let pracovali. Stejně tak jsou na tom bílí příjemci sociálních podpor a dávek, a invalidních důchodů. Znám rodinu, kde matka samoživitelka má dvě děti - jedno s cikánem, druhé s bílým čechem. Cikán neplatí výživné -platí je za něj stát. Bílý platí výživné, a pokud jde o podporu, má matka na cikánské dítě víc. Vím to úplně přesně - a tyto skutečnosti jsou taky zdrojem nesvárů v této společnosti, a takzvaný rasizmus, a celkem oprávněný. Jestli vám bílý manžel nebo přítel naklepal hádavou budku, je mi úplně fuk, asi právem. Na to máte ty hrůzné vzpomínky? A jinak -prokrista nežvaňte takové kraviny. Co jste jen slyšela, nebo četla, nebo si to myslíte, tak o tom nežvaňte. Musíte vědět informace přesně - a pak se hádat.
reagovat
05.06.2013 08:29 jeden z netu - RE: Já s tím naprosto souhlasím. To,...
Ina - zdravím a tleskám. Popsala jste vše naprosto pravdivě bez sebemenších výmyslů.
Ano, přesně tak to je!!!!!!! Takhle loajálně se chová stát k určité vrstvě obyvatel. Takže jestli zde někdo píše, že některé příspěvky zavánějí rasistickým podtextem, tak se ptám.
Kdo má vztahy těchto dvou na svědomí?
Odpovím... Samozřejmě že vláda a všichni ti, kteří chodí kolem chování cikánů s páskou přes oči. Vládě nevadí, že poctivý, svědomitý a slušný člověk, který ne vlastní vinou přijde o práci a jinou marně shání, žije téměř na hranici bídy./ Není to můj případ, zaplať pánbůh/ To že na podporu státu čeká také víc než měsíc, to se u cikánů nikdy nestane a nemluvím o dalším privilegiu, co zde naprosto přesně vypsala Ina.
Takže ten zmíněný rasizmus tady vědomě vytváří stát!!!
reagovat
05.06.2013 16:29 Jana z Arcu - RE: Já s tím naprosto souhlasím....
Velice se mýlíte jeden z netu. Ta osoba - Ina - opsala sem můj příspěvek, za který mne ovšem sprostě napadla, a od té doby mně jen uráží. Tvrdí naopak, že pravdu nemám, a bla bla - pravdu má ona.Ta tvrdošíjně zastává názor, že v ČR cikáni žádná privilegia ani zvláštní přístupy odlišné od přístupům k bilým občanům nepožívají, já jsem údajně rasistka a podobný sprostý blábol. Tady se musíte vždycky přizpůsobit názoru většiny diskutujících, a když většina plive a spílá cikánům, musíte taky plivat a spílat, a když je to naopak, musíte psát naopak. Nebo vůbec nediskutovat a neplést se mezi fanatickou smečku.( která na druhou stranu nejvíc blábolí o svobodě a demokracii ) Svůj názor zde uplatnit nesmíte - diskuzní dav se okamžitě obrátí na vás a pak už jsou diskuze jen o tom, že dav nadává vám o sto péro. Původní článek je nezajímá - oni jsou tak zakomplexovaní, že si musí vylévat žluč, lhostejno na co. Na cikány, na necikány, na prezidenta, na politiky, na sebe navzájem.....takže dík za potlesk za můj příspěvek, ano, já vím že jsem napsala pravdu a nic než pravdu, ale vysvětlujte to fanatičce.
reagovat
05.06.2013 16:19 Jana z Arcu - RE: Já s tím naprosto souhlasím. To,...
Zbytečná námaha s tím přepisováním co jsem řekla nebo ne. Řekla jsem, říkám a budu říkat pořád totéž. Ano, cikáni mají jiná práva než bílí češi, a nikdo to nechápe,a potud chápu bílé lidi, že je to štve. Ale nadávat obecně cikánům proto, že mají jinou mentalitu, nebo dokonce nadávat ( a jak sprostě - neuvěřitelně sprostě) rodině s miminky, je výraz primitivizmu, a aby se lidi obecně kvůli pár měďákům navíc měnili v nenávistnou, lynčovací smečku s citem katova pacholka, nepochopím nikdy. Že bychom byli opravdu tak zbídačeni? A ocenila bych, kdybyste mne speciálně a konkretně vy nechala už na pokoji, máte-li nějaké problémy sama se sebou, vypořádejte si je s nějakým psychiatrem. Já vám nepomůžu. Posloužila jsem vám k urážkám a nadávkám a už by to mohlo stačit - nebo ještě něco?
reagovat
05.06.2013 16:58 Milan1970 - RE: Já s tím naprosto souhlasím. To, co...
Obhajovat cikány a omlouvat to politickými skandály (o kterých rád píše) je směšné. A on? Když byl v Liberci u Koryta, tak vyházel nepohodlné a na magistrát si přitáhl "kamarádičky"...
reagovat
04.06.2013 13:49 Matej - uvedl v komentáři ke článku, jenž ukazuje, jak
dokáží být Češi hnusní.

A to je právě rasismus, kvůli pár blbům, takovéto hodnocení Čechů!
A ještě by mne zajímalo, umíte-li si představit výše uvedenou větu, ale aby místo "Čechů" byli uvedení Rómové? To by řvali až v Bruselu!
reagovat
04.06.2013 12:56 kerim - Já jsem Jihočech a tady problémy s Romy nejsou.U
mne dělali a bylo to bez problému.Podle mne v každé národnosti,jsou dobří a špatní.Proto se nedá říci jsi Rom a já Čech,tak jsem lepší.Co jsem poznal Romy,tak byli dobrosrdeční a dali by poslední.Nevím,jak je to v Šluknově,tak se k tomu nemůžu vyjadřovat03
reagovat
04.06.2013 12:56 kerim - Já jsem Jihočech a tady problémy s Romy nejsou.U
mne dělali a bylo to bez problému.Podle mne v každé národnosti,jsou dobří a špatní.Proto se nedá říci jsi Rom a já Čech,tak jsem lepší.Co jsem poznal Romy,tak byli dobrosrdeční a dali by poslední.Nevím,jak je to v Šluknově,tak se k tomu nemůžu vyjadřovat03
reagovat
04.06.2013 12:56 kerim - Já jsem Jihočech a tady problémy s Romy nejsou.U
mne dělali a bylo to bez problému.Podle mne v každé národnosti,jsou dobří a špatní.Proto se nedá říci jsi Rom a já Čech,tak jsem lepší.Co jsem poznal Romy,tak byli dobrosrdeční a dali by poslední.Nevím,jak je to v Šluknově,tak se k tomu nemůžu vyjadřovat03
reagovat
reklama

Zprávy odjinud

Právě se děje

reklama

Další zprávy

reklama

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama