Poslední výzva! Babiši, tohle ne! Aktivisté kvůli vládě s KSČM a SPD svolávají další demonstraci

Praha - Doporučení prezidenta Miloše Zemana, aby šéf ANO Andrej Babiš jednal o vládě s KSČM a SPD vyvolalo mezi lidmi rozruch. Skupina aktivistů AUVA ihned po schůzce v Lánech svolala demonstraci, konat by se měla příští týden.

Přidejte svůj názor 80 komentářů

Demonstrace proti Babišovi

„Poslední výzva! Nechceme vládu Komunistů, StB ani extrémistů!“ vzkazují Babišovi organizátor protestu aktivistická skupina AUVA. „Nebudeme čekat, až nám začnou zase vládnout Komunisti a nenecháme ze sebe udělat národ extrémistů. Teď není na co čekat! Babiši, tohle ne!“ píše se v pozvánce k události na facebooku.

Demonstrace přímo reaguje na schůzku prezidenta Miloše Zemana a premiéra v demisi Andreje Babiše v Lánech, a doporučení, aby hnutí ANO jednalo o vládě s KSČM a hnutím SPD Tomia Okamury. Konat se bude konat 17. dubna od 19:00 na Václavském náměstí. Po několika hodinách od vytvoření události účast ohlásilo asi 1200 lidí, více než 6 tisíc dalších projevilo zájem.

Lidé v diskuzi k události například připomínají, že ještě před několika měsíci Babiš spolupráci s SPD i KSČM vyloučil. „Takže ještě jednou. Ve vládě NEBUDEME s komunisty, ani s Okamurou, a samozřejmě ani s Kalouskem,“ napsal Babiš na facebooku 14. října 2017.

Někteří také poukazují na to, že na rozdíl od pondělí demonstrace proti Babišovi a Zemanovi, by na této akci měli vystoupit i řečníci, aby to neskončilo tím, že účastníci budou jen provolávat nějaká hesla.

Vstupte do diskuze (80)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zásadní pochybení v kauze Kramný? Monika měla na zádech stopu, něco tu ale…

20.04.2018 11:40 Aktualizováno Praha - Zabil Petr Kramný svou manželku Moniku a dceru Kláru? Spolek Šalamoun se domnívá, že v…

Olga Menzelová prolomila mlčení: Našla jsem manžela bezvládně ležet na…

18.04.2018 22:27 Aktualizováno Praha - Slavný český režisér Jiří Menzel (80) loni v listopadu zkolaboval. Z klimatizace v letadle…

Strakonicím došla trpělivost, město zasáhlo proti problematické ubytovně

18.04.2018 20:58 Strakonice - Strakonice chtějí prodat areál Bažantnice s budovami a pozemky o rozloze 26.629 metrů…

Jak mohli být Češi tak hloupí a volit Drahoše? Jejich nenávist k Milošovi…

18.04.2018 15:29 Aktualizováno Praha - František Ringo Čech patří k nejhlasitějším podporovatelům prezidenta Miloše Zemana. Nejen,…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama