Pojďme. Opravdu pojďme! Mádl láká Čechy na demonstrace za ČT. Jste joudík, vzkázal svému kritikovi

Praha - V Praze a dalších městech České republiky by se dnes měly konat demonstrace na podporu České televize. Organizátoři poukazují na to, že je veřejnoprávní stanice terčem útoků politiků v čele s prezidentem Milošem Zemanem. k tomu, aby Češi vyšli do ulic, vyzval i herec a režisér Jiří Mádl.

Přidejte svůj názor 133 komentářů

Jiří Mádl

„Pojďme. Opravdu pojďme!“ láká Mádl Čechy na demonstraci „Zemane-ČT nedáme! Demonstrace za zachování svobody slova a médií“, kterou pořádá skupina aktivistů AUVA.

Lidé ho ale za jeho „aktivismus“ spíše kritizovali. „Copak? Chcete udržet 'Fanklub Angely Merkel' nadále u ČT korýtka? Klidně, ale ČT přejmenujeme na 'Pražská televize', povinná platba koncesionářských poplatků téhle televizi bude platit jen pro Pražáky a všechny technické prostředky, včetně budov a přenosových cest si tahle organizace může od tohoto státu pronajmout. Pak už jí její těžkou nevyváženost, zakrývání nepohodlných informací a extrémní verbální agresivitu proti lidem s jiným názorem nebude nikdo zazlívat. Prostě ji vypne bez hořkého pocitu, že živí manipulační zvířátko,“ pustil se do herce jeden z diskutujících.

Mádl se ale nedal a na jeho slova zareagoval. „Ale dyť jste joudík, pane Sýkoro,“ vzkázal mu.

„A co jste vy Mádle, někdo koho musíme přes ČT nedobrovolně platit? Kolik vám ČT ročně vyplatí? Nehájíte náhodou spíš své prebendy než cokoliv jiného, vy 'umělci'?“ zajímalo dalšího uživatele.

Jiní se ale ČT a Mádla zastali. „Já z Moravy budu ráda platit české televizi. Nejen za vyvážené zpravodajství, ale také za podporu českých filmů a pořadů,“ zapojila se do diskuze jedna z divaček.

Vstupte do diskuze (133)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kyselinový útok v Česku: V Plzni někdo zaútočil na pět lidí, probíhá…

24.03.2018 16:07 Aktualizováno Plzeň - V jednom z nočních podniků v Plzni dnes dopoledne zaútočila zřejmě žena na tři lidi…

Malí levharti dostali v Brně jména Aruni a Ashanga

24.03.2018 15:34 Brno - K největším chovatelským úspěchům brněnské zoo za poslední roky patří dva malí levharti…

Při požáru v Černé Hoře se zranili dva lidé

24.03.2018 13:09 Aktualizováno Černá Hora (Blanensko) - Dva lidé se zranili při dopoledním požáru rodinného domu v Černé Hoře na…

Tisíce lidí v Bratislavě uctily památku zavražděného novináře, v Brně se…

23.03.2018 18:39 Bratislava/Brno - Tisíce lidí se dnes odpoledne zúčastnily v Bratislavě pietního průvodu na památku…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama