Klus letěl volit do Kanady: Vítězství Miloše by nás vyšlo daleko Drahoše, veršuje

O tom, jaké peripetie prožil zpěvák Tomáš Klus, když se pokoušel i se svou ženou v prvním kole volby prezidenta odvolit v zahraničí, jsme vás již informovali. Napoprvé jim to nevyšlo, to ale neznamená, že se vzdali.

Přidejte svůj názor 9 komentářů

Tomáš Klus

Klus tráví se svou rodinou delší dobu v zahraničí. Kde přesně sice neprozradil, na sociálních sítích však vysvětloval, že všechny volební místnosti má hodně daleko. Vzhledem k ceně letenek se proto rozhodl, že v prvním kole odvolí v Kanadě. Napoprvé se mu to však nepovedlo, imigračním úřadům se prý tato cesta příliš nezdála, a tak jeho ani jeho ženu do letadla nepustily.

Zpěvák tak v prvním kole volit nemohl. Přesto to nevzdal a rozhodl se opět odcestovat do kanadského Toronta. „Dostali jsme šanci od Kanady a jedeme volit do Toronta. Právě jsme byli propuštěni. A i když je to trošku dražší volba, tak jedeme volit, protože vítězství Miloše Zemana by nás vyšlo daleko Drahoše,“ žertuje Klus ve videu, které zveřejnil na facebooku.

Už před prvním kolem Klus prozradil, že favoritů má hned několik. „Volit budu někoho z kvarteta Hilšer, Fisher, Horáček, Drahoš, protože jeden je srdcem, druhej hlavou, třetí pocitem a čtvrtej je mi prostě sympatickej,“ vysvětloval před několika dny Klus.

Vstupte do diskuze (9)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Babiši, vzdej se funkce! Výzvu podepsali Mádl, Štěpánová, Suchánek,…

19.03.2018 09:42 Praha - Zhruba před třemi týdny byla spuštěna internetová petice nazvaná Milion chvilek, která žádá…

Na Znojemsku v noci hořel rodinný dům

19.03.2018 08:51 Plenkovice (Znojemsko) - Rodinný dům s přilehlou hospodářskou částí vyhořel v noci na dnešek v…

Zeman se mě pokoušel koupit jako sympatizanta. Bylo to hrozné, třásly se…

18.03.2018 21:52 Aktualizováno Praha - Známý herec Tomáš Hanák přiznal, že během první přímé prezidentské volby v roce 2013 dostal…

Sýrie už neexistuje? Turecko slaví, Osmanská říše se rozšiřuje. Novinářky…

18.03.2018 17:07 Aktualizováno Afrín/Praha - Spojenecké oddíly turecké armády vstoupily do města Afrín, podle tureckého prezidenta…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama