VIDEO: Chceme na Hrad Miloše, statečného zbrojnoše. Kontroverzní zpěvačka zveřejnila nový song

Praha – Zpěvačka Olivia Žižková na sebe upozornila protiimigrantským songem „Evropo dýchej", který se stal virálním hitem internetu. Později napsala píseň na podporu Tomia Okamury. No, a před prezidentskými volbami o sobě dává opět vědět.

Přidejte svůj názor 207 komentářů

Miloš Zeman volí v prezidentských volbách

S ohledem na postoje Žižkové jistě není překvapením, že před druhým kolem prezidentské volby podpořila stávající hlavu státu Miloše Zemana. „V srdci naší zemičky, sešel se svět celičký a určil na poradě, kdo že má být na Hradě. Zástup osmi trpaslíků spolu kráčí v jednom šiku, Zeman jim tu překáží, takže se snaží,“ pěje Žižková v písni „Zeman na Hrad“.

zdroj: YouTube

„Už jdou borci - Pražáci, zdvořilí jsou slušňáci. Zbaběle jdou do boje s vozejkem hnoje. Z jedné pražské kavárny valí se ven sprosťárny, buran, hulvát, ožrala není žádná pochvala. Všichni v čele s profesorem hází špínu jedním sborem, nesou v pytlích do boje zásobu hnoje,“ pokračuje Žižková s odkazem na osm Zemanových soupeřů z prvního kola – v čele s Jiřím Drahošem.

„Už jdou borci - Pražáci, zdvořilí jsou slušňáci. Zbaběle jdou do boje s vozejkem hnoje.“ opakuje refrén Zemanova fanynka. „Už se chystá debata, Drahoš do ní nechvátá. Když otázka přistane, profesor už nevstane. Neví, co se kolem děje, marně hledá u přítele, v apatyce nekoupí, ten, kdo je hloupý,“ kritizuje Zemanova soupeře pro druhé kolo Žižková.

„Chceme na Hrad Miloše, statečného zbrojnoše, trpaslíci zalezte, na Hrad nelezte,“ vzkazuje Žižková v písni, která se objevila na Youtube, kde ji za dva dny vidělo více než 16 tisíc lidí.

Vstupte do diskuze (207)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Únor 1948 má cenu připomínat, když čelíme fake news, říká historik

19.02.2018 17:33 Praha - Komunistické převzetí moci v únoru 1948 má stále cenu si připomínat a čerpat z něj…

Bratr Ester Ledecké sprostě vynadal ČT: Měli by vás ukřižovat, vy č*ráci!…

19.02.2018 16:30 Praha - S triumfem Ester Ledecké v superobřím slalomu na olympijských hrách v Pchjongčchangu…

Otřesné chování Čechů? Vyhrožování prvňáčkům má dohru

19.02.2018 14:36 Aktualizováno Teplice/Praha - Vyhrožování prvňáčkům v základní škole v Teplicích nejspíše nezůstane bez odezvy.…

Bulvárník Pavel Novotný se naštval kvůli tomu, co se o něm říká. To mě s…

17.02.2018 21:57 Aktualizováno Praha - Pořadem Aféry na televizi Barrandov bude nově provázet Pavel Novotný. Poprvé se na…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama