Koho chce za prezidenta Tomáš Klus? Zpěvák popsal problémy, které mu komplikují volbu

Zpěvák Tomáš Klus v posledních dnech a týdnech hlasitě komentuje politickou situaci i prezidentské volby. Sám ale termín voleb tráví v zahraničí. Na sociálních sítích popsal nejen to, jako problémy měl při hledání místa, kde by odvolil, ale i to, kdo jeho hlas dostane.

Přidejte svůj názor 14 komentářů

Tomáš Klus

Tomáš Klus oslavil Silvestra a Nový rok u moře, destinaci ovšem neprozradil. A protože se u moře zdržel, bude v zahraničí také volit. „Letíme volit. Docela daleko, ale Široko potřebuje pocítit, že se Stínadla bouří. Tady volit není kde, páč nejbližší velvyslanectví je na Kubě. Tam jsme mysleli, že si odskočíme odvolit do Havany,“ vysvětluje na sociálních sítích zpěvák.

Nakonec prý ale Klusovi své rozhodnutí přehodnotili. „Páč spojení odtud tam by trvalo léta. Tak jsme si řekli, že zkusíme New York, mě teda nikdy nějak zvlášť Amerika netáhla, natožpak, když člověk vyplňuje vízový dotazník, dochází mu, že ta Svoboda tam je spíš sošná, než přirozená, ale i přesto jsem při představě zimního Manhattanu pociťoval určité motýlení v břiše. Ale čím víc člověk hledá letenky, tím více se mu jeho cookies staraj o to, aby cena rostla, nakonec vyrostla tak, že jsme propadli lehké beznaději,“ přiznává hudebník.

„A pak, z čista jasna, snad ještě od snídaně pozůstatek..z chuťových pohárků vzedmula se mocná příchuť javorového sirupu. Oh, Canada! Rukavice, čepice a péřovky! Letíme odvolit, páč nevolit si nemůžeme dovolit ani na dovolené, vyvoleným městem budiž Toronto, kde se s Jenůfkou otočíme na podpatku (já bych teda mooooc chtěl vidět Niagarské vodopády, páč jsou jen hoďku od letiště prej a hned zpátky za dvěmi pětinkami našeho  celku,“ napsal s odkazem na své děti.

Prozradil také, kdo se dostal mezi jeho favority. „Volit budu někoho z kvarteta Hilšer, Fisher, Horáček, Drahoš, protože jeden je srdcem, druhej hlavou, třetí pocitem a čtvrtej je mi prostě sympatickej. Rozhodnu se nad oceánem, ať mám nadhled a vás prosím, běžte volit, ať nepřijdeme o hlas,“ vzkázal voličům Klus.

Vstupte do diskuze (14)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Troška, Hůlka, Geislerová, Emmons, Šteindler. Koho podporují známé české…

19.01.2018 22:08 Aktualizováno Koho budou ve druhém kole prezidentské volby volit české celebrity a známé osobnosti? Silně mezi…

Jde o zdraví! Stát nás omezuje! U Jílkové se zvedli diváci ze židle,…

18.01.2018 23:18 Praha - Od května loňského roku začal platit v zemi protikuřácký zákon. Nařízení přikazuje…

Nesahejte na to! Kraus poslal politikům hodně důrazný vzkaz

18.01.2018 22:13 Aktualizováno Praha - Moderátor a bavič Jan Kraus se ve své pravidelné show vrátil k tématu prezidentských voleb,…

Ruský vliv, nebo křesťanská Evropa? Daniela Kolářová promluvila o volbě…

18.01.2018 17:04 Aktualizováno Praha – Do kampaně Jiřího Drahoše se před druhým kolem zapojila i známá česká herečka Daniela…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama