Poslední rozloučení s Jakubem Zedníčkem: Brněnské divadlo zveřejnilo dojemné parte

Brno – Poslední rozloučení s hercem a moderátorek Jakubem Zedníčkem se uskuteční na Činoherní scéně Městského divadla Brno ve čtvrtek 11. ledna 2018 v 11:00 hodin a bude přístupné i pro veřejnost. Informovala o tom mluvčí divadla Lenka Pazourková.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Jakub Zedníček

Synovec známého herce Pavla Zedníčka zemřel na Nový rok zahynul při autonehodě. Havárii vlastního auta přežil, ale při přecházení dálnice ho smetla přijíždějící dodávka. Jakub Zedníček se přitom teprve loni v březnu stal otcem. Narodila se mu holčička Maya, kterou mu porodila jeho přítelkyně a herecká partnerka z Městského divadla Brno Lenka Janíková.

Poslední rozloučení s mladým herce sice bude přístupné i pro širokou veřejnost, mluvčí divadla Lenka Pazourková ovšem upozorňuje, že opozdilci s největší pravděpodobností nebudou do sálu vpuštěni.

Jakub Zedníček se narodil 13. června 1990 v Brně. Na brněnské konzervatoři studoval obor hudebně-dramatický. Za dob studia sbíral zkušenosti například v Národním divadle Brno. Hrál v televizním seriálu Škola na výsluní. Se svým strýcem Pavlem Zedníčkem pak například moderoval pořad Kurňa, co to je?

„Jeho mládí a talent bude chybět nejen v mnoha rolích, které od příchodu do našeho divadla ztvárnil. Budeme ho však postrádat i jako milého kamaráda,“ píše se na parte, které zveřejnilo Městského divadlo Brno

„Mezi jeho prvními byla malá role v muzikálu Mary Poppins, kde zúročil své stepařské umění. Rozesmával publikum jako Buddy Walsh v oblíbeném muzikálu Donaha! Rád také vzpomínal na roli v Chicagu, při jehož zkoušení se setkal se svou životní partnerkou Lenkou Janíkovou," uvedlo divadlo ve smutečním oznámení.

„Odchodem Jakuba Zedníčka ztrácí Městské divadlo Brno nejen mimořádně talentovaného herce, ale také kamaráda a přítele. V myšlenkách jsme všichni s jeho rodinou.“ dodali brněnští divadelníci.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Mádl opět čeří vody: Zkritizoval Jaromira Soukupa a TV Barrandov. Pak…

20.03.2018 10:31 Praha - Šéf TV Barrandov Jaromír Soukup se v posledních dnech a týdnech tvrdě naváží do České…

Babiši, vzdej se funkce! Výzvu podepsali Mádl, Štěpánová, Suchánek,…

19.03.2018 22:00 Aktualizováno Praha - Zhruba před třemi týdny byla spuštěna internetová petice nazvaná Milion chvilek, která žádá…

Na Znojemsku v noci hořel rodinný dům

19.03.2018 08:51 Plenkovice (Znojemsko) - Rodinný dům s přilehlou hospodářskou částí vyhořel v noci na dnešek v…

Zeman se mě pokoušel koupit jako sympatizanta. Bylo to hrozné, třásly se…

18.03.2018 21:52 Aktualizováno Praha - Známý herec Tomáš Hanák přiznal, že během první přímé prezidentské volby v roce 2013 dostal…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama