Klus spustil: Zeman má strach, jeho věrný Ovčáček vytváří třídního nepřítele, BarraDNOv není objektivní

Praha – Zpěvák Tomáš Klus často svérázným způsobem glosuje dění na domácí politické scéně. Kritizuje například prezidenta Miloše Zemana, který oficiálně oznámil, že před lednovými prezidentskými volbami nepovede žádnou kampaň. Přesto se ale po celé zemi objevují billboardy se Zemanovým obličejem.

Přidejte svůj názor 22 komentářů

Tomáš Klus

U zmíněných billboardů je jako zadavatel uveden spolek Přátelé Miloše Zemana, z.s., kde je předsedou představenstva hradní kancléř Vratislav Mynář. Hrad proto po kritice oznámil, že přestože Zeman není zadavatelem, zahrne je do limitů své kampaně. Takové vysvětlení ale Kluse neuspokojilo.

„Takže slovo prezidenta platí a mě zajímá kdo. Spolek přátel mi v rámci Nekampaně nestačí a jako obyčejného člověka mě uráží, že se tu úmyslně tvoří mlha, ze které ústy věrného Ovčáčka jeho páníček vytváří třídního nepřítele z Pražáků a jinejch větších měst, kde se logicky odehrává aktivnější veřejná diskuze, z níž, jak se zdá, má bývalý zdatný rétor poslední dobou strach, neboť se jí odmítá účastnit a obeznámit nás, v konfrontaci s protikandidáty, se svým směřováním a vizemi pro úřad prezidenta," nešetří Zemana Klus.

„Pakliže se mýlím, vyveďte mě z toho, ale jaké jsou zájmy Prezidenta všech, krom toho co nejvtipnějším bonmotem zesměšnit toho, či onoho, popřípadě urazit někoho, kdo to má jinak. Proč se jako čert kříži vyhýbá veřejnoprávním médiím, když o jejich zaujatosti nepředložil jediný důkaz a namísto toho si dělá svou vlastní kavárnu na televizi BarraDNOv, kde se o objektivitě dá objektivně pochybovat, stačí si několik pořadů s panem Soukupem pustit a nechat na sebe dýchnout rétoriku 50. let 20. století. To je nám opravdu jedno, že to je dno? To nám to celý ještě nepřipadá Nejedlý? Nedělá se nám z toho už Šlouf(l)? Proč všechny jmenované tak přitahuje právě matička Rus? Je to jednoduchá matematička..jen trochu mate..“ glosuje známý zpěvák na svém facebookovém profilu. .

V komentářích také dodává, že nikoho neobviňuje, ale jen se ptá. „Dialog je podle mě jedinou možnou cestou ke spokojené společnosti. Říkat někomu koho volit a koho ne, toho jsem dalek, protože si na lidech vážím jejich vlastního názoru, ale má-li jej člověk, měl by být druhému schopen jej vysvětlit; vnést světlo. To se mi bohužel neděje, opravdu se zde ptám proto, že ve svém okolí nemám jediného člověka, který by pana Zemana volil a zajímá mě zcela upřímně a bez tendencí k soudům, proč..“ dodal Klus.

Vstupte do diskuze (22)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

OBRAZEM: Při požáru hotelu v Praze umírali lidé

20.01.2018 21:51 Praha - Při požáru hotelu Eurostars David v Náplavní ulici na Novém Městě dnes zemřeli dva lidé.…

VIDEO: Šmicer, Chovanec, Siegl. Sportovní legendy mají jasno, koho budou…

20.01.2018 20:09 Aktualizováno Praha - Vedle herců a zpěváků se k prezidentským volbám vyjadřují také sportovci. Fotbalové a…

VIDEO: Chceme na Hrad Miloše, statečného zbrojnoše. Kontroverzní zpěvačka…

20.01.2018 15:09 Aktualizováno Praha – Zpěvačka Olivia Žižková na sebe upozornila protiimigrantským songem „Evropo dýchej", který…

Troška, Hůlka, Geislerová, Emmons, Šteindler. Koho podporují známé české…

19.01.2018 22:08 Aktualizováno Koho budou ve druhém kole prezidentské volby volit české celebrity a známé osobnosti? Silně mezi…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama