Karel Gott se pořádně naštval: Jsem svéprávný člověk, který o svém životě rozhoduje sám. Do boje s bulvárem povolal i právníky

Praha - Zpěváka Karla Gotta, který nedávno překonal rakovinu, se pořádně naštval. Stěžuje si, že některá média o něm a jeho manželce Ivaně šíří nepravdivé informace. Rozhodl se proto vše řešit přes právníky. A svým příznivcům prostřednictvím sociálních sítí vysvětluje, jak je to ve skutečnosti.

Přidejte svůj názor 27 komentářů

Skupina No Name a Karel Gott natočili společnou píseň (foto: Ondřej Pýcha)

Gott přiznává, že není časté, aby skrze Facebook dával prohlášení k článkům bulváru. Poukazuje však na to, že v některých médiích se objevily poškozující a urážlivé články, které přímo i nepřímo napadají jeho ženu Ivanu.

Ta údajně slavného zpěváka odstřihla od přátel a blokuje mu v mobilním telefonu kontakty, například dceru Dominiku nebo bývalého řidiče Oldu Havránka. „Musím reagovat. Již jednou jsem řekl, že v době onkologického onemocnění a léčby jsem to byl já, kdo si často doma a zejména v nemocnici, vypínal telefon. Když mi ale někdo poslal SMS nebo jsem viděl zmeškané volání, dotyčným jsem, podle svého vlastního uvážení a zdravotního stavu, volal zpět. Nikdo z mého okolí si nestěžoval, že by ho někdo v mém telefonu blokoval!“ uvádí věci na pravou míru zpěvák.

Pokud s ním kdokoli potřeboval hovořit, věděl prý, že může kdykoli volat i jeho ženě, která mu vzkaz vždy vyřídila. „Moje rodina, příbuzní a nejbližší přátelé měli pokaždé mé nové telefonní číslo mezi prvními. Proto se musím jasně ohradit proti tvrzením některých bulvárních médií, že jsou některé kontakty v mém telefonu zablokovány. Jsem svéprávný člověk, který o svém životě rozhoduje sám a sám určuji, komu dám své telefonní číslo,“ zlobí se Gott.

Nepřipustí prý, aby bulvár cíleně a lživě útočil na jeho ženu -a tedy i na něj. Poukazuje také na to, že redaktoři, kteří za články stáli, byli v minulosti zvyklí, že mu volali kdykoli se jim zachtělo. „Častokrát i v pozdních nočních hodinách. I přesto jsem se jim snažil vždy vyjít vstříc a odpovídal jsem na jejich otázky. Když to však překročilo únosnou mez, změnil jsem si telefonní číslo a oslovil jsem Anetu Stolzovou, aby se ujala veškeré komunikace s novináři. Proto konání zmíněných redaktorů v posledních měsících vnímám jako útok a troufám si říct i mstu za to, že již s nimi nekomunikuji napřímo, ale prostřednictvím své tiskové mluvčí,“ myslí si.

Vzhledem k tomu, že je situace podle něj už neúnosná a psychicky dopadá na celou jeho rodinu, včetně nezletilých dcer, předal prý vše svému právnímu zástupci.

Vstupte do diskuze (27)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tisíce lidí v Bratislavě uctily památku zavražděného novináře, v Brně se…

23.03.2018 18:39 Bratislava/Brno - Tisíce lidí se dnes odpoledne zúčastnily v Bratislavě pietního průvodu na památku…

Lidé v Praze dnes uctili památku novináře Kuciaka a jeho snoubenky Martiny

23.03.2018 18:35 Praha - V centru Prahy dnes desítky lidí uctily památku zastřeleného slovenského novináře Jána…

Kraus otevřeně promluvil: Taková tragikomedie, začíná toho na mě být moc

22.03.2018 21:38 Aktualizováno Praha - Moderátor a bavič Jan Kraus se ve své show pozastavil nad zprávou, že má být Radovan…

Hasiči zasahovali u požáru truhlárny v Uherském Brodě

21.03.2018 21:16 U. Brod (Uherskohradišťsko) - Hasiči zasahovali dnes večer u rozsáhlého požáru truhlárny v Uherském…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama