Drahoš může Zemana porazit. Je proto třeba ho mediálně zlikvidovat, tvrdí psycholog

Praha - Klinický psycholog, nyní publicista, spisovatel a nakladatel Bohumil Sláma varuje, že prezidentský kandidát a někdejší šéf Akademie věd ČR Jiří Drahoš je terčem hoaxů. Žádá proto občany i novináře, aby byli obezřetní.

Přidejte svůj názor 41 komentářů

Jiří Drahoš
doporučujeme

„Chtěla jsem volit Drahoše, ale je to prý pedofil a donášel estébákům,“ cituje Sláma jednu ze svých známých. „Dalo mi práci ji přesvědčit, že to je jen typický hoax nebo jak se dřív říkalo, kachna,“ vysvětluje na blogu na serveru Aktuálně.cz.Podle něj je pravděpodobně, že podobných kachen „přiletí“ ještě víc. „V pozadí Zeman, Rusové a mnozí jiní, pro které je slušný člověk nepřítel číslo jedna. Jedničkou pro Zemana je právě Drahoš, neboť zřejmě on jediný má šanci ho porazit. Je proto třeba ho mediálně zlikvidovat,“ myslí si psycholog a publicista.

Není to prý poprvé, co se o to Zeman pokouší. „Zatímco Schwarzenberga Zeman zlikvidoval osobně, správně načasovaným podrázkem těsně v závěru předchozích prezidentských voleb, teď může zůstat neviditelný, neboť na špinavou práci má k dispozici spoustu lidí. A možná bude stačit málo, protože rozdíly v počtu voličů budou asi opět nevelké. Když si vzpomenu, jak málo stačilo Trumpovi a kolik nepřátel Drahoš musí mít, padá na mě děs,“ přiznává Sláma.

Apeluje proto na všechny, aby si dávali pozor. „Takže přátelé demokratičtí novináři, politici, občanští aktivisté i 'obyčejní' lidé, prosím, buďte ve střehu a neseďte se založenýma rukama. Jde o hodně a začíná jít do tuhého,“ dodává publicista.

Vstupte do diskuze (41)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tisíce lidí v Bratislavě uctily památku zavražděného novináře, v Brně se…

23.03.2018 18:39 Bratislava/Brno - Tisíce lidí se dnes odpoledne zúčastnily v Bratislavě pietního průvodu na památku…

Lidé v Praze dnes uctili památku novináře Kuciaka a jeho snoubenky Martiny

23.03.2018 18:35 Praha - V centru Prahy dnes desítky lidí uctily památku zastřeleného slovenského novináře Jána…

Kraus otevřeně promluvil: Taková tragikomedie, začíná toho na mě být moc

22.03.2018 21:38 Aktualizováno Praha - Moderátor a bavič Jan Kraus se ve své show pozastavil nad zprávou, že má být Radovan…

Hasiči zasahovali u požáru truhlárny v Uherském Brodě

21.03.2018 21:16 U. Brod (Uherskohradišťsko) - Hasiči zasahovali dnes večer u rozsáhlého požáru truhlárny v Uherském…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama