Zachovejte důstojnost a nedělejte kašpara. Na Hrad nemáte vzdělání, napsal muž Horáčkovi. A ten ho důrazně usadil

Praha – V dnešní době je naprosto běžné, že nejen politici hojně využívají sociální sítě, na kterých zveřejňují své názory i všemožná prohlášení. Zároveň tak ale mohou snadno komunikovat přímo se svými příznivci a odpůrci. S tím má zkušenosti i prezidentský kandidát Michal Horáček.

Přidejte svůj názor 80 komentářů

Michal Horáček při interview pro EuroZprávy.cz

Horáček často čelí kritice, že jako umělec nemá potřebné zkušenosti a vzdělání pro výkon hlavy státu. „Muzika od Vás byla skvělá, ale na hrad? Zachovejte důstojnost a nedělejte kašpara. Nemáte vzdělání a na hrad patří i moudrost. Obého se Vám nedostává. Muzika, tam jste král,“ vzkázal Horáčkovi na facebooku uživatel Jiří Folajtár.

Jeho slova nenechal prezidentský kandidát bez povšimnutí. „Mám titul PhD z University Karlovy a diplom z Macalester College z USA. Mluvím třemi světovými jazyky. Přednášel jsem na třech universitách, napsal devět knih... Z čeho soudíte, že nemám vzdělání?“ poučil kritika Horáček.

Vynechal přitom fakt, že on sám hudbu nikdy neskládal, protože je textař. „Muziku“ totiž skládal jeho dlouholetý kolega Petr Hapka.

Ani Horáčkova slova ale diskutujícího uklidnila. „Chvála Kristu, to je právě co evidentně nechápete. Ale tady Vás nechci drtit. Vzdělání máte, ale to zároveň není vzdělanost. Jsem z Prahy. Klidně se s Vámi potkám,“ vzkázal kandidátovi Folajtár.

Vstupte do diskuze (80)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Havlovi příznivci se sešli v Praze, donesli na Hrad symbol srdce

17.12.2017 19:26 Praha - Dvě stovky lidí vyrazily dnes v podvečer v Praze na vzpomínkový pochod s názvem Srdce na…

Třetina Čechů vůbec nekupuje vánoční stromek. Jak slaví Vánoce?

17.12.2017 12:56 Praha - Třetina lidí vůbec nekupuje vánoční stromek. Cukroví na svátky naopak peče 75 procent…

V Mostě hořel panelák, bylo evakuováno 60 lidí

16.12.2017 19:30 Aktualizováno Most - V Mostě hořelo v panelového domě, 60 lidí policie evakuovala, dva převezla záchranná služba…

ŽIVĚ: Praha na nohou. Vybudujeme zeď proti migrantům, navrhl Wilders. Češi…

16.12.2017 18:50 Aktualizováno Praha - Nizozemský politik Geert Wilders na dnešním setkání krajně pravicových politiků v Praze…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama