Zachovejte důstojnost a nedělejte kašpara. Na Hrad nemáte vzdělání, napsal muž Horáčkovi. A ten ho důrazně usadil

Praha – V dnešní době je naprosto běžné, že nejen politici hojně využívají sociální sítě, na kterých zveřejňují své názory i všemožná prohlášení. Zároveň tak ale mohou snadno komunikovat přímo se svými příznivci a odpůrci. S tím má zkušenosti i prezidentský kandidát Michal Horáček.

Přidejte svůj názor 80 komentářů

Michal Horáček při interview pro EuroZprávy.cz

Horáček často čelí kritice, že jako umělec nemá potřebné zkušenosti a vzdělání pro výkon hlavy státu. „Muzika od Vás byla skvělá, ale na hrad? Zachovejte důstojnost a nedělejte kašpara. Nemáte vzdělání a na hrad patří i moudrost. Obého se Vám nedostává. Muzika, tam jste král,“ vzkázal Horáčkovi na facebooku uživatel Jiří Folajtár.

Jeho slova nenechal prezidentský kandidát bez povšimnutí. „Mám titul PhD z University Karlovy a diplom z Macalester College z USA. Mluvím třemi světovými jazyky. Přednášel jsem na třech universitách, napsal devět knih... Z čeho soudíte, že nemám vzdělání?“ poučil kritika Horáček.

Vynechal přitom fakt, že on sám hudbu nikdy neskládal, protože je textař. „Muziku“ totiž skládal jeho dlouholetý kolega Petr Hapka.

Ani Horáčkova slova ale diskutujícího uklidnila. „Chvála Kristu, to je právě co evidentně nechápete. Ale tady Vás nechci drtit. Vzdělání máte, ale to zároveň není vzdělanost. Jsem z Prahy. Klidně se s Vámi potkám,“ vzkázal kandidátovi Folajtár.

Vstupte do diskuze (80)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Babiši, vzdej se funkce! Výzvu podepsali Mádl, Štěpánová, Suchánek,…

19.03.2018 17:05 Aktualizováno Praha - Zhruba před třemi týdny byla spuštěna internetová petice nazvaná Milion chvilek, která žádá…

Na Znojemsku v noci hořel rodinný dům

19.03.2018 08:51 Plenkovice (Znojemsko) - Rodinný dům s přilehlou hospodářskou částí vyhořel v noci na dnešek v…

Zeman se mě pokoušel koupit jako sympatizanta. Bylo to hrozné, třásly se…

18.03.2018 21:52 Aktualizováno Praha - Známý herec Tomáš Hanák přiznal, že během první přímé prezidentské volby v roce 2013 dostal…

Sýrie už neexistuje? Turecko slaví, Osmanská říše se rozšiřuje. Novinářky…

18.03.2018 17:07 Aktualizováno Afrín/Praha - Spojenecké oddíly turecké armády vstoupily do města Afrín, podle tureckého prezidenta…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama