Topolánek prezidentem? Kraus připomněl pikantnosti, které by brzy mohl znát celý svět

Praha - Jan Kraus se ve svém pořadu pozastavil u volby prezidenta. Nejvíce ho zaujala kandidatura expremiéra a někdejšího předsedy ODS Mirka Topolánka. Připomněl především některé pikantní detaily z jeho minulosti.

Přidejte svůj názor 18 komentářů

Kraus, Jan

Kraus opět využil aplikaci a vytvořil si vlastní průzkum. Lidí se zeptal, jak se těší na volbu prezidenta. „Jak vidíte – 72 procent ano, 23 ne, 5 procent neví,“ citoval čísla moderátor. Ukázalo se také, že muži se těší dvakrát víc než ženy a že se víc těší zaměstnaní než nezaměstnaní. „A já se těším taky, protože máme 18 kandidátů, to je v podstatě, jako když hledáme SuperStar. To je pecka,“ pochvaloval si Kraus.

Zvláště vypíchl jednoho kandidáta. „Do toho se přihlásil pan Topolánek, to se mi ulevilo. On říká, že to chtěl, protože umí. Nevím teda co umí, myslel asi dělat prezidenta. U něj je jedna malinká delikátní věc, kdyby se stal prezidentem. Asi nikoho jsme nepoznali tak důvěrně jako pana Topolánka. Mám na mysli ty fotografie z Argentaria, byly k vidění se vším všudy na půl žerdi,“ připomněl známé záběry moderátor.

„Nevím, jestli je ideální mít prezidenta, kterého si můžou na celém světě detailně prohlídnout, jako jsme mohli my. Ale když si myslí, že to může zkusit, proč ne. On pracuje pro pana Křetínského, takže je to kandidát Blesku, Reflexu a těchto novin - ty o něm budou psát hodně. Říká se totiž, co patří Babišovi, ale neříká se, co patří těm druhým. Takže se budeme taky těšit,“ shrnul informace o Topolánkovi.

To ale není vše, co Krause zarazilo. „A do toho se přihlásil jeden člověk, který dostal jenom jeden hlas. Já jsem o tom taky uvažoval, na poslední chvíli jsem si to rozmyslel, protože mě nic tahle země špatného neprovedla,“ dodal s úsměvem.

Vstupte do diskuze (18)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Nejhnusnější ohavnost? Jde mi z toho mráz po zádech, pustil se Kalousek do…

21.02.2018 22:11 Aktualizováno Praha - Premiér v demisi a šéf hnutí ANO Andrej Babiš navzdory rozhodnutí slovenského ústavního…

Emigrace kvůli Zemanovi? Jan Hrušínský prozradil, co ho štve

21.02.2018 16:54 Aktualizováno Herec a šéf Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se netajil tím, že v nedávných prezidentských volbách…

Tragický požár hotelu v Náplavní policie dál prošetřuje

20.02.2018 16:56 Praha - Tragický požár hotelu v pražské Náplavní ulici, při kterém zemřeli čtyři cizinci, policie i…

Padouch Kotrba? Jde o klasickou českou frašku. zastal se novináře Ovčáček.…

20.02.2018 16:53 Praha – Přestože novinář a analytik Štěpán Kotrba čelí kvůli nedělnímu incidentu na sjezdu ČSSD…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama