Jsem docela pilná holka, komentuje vyznamenání Vondráčková. Poslala vzkaz kritikům i synovi Špinarové

Praha - Zpěvačka Helena Vondráčková patří k těm, kteří v sobotu z rukou prezidenta Miloše Zemana převzali státní vyznamenání za svou práci. Ona sama si prý tohoto ocenění velice váží, dodala však, že je škoda, že jej za zesnulou Věru Špinarovou nepřevzala její rodina.

Přidejte svůj názor 137 komentářů

Udělování státních vyznamenání prezidentem Milošem Zemanem dne 28. října 2017

Medailí Za zásluhy Miloš Zeman ocenil řadu známých osobností. Z oblasti kultury vyznamenal například spisovatele a autora Rychlých šípů Jaroslava Foglara. Medaili dostali herci Juraj Kukura, Jan Skopeček a Luděk Sobota, režisér Troška nebo umělci Jaromír Nohavica, Štefan Margita, Eva Urbanová, Yvetta Simonová a in memoriam Jarmila Šuláková. Ocenění získala také Helena Vondráčková.

„Moc vám děkuji za vaše gratulace ke státnímu vyznamenání, které jsem včera dostala od pana prezidenta. Je to vyznamenání, jak pan prezident zdůraznil, za celoživotní práci, za snahu přinášet lidem radost - v mém případě doma i v zahraničí. Když to tak zhodnotím - a teď jsem měla při svém jubileu velkou možnost – byla jsem docela pilná holka. A pokračuji ve své práci dál,“ uvedla na sociálních sítích k vyznamenání zpěvačka Helena Vondráčková.

Pro ahaonline.cz také uvedla, že kritiku těch, kteří byli oceněni, nebere vážně. „Jsou lidé přející, jsou lidé závistiví, to je naprosto normální jev. Těm, co přejí, tak jim bude přáno, a těm, co závidí, tak bych poradila, aby tuto neřest co nejdříve vymýtili ze své hlavy,“ vzkázala oceněná umělkyně.

Zalitovala také toho, že se ceremoniálu nezúčastnili zástupci rodiny nedávno zesnulé zpěvačky Věry Špinarové. „Nevím, jestli to bylo moudré rozhodnutí, ale na rozdíl od syna si myslím, že by toho Věra měla radost. Ona byla úžasná zpěvačka a já jsem si jí vždy vážila. Stát ji chtěl ocenit za její úspěchy. A to by se nemělo odmítat,“ tvrdí Vondráčková.

Vstupte do diskuze (137)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kraus se naštval na novináře: Jste zacházející smrad, vzkázal jim. A prý…

22.02.2018 08:46 Praha - Ve své pravidelné show se moderátor a bavič Jan Kraus pustil do médií, která podle něj…

Nejhnusnější ohavnost? Jde mi z toho mráz po zádech, pustil se Kalousek do…

21.02.2018 22:11 Aktualizováno Praha - Premiér v demisi a šéf hnutí ANO Andrej Babiš navzdory rozhodnutí slovenského ústavního…

Emigrace kvůli Zemanovi? Jan Hrušínský prozradil, co ho štve

21.02.2018 16:54 Aktualizováno Herec a šéf Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se netajil tím, že v nedávných prezidentských volbách…

Tragický požár hotelu v Náplavní policie dál prošetřuje

20.02.2018 16:56 Praha - Tragický požár hotelu v pražské Náplavní ulici, při kterém zemřeli čtyři cizinci, policie i…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama