Kraus hodnotí volby: Hrdí Češi, to nikdo v Evropě nemá, Babiš zajistí blahobyt

Praha – Moderátor a bavič Jan Kraus ve své show nemohl opomenout volby a především jejich výsledek. Podle něj teď Češi mají to, co nikde jinde v Evropě není. Naznačil také, jak by mohl vypadat průnik programů některých stran ve Sněmovně.

Přidejte svůj názor 20 komentářů

Herec Jan Kraus

Kraus se na úvod omluvil, publiku, že muselo déle čekat na pouštění dovnitř. „My jsme dělali nové uspořádání sedadel. Sedadla zprava jsme dávali doleva a zleva doprava. A ty uprostřed jsme vyházeli,“ uvedl s odkazem na volby.

Zmínil také anketu, kterou udělal prostřednictvím mobilní aplikace. „Ptal jsem se, jak jste spokojeni s výsledkem voleb. Hlasovalo 1549 lidí, 22 procent ano, 74 procent ne, 4 procenta neví. Díval jsem se, jak je to v Německu – tam 66 procent je nespojeno a těch 'nevím' je tam možná ještě víc,“ porovnal čísla z obou zemí.

Podle něj je to podobné, jako když se volí Miss. „Jakmile zvolí Miss, hned se ozve: 'Tuhle? No, to snad ne! Ta druhá nebo třetí byla hezčí.' A s politickýma volbama je to podobný. Zatím nic neděje, ale folklór bude velikej, máme bohaté obsazení, je tam devět stran a myslím, že nikdy nezapomeneme na to, co zažijeme, protože je to pestrý a bude to karneval. Podívejte se, co se děje v Evropě, řádí tu rasismus, strach z emigrantů, uprchlíků a tak dál. Podívejte se na tu hrdou českou odpověď – Slovák, Japonec a Pirát,“ okomentoval výsledky voleb Kraus.

„To je odpověď, to nemá nikdo. A když se mluví o tom, jak se prolínají programy, no tak si pojďme toto trio vyzkoušet, kdyby se prolnulo. Slovák-Babiš zařídí blahobyt, to je hotový. Japonec se postará, aby se sem nikdo další nedostal, takže to bude jen pro nás. A Piráti, ti dovolí marihuanu, takže si pak zahulíme na oslavu,“ shrnul vše Kraus.

Vstupte do diskuze (20)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Brně se rozsvítí vánoční strom na náměstí Svobody, má 18 metrů

24.11.2017 04:30 Brno - Na náměstí Svobody v Brně s dnes v 17:00 rozsvítí vánoční strom. Smrk ztepilý měří 18 metrů…

Prasák, úchylné, masturbace. U Jílkové se řešilo obtěžování, diváci…

24.11.2017 00:10 Praha - V minulých týdnech se stále častěji objevovaly příběhy žen a mužů, kteří se setkali se…

Kraus promluvil o problému, který se dotýká všech Čechů. Je to hrůza, jak…

23.11.2017 17:11 Aktualizováno Praha - Moderátor a bavič Jan Kraus si ve své show postěžoval na stát a české úřady. Popisoval, jak…

Olga Menzelová poprvé promluvila o stavu svého manžela. Co předcházelo…

23.11.2017 16:06 Praha – Český režisér Jiří Menzel po operaci mozku skončil v intenzivní péči specialistů Ústřední…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama