Havlová nechce promluvit na pohřbu Třísky? To je nemravné a sprosté. Nemáte svědomí, zlobí se herečka

Praha – Když před několika dny zemřel po pádu z Karlova mostu herec Jan Tříska, byla herečka a někdejší první dáma Dagmar Havlová jednou z těch, kteří na něj prostřednictvím médií vzpomínali. Teď ale musí vyvracet některá tvrzení bulváru.

Přidejte svůj názor 60 komentářů

Dáša Havlová m

„Musím alespoň takhle reagovat na naprosté lži, které o mě opět šíří bulvár. Prý jsem odmítla mluvit na pohřbu Honzy Třísky, ach jo!“ postěžovala si na sociálních sítích. „Honza byl kamarád mého muže, ale pohřeb organizuje rodina a mne nikdo ani neoslovil!!!“ upřesnila, proč na pohřbu mluvit nebude.

Média, která původní zprávu zveřejnila, ostře kritizuje. „Možná se lhaním o mně zvýší prodej těchto neslušných medií, ale je to nemravné a sprosté. Máme svobodu slova, ale ta přeci neznamená, že se lhaní i v takové smutné situaci stane běžnou záležitostí. To nemají tihle lidé a jejich šéfové ani kousek cti a svědomí?“ rozčiluje se Havlová.

Dodala, že na tom také není příliš dobře po zdravotní stránce.„Moji milí, jsem bohužel momentálně už několik dní nemocná. Zítra by měl Vašek 81. narozeniny a tradičně máme v Pražské křižovatce Cenu Dagmar a Václava Havlových, kterou jsem založila. Leč poprvé po letech k mé velké lítosti beze mne. Požádala jsem proto svého švagra Ivana, aby za mne Cenu předal. Musím na pokyn lékařů zůstat v posteli,“ uvedla na sociálních sítích.

Připomněla také, že Tříska není jediným jejím blízkým, kdo v minulých dnech opustil tento svět. „Mám těch bolestných úmrtí za poslední roky i dny nějak hodně. Zapálila jsem za Květu svíčku a pomodlila se. Za Honzu udělám totéž. Oběma posílám květiny se stuhou a věnováním a přeji jejich duši pokoj a spásu. Rodinám hodně sil a naděje a upřímnou soustrast,“ vzkázala na závěr.

Havlová tedy na pohřbu nevystoupí, přestože se s Třískou i jeho ženou Karlou Chadimovou přátelí. Jak informuje Blesk, promluvit by naopak měl třeba ministr kultury Daniel Herman.

Vstupte do diskuze (60)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Žantovský pro EZ: Strany slibují koblihy nebo pušky. Boj za svobodu je…

18.10.2017 10:47 ROZHOVOR - Už tento týden Češi půjdou k volebním urnám, aby rozhodli o novém složení Poslanecké…

Známý olympionik varuje: Bez EU toho moc nedokážeme. "Diktát Bruselu" je…

18.10.2017 08:29 Aktualizováno Praha – O tom, jak důležité je jít volit, v posledních dnech mluví nejen politici, ale i osoby…

Volte ANO, pose*te život dětem! V Praze se demonstrovalo proti Babišovi a…

17.10.2017 22:06 Aktualizováno Praha - Nesouhlas s politikou prezidenta Miloše Zemana a a předsedy ANO Andreje Babiše byl hlavním…

Zeman je alkoholik a člověk bez svědomí? Zpěvák David Koller spustil web o…

17.10.2017 22:06 Aktualizováno Praha – Známý hudebník David Koller spustil web, který je zaměřený především na žáky a studenty a…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama