Zeman dezorientuje voliče, ti ztrácejí povědomí o tom, co je dobré a co špatné, míní novinář

Praha – Známý novinář a komentátor Jaroslav Kmenta označil Českou republiku za Republiku Kmotrů. Přispívá tomu dle jeho mínění i současný prezident Miloš Zeman. Ten prý manipuluje veřejné mínění a lidé dokážou těžko rozpoznat, co je dobro, a co zlo.

Přidejte svůj názor 223 komentářů

Miloš Zeman, prezident ČR

Novinář na svém facebooku komentoval návštěvu Andreje Babiše (ANO) na Hradě u Miloše Zemana. „Zjevně si zase budou plácat po rameni a tvrdit, že kauza Čapí hnízdo je kampaň. Co kdyby se Zeman uráčil exministra financí Babiše zeptat na vážné případy, které se dotýkají dolních deseti milionů?“ tázal se ještě před schůzí Kmenta.

Zmínil v této souvislosti na strategii tzv. zajišťovacích příkazů, které „likvidují i poctivé podnikatele“, kteří mohou být konkurenty koncernu Agrofert. Komentátor na jednu stranu připouští, že podezření z karuselových podvodů jsou vážnou věcí. Boj, jak si ho představuje Babiš, ale má své otazníky.

„Boj proti takovým podvodům nebude nikdy spravedlivý a čestný, pokud ho bude vést člověk, který má největší střet zájmů, jaký jsme tu v politice od listopadu 1989 ještě neměli. Jestli to neumí či nechce pochopit Miloš Zeman, měli by to nakonec vyřešit voliči. Jenže Zeman tím, co dělá, manipuluje s realitou a pomáhá šířit na veřejnosti bludné názory. Část voličů je proto dezorientovaná a neví, co je dobře a co špatně,“ nebere si servítky Kmenta.

Připouští, že se Zemanem „vořou“ jeho poradci a prezident sám o sobě zcela ztrácí veškerou soudnost. Podle novináře je klidně možné, že právě poradci Zemana obchodují své zájmy a vliv s Andrejem Babišem.

„Ve finále má tenhle "jedovatý koktejl české politiky" zničující dopad na řadu lidí - zejména pak na menší podnikatele, kteří nemají sílu ani prostředky, aby se Babišovu tlaku účinně bránili. I proto musím, bohužel, říct: Vítejte v Republice Kmotrů,“ dodává.

Vstupte do diskuze (223)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Žantovský pro EZ: Strany slibují koblihy nebo pušky. Boj za svobodu je…

18.10.2017 10:47 ROZHOVOR - Už tento týden Češi půjdou k volebním urnám, aby rozhodli o novém složení Poslanecké…

Známý olympionik varuje: Bez EU toho moc nedokážeme. "Diktát Bruselu" je…

18.10.2017 08:29 Aktualizováno Praha – O tom, jak důležité je jít volit, v posledních dnech mluví nejen politici, ale i osoby…

Volte ANO, pose*te život dětem! V Praze se demonstrovalo proti Babišovi a…

17.10.2017 22:06 Aktualizováno Praha - Nesouhlas s politikou prezidenta Miloše Zemana a a předsedy ANO Andreje Babiše byl hlavním…

Zeman je alkoholik a člověk bez svědomí? Zpěvák David Koller spustil web o…

17.10.2017 22:06 Aktualizováno Praha – Známý hudebník David Koller spustil web, který je zaměřený především na žáky a studenty a…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama