Šlechtová vysvětluje odstrčení Rossiho: Chtěla jsem mu jen popřát hodně štěstí + VIDEO

Brno - Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová (ANO) se vyjádřila k hojně sdílenému videu ze závodů MotoGP v Brně, kde se snaží dostat k hvězdnému závodníkovi Valentinu Rossimu. Uvedla, že mu jen chtěla popřát štěstí.

Přidejte svůj názor 14 komentářů

Ministryně Karla Šlechtová na MotoGP v Brně

O víkendu proběhal už tradiční Velká cena Brna na tamním závodním okruhu. Kromě samotného závodu ale diváky zaujala aktivní fanynka italské závodní hvězdy Valentina Rossiho. Šlo o ministryni pro místní rozvoj Karlu Šlechtovou, která závodníka nechtěla nechat odejít. Závodník tak neúnavnou Šlechtovou musel odstrčit rukou. 

K incidentu došlo před startem závodu, kdy jsou jednotliví závodníci obklopeni členy svého týmu. 

S informací nejprve přišla některá italská média, například server sproftair.it, který chování "fanynky" odsoudil. Prý není možné, aby startovní rituál závodníků narušovali fanoušci. 

"Tak ta situace na MotoGP byla trochu nešťastná. Chtěla jsem jen Rossimu, podobně jako ostatním, popřát před startem hodně štěstí. V tom hluku se nikdo neslyšel, nebylo rozumět, a tak to asi vypadalo, že jsem neodbytná fanynka," napsala ministryně v úterý na svůj facebook. 

To, že by byla neodbytnou fanynkou odmítá. "Rozumím, že soustředění před startem je velmi důležité a ze je Valentino opravdu velká hvězda. Zároveň děkuji např. našemu Karlovi Abrahamovi nebo vítězi - velmi milému p. Marquezovi - za super přijetí!" dodala.

Vysvětlení ministryně ale některé uživatele facebooku nepřesvědčilo. "Když vidím Vaše další foto úlovky z MotoGP, kdy jste "přála" závodníkům hodně štěstí, podezřele jen těm slavným, tak Vám nevěřím ani půl slova. A po shlédnutí videa, kdy Vás Valentino odstrkuje, se cítím trapně. Za dalšího Čecha, který se neumí chovat," napsal k vysvětlení Šlechtové uživatel Petr Rider Novotný. 

Petra Vrbová považuje incident za ostudu v zahraničí. "Že se nestydíte! Další ANO ostuda v zahraničí.... Uvědomujete si, že jste tam nebyla sama za sebe, ale jako ministrině námi placena? Je mi z vás opravdu zle!" napsala. Podle jiných uživatelů "kauza" brzy "vyšumí". 

Vstupte do diskuze (14)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Cenu za lidská práva ambasády USA dostal romský aktivista Růžička

08.12.2017 19:18 Praha - Romský aktivista Čeněk Růžička získal cenu Alice Garrigue Masarykové, kterou každoročně…

Zničené rodiny, totální masakr, raději si nezahrávejme, zlikvidujeme naše…

08.12.2017 00:04 Praha – Piráti, kteří se v říjnových volbách dostali do Poslanecké sněmovny, by rádi legalizovali…

Naši zemi vedly kreatury, je čas to změnit. Známé osobnosti prozradily,…

07.12.2017 22:45 Aktualizováno Praha – Do prezidentských voleb zbývá zhruba měsíc. Kampaně jednotlivých kandidátů jsou v plném…

Poprask kolem Kroupovy reportáže o Agrofertu pokračuje. Své si k tomu řekl…

06.12.2017 23:02 Aktualizováno Praha – Jak jsme vás již informovali, Generální ředitel Českého rozhlasu čelí kritice za to, že si…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama