Šlechtová vysvětluje odstrčení Rossiho: Chtěla jsem mu jen popřát hodně štěstí + VIDEO

Brno - Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová (ANO) se vyjádřila k hojně sdílenému videu ze závodů MotoGP v Brně, kde se snaží dostat k hvězdnému závodníkovi Valentinu Rossimu. Uvedla, že mu jen chtěla popřát štěstí.

Přidejte svůj názor 14 komentářů

Ministryně Karla Šlechtová na MotoGP v Brně

O víkendu proběhal už tradiční Velká cena Brna na tamním závodním okruhu. Kromě samotného závodu ale diváky zaujala aktivní fanynka italské závodní hvězdy Valentina Rossiho. Šlo o ministryni pro místní rozvoj Karlu Šlechtovou, která závodníka nechtěla nechat odejít. Závodník tak neúnavnou Šlechtovou musel odstrčit rukou. 

K incidentu došlo před startem závodu, kdy jsou jednotliví závodníci obklopeni členy svého týmu. 

S informací nejprve přišla některá italská média, například server sproftair.it, který chování "fanynky" odsoudil. Prý není možné, aby startovní rituál závodníků narušovali fanoušci. 

"Tak ta situace na MotoGP byla trochu nešťastná. Chtěla jsem jen Rossimu, podobně jako ostatním, popřát před startem hodně štěstí. V tom hluku se nikdo neslyšel, nebylo rozumět, a tak to asi vypadalo, že jsem neodbytná fanynka," napsala ministryně v úterý na svůj facebook. 

To, že by byla neodbytnou fanynkou odmítá. "Rozumím, že soustředění před startem je velmi důležité a ze je Valentino opravdu velká hvězda. Zároveň děkuji např. našemu Karlovi Abrahamovi nebo vítězi - velmi milému p. Marquezovi - za super přijetí!" dodala.

Vysvětlení ministryně ale některé uživatele facebooku nepřesvědčilo. "Když vidím Vaše další foto úlovky z MotoGP, kdy jste "přála" závodníkům hodně štěstí, podezřele jen těm slavným, tak Vám nevěřím ani půl slova. A po shlédnutí videa, kdy Vás Valentino odstrkuje, se cítím trapně. Za dalšího Čecha, který se neumí chovat," napsal k vysvětlení Šlechtové uživatel Petr Rider Novotný. 

Petra Vrbová považuje incident za ostudu v zahraničí. "Že se nestydíte! Další ANO ostuda v zahraničí.... Uvědomujete si, že jste tam nebyla sama za sebe, ale jako ministrině námi placena? Je mi z vás opravdu zle!" napsala. Podle jiných uživatelů "kauza" brzy "vyšumí". 

Vstupte do diskuze (14)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Katolický časopis vyzval věřící, aby volili Okamuru. A pak přišla hodně…

16.10.2017 22:17 Aktualizováno Praha – Téma blížících se voleb do Poslanecké sněmovny rozdělilo české katolíky. Předmětem sváru se…

Oblíbená herečka podpořila TOP 09: Karel Schwarzenberg, to je něco. Zato…

16.10.2017 22:17 Aktualizováno Praha – Svou podporu stranám či politikům před volbami deklarují také umělci, zpěváci či herci.…

Známý zpěvák o migraci: Nejhorší je autocenzura bílých kr*ténů. Stejně jim…

13.10.2017 14:04 Aktualizováno Praha - Zpěvák a muzikálový herec Bohouš Josef se sociálních sítích opět ostře vyjádřil na téma…

Varování pro Čechy: Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás,…

12.10.2017 08:33 Praha - Uplynulý týden byl na události bohatý, moderátor a bavič Jan Kraus ve své show vypíchl jen…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama