Ignis Brunensis. Španělský ohňostroj neoslnil pouze porotu, ale i diváky

Brno – Španělský tým Pirotecnia Ricardo Caballer neoslinil pouze odbornou porotu, ale i diváky, a stal se vítězem ceny diváků dvacátého ročníku mezinárodní přehlídky ohňostrojů Starobrno Ignis Brunensis. Na dalších příčkách se umístil švýcarsko-čínský tým Sygub a Jin Yi Fireworks a český Ignis Brunensis Team se soutěžní show Jack Sparrow.

Přidejte svůj názor

Brněnská přehrada se během sobotního večera změnila v Karibik. Soutěžní část mezinárodní festivalu ohňostrojů STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS zahájil český tým pod hlavičkou Ignis Brunensis. Show s názvem Jack Sparrow na hudbu Hanse Zimmera z Pirátů z Karibiku uchvátil 190 tisíc diváků (3.6.2017).

Jubilejní ročník mezinárodní přehlídky ohňostrojů Starobrno Ignis Brunensis minulý týden skončil závěrečným ohňostrojem nad hradem Špilberk. Již tradičně diváci mohli hlasovat pro ohňostroj, který je nejvíce zaujal. Vítězem ceny diváků se letos stal španělský tým Pirotecnia Ricardo Caballer. Španělé tak po ovládnutí cen udělovaných odbornou porotou získali prestižní „double“ hlavní ceny i ceny publika.

Na druhé místo se vyšplhal společný švýcarsko-čínský tým Sugyp a Jin Yi Fireworks a do třetí příčky diváci zvolili český Ignis Brunensis Team se soutěžní show Jack Sparrow. O držiteli divácké ceny rozhodovala veřejnost hlasováním na internetu a anketními lístky. Celkem letos hlasovalo 7 151 lidí.

Hlasování je každoročně spojeno také se slosováním o věcné ceny. Hlavní výhrou byl letos víkendový pobyt pro dvě osoby v hotelích Orea Hotels nebo let horkovzdušným  balonem. Celkem bude mezi hlasující rozděleno třicet věcných cen.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Brutální útok na číšníka má dohru? Na internetu to vře, v Praze prý útočí…

24.04.2018 22:34 Aktualizováno Praha - Policisté v pondělí na pražském letišti zadrželi skupinu sedmi cizinců, kteří jsou…

Babiši odstupte! Obětí totality už bylo dost, nepřipusťme další! V Praze…

24.04.2018 13:32 Aktualizováno Praha - Chceme, aby Babiš ustoupil a umožnil demokratickou vládu. Právě to vzkazují premiérovi v…

Migranti oslavují příchod jara. Francie směřuje k občanské válce a média…

24.04.2018 11:00 Praha - Na sociálních sítích se šíří velmi dramatický obrázek z Francie doplněný slovy o tom, že…

ČT zase naštvala Ovčáčka: Chová se jako úplný idiot. Asi má nějaké vnitřní…

23.04.2018 11:39 Praha - Kauza tweetů mluvčího Miloše Zemana Jiřího Ovčáčka má pokračování. Opět se na ně zaměřili…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama