Ignis Brunensis. Španělský ohňostroj neoslnil pouze porotu, ale i diváky

Brno – Španělský tým Pirotecnia Ricardo Caballer neoslinil pouze odbornou porotu, ale i diváky, a stal se vítězem ceny diváků dvacátého ročníku mezinárodní přehlídky ohňostrojů Starobrno Ignis Brunensis. Na dalších příčkách se umístil švýcarsko-čínský tým Sygub a Jin Yi Fireworks a český Ignis Brunensis Team se soutěžní show Jack Sparrow.

Přidejte svůj názor

Brněnská přehrada se během sobotního večera změnila v Karibik. Soutěžní část mezinárodní festivalu ohňostrojů STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS zahájil český tým pod hlavičkou Ignis Brunensis. Show s názvem Jack Sparrow na hudbu Hanse Zimmera z Pirátů z Karibiku uchvátil 190 tisíc diváků (3.6.2017).

Jubilejní ročník mezinárodní přehlídky ohňostrojů Starobrno Ignis Brunensis minulý týden skončil závěrečným ohňostrojem nad hradem Špilberk. Již tradičně diváci mohli hlasovat pro ohňostroj, který je nejvíce zaujal. Vítězem ceny diváků se letos stal španělský tým Pirotecnia Ricardo Caballer. Španělé tak po ovládnutí cen udělovaných odbornou porotou získali prestižní „double“ hlavní ceny i ceny publika.

Na druhé místo se vyšplhal společný švýcarsko-čínský tým Sugyp a Jin Yi Fireworks a do třetí příčky diváci zvolili český Ignis Brunensis Team se soutěžní show Jack Sparrow. O držiteli divácké ceny rozhodovala veřejnost hlasováním na internetu a anketními lístky. Celkem letos hlasovalo 7 151 lidí.

Hlasování je každoročně spojeno také se slosováním o věcné ceny. Hlavní výhrou byl letos víkendový pobyt pro dvě osoby v hotelích Orea Hotels nebo let horkovzdušným  balonem. Celkem bude mezi hlasující rozděleno třicet věcných cen.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

OBRAZEM: Při požáru hotelu v Praze umírali lidé

20.01.2018 21:51 Praha - Při požáru hotelu Eurostars David v Náplavní ulici na Novém Městě dnes zemřeli dva lidé.…

VIDEO: Šmicer, Chovanec, Siegl. Sportovní legendy mají jasno, koho budou…

20.01.2018 20:09 Aktualizováno Praha - Vedle herců a zpěváků se k prezidentským volbám vyjadřují také sportovci. Fotbalové a…

VIDEO: Chceme na Hrad Miloše, statečného zbrojnoše. Kontroverzní zpěvačka…

20.01.2018 15:09 Aktualizováno Praha – Zpěvačka Olivia Žižková na sebe upozornila protiimigrantským songem „Evropo dýchej", který…

Troška, Hůlka, Geislerová, Emmons, Šteindler. Koho podporují známé české…

19.01.2018 22:08 Aktualizováno Koho budou ve druhém kole prezidentské volby volit české celebrity a známé osobnosti? Silně mezi…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama