Ringo Čech a jeho vulgární kanonáda: Odnesla to Merkelová i sluníčkáři. Pak vytasil Jílkovou a Zemana

Praha - Hudebník, malíř a umělec František Ringo Čech je znám nejen svým otevřeným a vulgárním vystupováním, ale i zarytým odporem vůči neměcké kancléřce Angele Merkelové. Tu dokonce zvěčnil na obraze, který pojmenoval "Piča Merkelová", a jak sám prozradil, věnoval jej prezidentu Miloši Zemanovi.

Přidejte svůj názor 110 komentářů

Ringo Čech a jeho vulgární kanonáda: Odnesla to Merkelová i sluníčkáři. Pak vytasil Jílkovou a Zemana - anotační foto

Ringo Čech zamířil na Hrad v lednu Miloš Zeman byl v tu chvíli podle jeho vyprávění v dobré náladě. "Ostatně jako vždycky, on má špatnou náladu málokdy. Dokonce, i když se zlobí, tak má jasnou tvář. Povídali jsme si jako vždycky o všem možným. Přinesl jsem mu obraz Píča Merkelová. Říkal jsem mu: „Miloši, u tebe bude ve správných rukou. Podívej se na tu babu, jak jsem ji zřídil, co mi jen moje malířské umění dovoluje"," prozradil na svém webu umělec.

Jediné, co Zemana trápí, je podle Ringo Čecha jeho noha, která mu znemožňuje větší pohyb. "Znovu jsem mu říkal: „Miloši, vykašli se na to. Lidi to neoceněj, že jezdíš v takovýmhle stavu, kdy vlastně špatně chodíš a jedeš za lidma.“ Možná, že se mýlím, možná, že to lidi oceněj. Sluníčkáři určitě ne, ti mu ukážou za tohleto červenou kartu. Ale ti ať jdou do prdele! Doufám, že se mnou souhlasíte," pokračuje umělec.

Následně promluvil o svém pozvání do pořadu Máte Slovo, kde vystoupil v díle věnovaném americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. První pozvání prý odmítl, a proto druhý den volala moderátorka Michaela Jílková. "Já jsem říkal: „Paní Jílková, rodina mi nadává, když se někde objevím: Dědo, vyser se na to. Nechoď nikam.“ Lidi nadávaj mý dceři, mýmu synovi, sluníčkáři, zmrdi a takováhle cháska. Tak jsem jí řekl: „Slečno Jílková,“ to jsem jí polichotil, „zavolejte mýmu synovi, a když ho přemluvíte, tak já do Kotle přijdu.“

Syn mu následně vystoupit dovolil a Ringo Čech se na obrazovkách skutečně objevil. "Jílková je ženská, která sedí v tom programu, jak se říká, jako prdel na hrnci. Dělá to skvěle! Ale je absolutně bez humoru. Vypadá tak přísně! Já jsem ji neviděl za celej ten program se usmát. Fakt je, že tam legračního nic nebylo," píše umělec a dodal, že Jílková "je dominantní a určitě by mě i mlátila."

Jedním z hostů byl i Hynek Kmoníček, budoucí velvyslanec v USA. S ním si prý rozuměl, na rozdíl od exministra Jiřího Dienstbiera. "Je to rétorik a obratnej politik, řečnil a řečnil, samý pitomosti."

Ringo Čech se v pořadu překvapivě držel zpátky, přesto vyzval k opuštění Evropské unie a k následování Velké Británie. "Kdo se na to díval, tak měl pocit, že jsem byl zaraženej. No byl, programově. Samozřejmě, že jsem tam chtěl vykřiknout heslo: S Donaldem Trumpem na věčné časy a nikdy jinak! Ale neudělal jsem to," svěřil se.

Zmínil se i o návštěvě Tomia Okamury. "Já jsem příznivec Tomia a jeho programu. Souhlasím téměř se vším, co Okamura říká a co Okamura dělá, jen se nemůžeme shodnout v tom všeobecným referendu. Já jsem říkal: „Tomio, víš, že 80 % lidí jsou naprostý debilové, a ty je necháš ve všeobecným referendu rozhodovat o důležitých věcech a oni rozhodnou nějakou kravinu. A všichni se tomu budeme muset podřídit. Češi nejsou Švýcaři, neblázni. Ti nemají to takhle srovnaný v hlavě"," cituje sám sebe umělec.

Okamura mu podle jeho slov nabídl, aby za ně nastoupil do voleb jako nezávislý kandidát v Praze. Lákalo ho to, ale doma prý dostal vynadáno. "Syn mi vynadal, dcera mi vynadala, vnuci mi vynadali, říkali: „Dědo, ty ses posral v kině. Už jsi tam jednou byl, byl jsi na infarkt a teď tam znova polezeš? Pálí tě dobrý bydlo! Ty si maluješ a hraješ divadlo a teď chceš dostat do držky?" To ho donutilo zavolat Okamurovi a nabídku odmítnout, což ho prý mrzí, ale do politiky už znovu nevstoupí.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ringo Čech a jeho vulgární kanonáda: Odnesla to Merkelová i sluníčkáři. Pak vytasil Jílkovou a Zemana

Vstupte do diskuze (110)

Doporučujeme

Hryščenko unesené děti ohrožoval zbraní a vyhrožoval jim zabitím, popisuje obžaloba - anotační foto

Hryščenko unesené děti ohrožoval zbraní a vyhrožoval jim zabitím, popisuje…

27.03.2017 19:37 Ústí nad Labem – Příští týden by měl soud projednávat případ únosu dvou dětí na Litoměřicku.…

Seznam důležitých prací, které je potřeba vykonat zjara na zahrádce - anotační foto

Seznam důležitých prací, které je potřeba vykonat zjara na zahrádce

27.03.2017 19:22 Praha - Konečně je jaro na dosah, a tak je čas, vyrazit v montérkách na zahradu a pustit se do…

Kníže Václav zaprodal Čechy Němcům? Přemyslovec, který dodnes vyvolává polemiku o česko-německých vztazích - anotační foto

Kníže Václav zaprodal Čechy Němcům? Přemyslovec, který dodnes vyvolává…

27.03.2017 19:04 Aktualizováno ROZHOVOR – 28. září každoročně slavíme Den české státnosti, který nám připomíná událost z roku 935,…

ČT obdržela přihlášky do řízení na post generálního ředitele, Dvořák se ke kandidatuře zatím nevyjádřil - anotační foto

ČT obdržela přihlášky do řízení na post generálního ředitele, Dvořák se ke…

27.03.2017 18:52 Praha – Vysokoškolské vzdělání, manažerské předpoklady k řízení veřejnoprávní institucí, předchozí…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama