Tvrdý boj kvůli uprchlíkům? Prachsprostá sviňárna, která se ti jednou vrátí, vzkazuje rozzlobený Brichta Kollerovi

Praha – Politické spory i odlišný postoj k uprchlíkům zasahují také do hudební sféry. Rocker Aleš Brichta tvrdí, že jeho koncert byl přeložen kvůli jinému hudebníkovi – Davidu Kollerovi. A jak dodal, je to sviňárna, která se mu vrátí.

Přidejte svůj názor 21 komentářů

371

„Hraje u vás Ortel? Na Davida Kollera zapomeňte. Majitelé a dramaturgové těchto prostor si právě navždy zavřeli dveře k managementu Davida Kollera," napsala již před několika měsíci na sociálních sítích agentura Nedori, která Kollera zastupuje.

A jak se zdá, zpěvák myslel toto varování velmi vážně. Rocker Brichta se teď na Facebooku zlobí, že mu byl kvůli Kollerovi přesunut koncert. „Dozvěděl jsem se, že za vynuceným přeložením pražské zastávky koncertu Souboj rebelů z Meet Factory do KD Ládví stojí nátlak Davida Kollera na majitele Meet Factory, údajně kvůli našim koncertům s Tomášem Ortelem," informoval své fanoušky Brichta.

Psali jsme:  

Zpěvák se proto do svého kolegy z branže tvrdě pustil. „Toho Kollera, který své sympatie k nacizmu dával najevo svojí podporou zrušení Benešových dekretů a vrácení majetku fašistúm a válečným kolaborantům. To mi přijde jako vrchol pokrytectví cynismu a arogance," nebral si servítky rozhořčený zpěvák.

Kollerovi proto poslal tvrdý vzkaz. „Davide, to, že nevyjdeš se svými spoluhráči, je problém tvůj a ne celé hudební scény. Tohle byla od tebe prachsprostá sviňárna, která se ti jednou vrátí," dodal na závěr Brichta.

Psali jsme:  

Kollerovi, ale i dalším hudebníkům, kteří s kapelou Ortel odmítají vystupovat, vadí především její údajně xenofobní a rasistické texty, někteří dokonce skupinu spojení s neonacistickou scénou. „Jestliže chtějí vydělávat na nenávisti, strachu a xenofobii, nebudou vydělávat na Davidu Kollerovi," řekl serveru iDnes.cz v té souvislosti Pavel Eichler ze zastupující agentury nedori.

Koller se také vymezuje vůči prezidentu Zemanovi.  „Byl bych rád, kdyby nás vláda netahala na východ. Ať už je to pan Babiš, Klaus nebo dokonce soudruh Zeman," uvedl ostře zpěvák na udílení hudebních cen Anděl. K jeho vyjádření se tehdy přidala například také zpěvačka Lenka Dusilová.

Vstupte do diskuze (21)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

VIDEO: Chceme na Hrad Miloše, statečného zbrojnoše. Kontroverzní zpěvačka…

20.01.2018 11:23 Praha – Zpěvačka Olivia Žižková na sebe upozornila protiimigrantským songem „Evropo dýchej", který…

VIDEO: Šmicer, Chovanec, Siegl. Sportovní legendy mají jasno, koho budou…

20.01.2018 10:17 Praha - Vedle herců a zpěváků se k prezidentským volbám vyjadřují také sportovci. Fotbalové a…

Troška, Hůlka, Geislerová, Emmons, Šteindler. Koho podporují známé české…

19.01.2018 22:08 Aktualizováno Koho budou ve druhém kole prezidentské volby volit české celebrity a známé osobnosti? Silně mezi…

Jde o zdraví! Stát nás omezuje! U Jílkové se zvedli diváci ze židle,…

18.01.2018 23:18 Praha - Od května loňského roku začal platit v zemi protikuřácký zákon. Nařízení přikazuje…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama