Aktivistka úplně zesměšnila známého českého podvodníka

Děčín - Proslulý podvodník a organizátor protiromských protestů Lukáš Kohout byl pořádně napálen. Aktivistka Lucie Bittalová mu zničila celou demonstraci, kterou v Děčíně pořádal.

Diskuze zablokovaná

Lukáš Kohout

Lukáš Kohout svolal na středu do Děčína protiromskou demonstraci. Na facebookové stránce se k jeho akci připojila i v internetové komunitě relativně známá aktivistka Lucie Bittalová, která podporuje mimo jiné recesistický projekt Stop Čechům. Stačilo se podívat na její facebookový profil a Kohout by zjistil, že mu rozhodně nepřišla pomoct.

To ale podle všeho neudělal a uvěřil jí, že mu pro demonstraci pomůže zajistit ozvučení. Bittalová s ním do poslední chvíle hrála hru, že na akci dorazí, a že aparatura přijede také.

Kohout po celou dobu žil v domnění, že vše proběhne tak, jak měl naplánováno. Ještě ve tři čtvrtě na tři jí psal: "Kde jsi prosím tě?" Uspokojil se ale s odpovědí, že se po cestě objevily komplikace.

Přibližně ve tři už mu aktivistka psala, že parkuje auto. Následně se Kohout zeptal: "Jak to vypadá?" Až v tu chvíli se dozvěděl pro něj krutou pravdu: "Sorry, jsem na tenise, ty kudrnatá p..." Ve skutečnosti ale seděla na gauči, prozradila serveru idnes.cz.

Akce byla následně odvolána. Protiromské demonstranty totiž z pódia nikdo neslyšel a žádný pochod městem se tak ani nekonal. Na celou konverzaci se podívejte ZDE.

DISKUZE BYLA ZABLOKOVÁNA!
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jak řešit bezdomovectví? Města nabízí práci, méně už bydlení

23.06.2017 17:14 Praha - Města používají nejčastěji k řešení situace lidí bez domova sociální práci. Výstavbu či…

Česko z EU vystoupit nemůže? Unie nás nepotřebuje, my ji ano

22.06.2017 23:18 Aktualizováno Prezident Miloš Zeman dnes na Žofínském fóru uvedl, že by referendum o vystoupení České republiky z…

V Rathově kauze soud nemusí znovu provádět důkazy, tvrdí Bradáčová

22.06.2017 19:10 Praha - V korupční kauze bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha nebude středočeský krajský…

Kraus se pustil do ČSSD: I já jsem OSVČ, váš program je plný zlostné…

22.06.2017 15:23 Aktualizováno Praha - Hodně tvrdě se do sociálních demokratů navezl moderátor a bavič Jan Kraus. Ve své show se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama