Aktivistka úplně zesměšnila známého českého podvodníka

Děčín - Proslulý podvodník a organizátor protiromských protestů Lukáš Kohout byl pořádně napálen. Aktivistka Lucie Bittalová mu zničila celou demonstraci, kterou v Děčíně pořádal.

Diskuze zablokovaná

Lukáš Kohout

Lukáš Kohout svolal na středu do Děčína protiromskou demonstraci. Na facebookové stránce se k jeho akci připojila i v internetové komunitě relativně známá aktivistka Lucie Bittalová, která podporuje mimo jiné recesistický projekt Stop Čechům. Stačilo se podívat na její facebookový profil a Kohout by zjistil, že mu rozhodně nepřišla pomoct.

To ale podle všeho neudělal a uvěřil jí, že mu pro demonstraci pomůže zajistit ozvučení. Bittalová s ním do poslední chvíle hrála hru, že na akci dorazí, a že aparatura přijede také.

Kohout po celou dobu žil v domnění, že vše proběhne tak, jak měl naplánováno. Ještě ve tři čtvrtě na tři jí psal: "Kde jsi prosím tě?" Uspokojil se ale s odpovědí, že se po cestě objevily komplikace.

Přibližně ve tři už mu aktivistka psala, že parkuje auto. Následně se Kohout zeptal: "Jak to vypadá?" Až v tu chvíli se dozvěděl pro něj krutou pravdu: "Sorry, jsem na tenise, ty kudrnatá p..." Ve skutečnosti ale seděla na gauči, prozradila serveru idnes.cz.

Akce byla následně odvolána. Protiromské demonstranty totiž z pódia nikdo neslyšel a žádný pochod městem se tak ani nekonal. Na celou konverzaci se podívejte ZDE.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Aktivistka úplně zesměšnila známého českého podvodníka

DISKUZE BYLA ZABLOKOVÁNA!

Doporučujeme

Češi nemají rádi Araby a Romy. Koho milují?

25.04.2017 22:05 Aktualizováno Praha - Lidem v České republice jsou ze zdejších národnostních skupin nejsympatičtější Slováci a…

Zapojí se Kateřina Zemanová do kampaně? Zjistili jsme zajímavé věci

25.04.2017 22:05 Aktualizováno Praha – V pondělí zahájila volební kampaň a sběr podpisů pro druhou kandidaturu současného…

Poslanci debatu o sociálním bydlení nedokončili

25.04.2017 22:01 Praha - Sněmovna dnes opět nedokončila úvodní debatu o sporném návrhu zákona o sociálním bydlení,…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama