Aktivistka úplně zesměšnila známého českého podvodníka

Děčín - Proslulý podvodník a organizátor protiromských protestů Lukáš Kohout byl pořádně napálen. Aktivistka Lucie Bittalová mu zničila celou demonstraci, kterou v Děčíně pořádal.

Diskuze zablokovaná

Lukáš Kohout

Lukáš Kohout svolal na středu do Děčína protiromskou demonstraci. Na facebookové stránce se k jeho akci připojila i v internetové komunitě relativně známá aktivistka Lucie Bittalová, která podporuje mimo jiné recesistický projekt Stop Čechům. Stačilo se podívat na její facebookový profil a Kohout by zjistil, že mu rozhodně nepřišla pomoct.

To ale podle všeho neudělal a uvěřil jí, že mu pro demonstraci pomůže zajistit ozvučení. Bittalová s ním do poslední chvíle hrála hru, že na akci dorazí, a že aparatura přijede také.

Kohout po celou dobu žil v domnění, že vše proběhne tak, jak měl naplánováno. Ještě ve tři čtvrtě na tři jí psal: "Kde jsi prosím tě?" Uspokojil se ale s odpovědí, že se po cestě objevily komplikace.

Přibližně ve tři už mu aktivistka psala, že parkuje auto. Následně se Kohout zeptal: "Jak to vypadá?" Až v tu chvíli se dozvěděl pro něj krutou pravdu: "Sorry, jsem na tenise, ty kudrnatá p..." Ve skutečnosti ale seděla na gauči, prozradila serveru idnes.cz.

Akce byla následně odvolána. Protiromské demonstranty totiž z pódia nikdo neslyšel a žádný pochod městem se tak ani nekonal. Na celou konverzaci se podívejte ZDE.

DISKUZE BYLA ZABLOKOVÁNA!
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Namyšlený idiot, co svému otci nesahá ani po kotníky? Brzobohatý se pustil…

21.01.2018 21:43 Aktualizováno Praha - Hudebník a skladatel Ondřej Brzobohatý se v posledních dnech opakovaně vyjádřil k politické…

OBRAZEM: Při požáru hotelu v Praze umírali lidé

20.01.2018 21:51 Praha - Při požáru hotelu Eurostars David v Náplavní ulici na Novém Městě dnes zemřeli dva lidé.…

VIDEO: Šmicer, Chovanec, Siegl. Sportovní legendy mají jasno, koho budou…

20.01.2018 20:09 Aktualizováno Praha - Vedle herců a zpěváků se k prezidentským volbám vyjadřují také sportovci. Fotbalové a…

VIDEO: Chceme na Hrad Miloše, statečného zbrojnoše. Kontroverzní zpěvačka…

20.01.2018 15:09 Aktualizováno Praha – Zpěvačka Olivia Žižková na sebe upozornila protiimigrantským songem „Evropo dýchej", který…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama