Dělnické listy končí. Předseda DSSS Vandas nabídl rezignaci

Praha - Celostátní porada zástupců krajských a místních organizací Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) se dnes uskutečnila v Praze a zúčastnilo se jí na padesát delegátů. Hlavním tématem bylo podle informací tiskového centra zhodnocení voleb do Evropského parlamentu a příprava na volby komunální.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

Tomáš Vandas /DSSS/, předseda strany

Na úvod jednání nabídl předseda DSSS Tomáš Vandas, v návaznosti na volební výsledek, rezignaci na svoji funkci. K tomu se postupně vyjádřili zástupci dvaceti místních organizací, kteří jednomyslně tuto možnost odmítli. Stejně tak rezignaci odmítli předsedové krajských organizací strany.

Předseda DSSS Tomáš Vandas následně poděkoval za vyslovenou důvěru a ve svém příspěvku zdůraznil, že nyní je prioritou příprava na komunální volby. Rovněž zmínil některé změny, ke kterým bude v budoucím období docházet.

Jednou z nich je zastavení tištěného výtisku Dělnických listů a ušetřené prostředky věnovat na propagaci na internetu a sociálních sítích. Účastníci porady byli rovněž seznámeni se stavem účetnictví strany a informováni o příjmech a výdajích od začátku roku.

V diskusi se rovněž přítomní delegáti, zastupující MO, vyjádřili k návrhu na změnu názvu strany. Tato možnost byla rovněž zcela jednomyslně odmítnuta.

Ve druhé části porady v rámci diskuse vystoupili delegáti se svými příspěvky, kdy hlavním tématem byla příprava na podzimní komunální volby, a cílem DSSS je navýšit počet svých zastupitelů oproti roku 2010, kdy strana získala dva mandáty v Krupce.

Po skončení porady následovalo zasedání Republikového sněmu DSSS. Jeho členové rovněž odmítli rezignaci předsedy DSSS.

Vstupte do diskuze (3)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Prezidentské duely? Zeman je excelentní rétor, Drahoš to bude mít těžké

20.01.2018 09:55 Praha - Experti na politický marketing se shodují na tom, že debaty Miloše Zemana s Jiřím Drahošem…

Novým šéfem pražské ČSSD je Petr Pavlík, delegáti podpořili Drahoše na…

20.01.2018 08:03 Aktualizováno Praha – Do čela pražské ČSSD byl v pátek zvolen Petr Pavlík. Ve funkci nahradí někdejšího ministra…

Agresivních výpadů bude přibývat, říká pro EZ expertka na kampaně

19.01.2018 20:52 ROZHOVOR - O prezidentské předvolební kampani server EuroZprávy.cz mluvil s politickou…

Exministr Ludvík rezignoval na šéfa pražské ČSSD

19.01.2018 18:52 Aktualizováno Praha – Někdejší ministr zdravotnictví a ředitel nemocnice v Motole Miloslav Ludvík rezignoval na…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama