Topolánek volil v Brně... pražskou ODS nemá rád. Je to na psychiatra, vzkázal Bém

Praha - Odstřelený předseda ODS Mirek Topolánek dnes za volbami odcestoval z Prahy do Brna. Pro to, aby svojí volbu vykonal právě tady, měl několik důvodů. Chtěl podpořit lídra jihomoravské kandidátky a odvolit tam, kde se k němu spolustraníci chovají slušně.

Přidejte svůj názor

Mirek Topolánek (ODS)

Předseda ODS Mirek Topolánek a jeho partnerka Lucie Talmanová vybrali své favority do sněmovny z jihomoravské kandidátky ODS. Ačkoliv mají oba tvrvalé bydliště v Praze, zařídili si volební průkazy a přepadli volební komisi v Brně.

"Abych mohl volit ODS, budu volit v Brně a kroužkovat Václava Mencla. Kdybych zůstal v Praze, kroužkoval bych Marka Bendu. Slušnost není slabost," napsal Topolánek v sms Parlamentním Listům již před týdnem.

Tento pátek u volební místnosti Topolánek zopakoval, že má "mentální problém volit ODS v Praze". Uvedl to Týden.cz.

Pražský primátor a šéf pražské ODS Pavel Bém mu prostřednictvím ČTK doporučil péči psychiatra. "Doporučuji péči psychiatra. To je jediné rozumné řešení, když má člověk mentální problémy...," napsal v SMS Bém, který je původní profesí psychiatr.

Lídr pražské kandidátky ODS David Vodrážka měl pro svého předsedu více pochopení. ČTK napsal, že "žijeme ve svobodné zemi a každý může naštěstí volit, kde chce a koho chce".

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Pane profesore, Marku, Pavle. Nebuďte zbabělci, udeřil Topolánek na své…

20.03.2018 22:03 Aktualizováno Praha – Bývalý předseda Akademie věd ČR Jiří Drahoš, který neuspěl v prezidentské volbě, oznámil,…

Babiš chce jednat s KSČM o programu vlády

20.03.2018 20:33 Lány (Kladensko) - Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) se v rámci jednání o sestavení vlády setká…

ANO vetovalo projednávání Murína ve Sněmovně, Kalousek to zkusí jinak

20.03.2018 16:47 Praha - Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) nyní nebude ve Sněmovně vysvětlovat kárné řízení s…

Zeman podkuřuje Vatikánu? Udělí státní vyznamenání nunciovi Leanzovi

20.03.2018 16:37 Aktualizováno Praha - Prezident Miloš Zeman udělí ve středu státní vyznamenání apoštolskému nunciovi Giuseppemu…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama