Olívie Brabcová: Mladá kandidátka do sněmovny úplně nahá

Praha - Studentka a kandidátka do sněmovních voleb nafotila desítky aktů pro zahraniční servery. Podle odborníka by tento fakt stranu s nízkými preferencemi neměl poškodit, spíše ji zviditelní, informují Paralementní Listy.

Diskuse: 0

Olívie Brabcová: Mladá kandidátka do sněmovny úplně nahá - anotační foto
reklama

"Říkají mi pirát. Piráta ze mě udělal špatný autorský zákon, protože se zábavní průmysl nepřizpůsobuje digitálnímu věku. Chci změnu," říká na oficiální volebním spotu České pirátské strany (ČPS) kandidátka do sněmovny Olívie Brabcová.

Čtyřiadvacetiletou Brabcovou lze ovšem najít nejen na webu ČPS, ale také na mnoha zahraničních serverech, a to pod přezdívkami Olivie, Olivia nebo Olyfka. Stránky, na nichž takto vystupuje, nemají s politikou nic společného: Sweet-models.com, mc-nudes.com, czech-babes.com či purebeautymag.com.

Mladá kandidátka do sněmovny na některých z nich pózuje zcela nahá.Třídím odpad, nejím maso

Česká pirátská strana se dle měření renomovaných agentur nepřibližuje ani jednomu procentu. Mezi budoucími voliči, během voleb na středních školách, ovšem dosáhla kladných výsledků. Například na Gymnáziu Brno skončila ČPS s 11 procenty třetí za vítěznou TOP 09 a stříbrnou ODS.

Marketingový odborník Břetislav Polách nevnímá akty negativně. "Jde o skupinu mladých lidí, kteří žijí volnějším způsobem života. Je možné, že díky těmto fotografiím ČPS neztratí, ale naopak posílí. Povědomí o jejich aktivitách bude díky medializaci jejich nahé kandidátky daleko silnější a výraznější."

Olívie Brabcová se alternativnímu způsobu života nebrání. Jak sama uvedla: "Třídím odpad, už druhým rokem nejím maso a nekupuji věci, co nepotřebuji. Zajímám se o ekonomii. Zatím jsem došla k přesvědčení, že ekonomika volného trhu bez regulací může způsobit totální nadvládu obřích korporací a ekologický kolaps."

reklama
Klíčová slova: Volby pirátská strana

Diskuse

Olívie Brabcová: Mladá kandidátka do sněmovny úplně nahá

  •  

Počet příspěvků: , Buďte první!

Přidejte vlastní názor…

Související:

Hlavní zprávy

Hudeček u Šípa: Co vyplavilo primátora do Prahy?

21.04.2014 00:13 Praha - Primátor města Prahy Tomáš Hudeček má podle známého baviče a moderátora Karla Šípa jedno významné...

Bakala a spol. v OKD vydělali 100 miliard, tvrdí bulvár

20.04.2014 22:10 Praha - Skoro sto miliard korun měly OKD vydělat jejich majitelům od roku 2004, kdy došlo k privatizaci...

Karel Gott je romský zpěvák, tvrdí britský server

20.04.2014 21:59 Praha - Karel Gott je československý Rom. S tímto překvapivým tvrzením přišel server British Pathé, který...

Bulvár: Dcery expremiéra Grosse vydělávají desítky tisíc. Jak?

20.04.2014 21:50 Praha - Je jim teprve jedenáct a patnáct let, ale už teď si vydělávají slušné peníze. Řeč je o dcerách...

Sdílejte článek na sociálních sítích »»»

reklama
reklama

Právě se děje

reklama

Další zprávy

Aktuálně na BLESK.CZ

Anketa

Jste pro zavedení EURA v ČR?

Hlasovalo 24220 čtenářů [výsledky anket]

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama