DISKUZE K ČLÁNKU

Hloupé matky rodí parazity, napsal Okamura. A dostal nářez od pravé ruky Peake

Praha - Senátor Tomio Okamura označil matky odkázané na sociální dávky, které rodí jedno dítě za druhým, za parazity. Podpora chudých by dle senátora měla fungovat nadále, ale s rozmyslem. Na senátorova slova dnes pro EuroZprávy.cz reagovala místopředsedkyně strany LIDEM a poslankyně Dagmar Navrátilová.

zpět na článek přehled všech diskuzí
Diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Využijte k diskusím naše další články.
Nejlepší názory
bobr (Hlasovalo 233 lidí) 10.04.2013 10:15
na cikány, kteří mají 20 a více "dětí", které neumí číst ani...»
jabu (Hlasovalo 183 lidí) 10.04.2013 10:29
jako zdroj obživy na sociálních dávkách je to parazit na nás všech.Tomio...»
sepl (Hlasovalo 150 lidí) 10.04.2013 10:32
způsobem vzniklé, za pomoci fašistické strany ,tak si myslí že je na...»
10.04.2013 21:04 Petr Michal
Uživateli byla zakázána diskuse na základě porušení kodexu uživatele diskuze.
reagovat
10.04.2013 19:47 jouda - Okamura má naprosto pravdu
Jedinou poznámku mám k tomu,že tyto matky se narodily do systému,který nim toto jednáni vpohodě umožňuje,za minulého režimu by musely makat a dostávaly by jen přidavky.Teď dìky systému si nosì všude papír že jsou socky a nemaji na poplatky,chodí už i na přerušení těhotenství,už tolik dětì všechny nechtějì.Rodì už jen ty,které ještě žijì v ghetech. Neni to jejich problém,ale problém politiků,kteřì to řeší jen ti m,že jim dají všechny přìdavky na které majì narok a majì pokoj.
reagovat
10.04.2013 14:54 Mišan - Okamura to je můra.
To je zkrátka jasné, domýšlivost šikmookého blbce je až adabsurdum, chceli hovořit o matkách, ať si připomene tu svoji, když roztáhla nohy nějakému Japonci. A on si dokonce dovolil kandidovat na presidenta, ten poloviční Japonec. Nemá šanci nikdy vyhrát, ať to zkusí v Japonsku tam také neuspěje. Uvědom si ty hlupáku, že jsi Čech jen podle křestního listu a to jen proto, že to ty naše měkké zákony připouští, v Japonsku by o tobě nikdo neřekl, že jsi Japonec, ty vlastně nepatříš nikam. U psů se tomu říká pouliční směs a to jsi ty mezi lidmi.
reagovat
10.04.2013 16:49 Míra - RE: Okamura to je můra.
Zato ty jsi inteligent.Tvoje vzdělání je zřejmě nevalné úrovně a vyjadřování totéž.Okamurovi nesaháš ani po kotníky a tvoje matka nastavyla asi volovy.A ty si uvědom že jsi míň než vůl.A to se volovy ještě omlouvám.Totiž on je oproti tobě inteligent.
reagovat
10.04.2013 21:00 Petr Michal
Uživateli byla zakázána diskuse na základě porušení kodexu uživatele diskuze.
reagovat
10.04.2013 14:14 Míra - Okamura dostal nářez od pravé ruky Peake: Za "Hloupé matky,...
Když se to tak vezme tak i paní Navrátilová je určitým zpusobem také parazit.Je ve straně kterou nikdo nevolil a tím pádem nás daňové poplatníky okrádá. Ač je jistě vzdělaná tak se chová jako ten parazit. Káže vodu a sama pije víno. Tak ať raději je pěkně sticha a nese.e lidi.
reagovat
10.04.2013 14:12 Standa - Matky paraziti
Paní Navrátilová snad není tak hloupá, aby nevěděla, že Okamura má pravdu. Nevím tedy , z čeho její kritika pramení. Kdyby ale tak hloupá opravdu byla, tak ať chvíli s touto komunitou někde zkusí žít a svůj omyl ( nebo hloupost) by rychle pochopila.
Ty hordy romských spratků, kteří se neumějí chovat, od malička kouří, ktadou a dělají nepořádek si múže prohlédnout každý den např. v brněnském Bronxu.
Hlavně, že na ně jejich matky dostávají docela slušné sociální příspěvky!
reagovat
10.04.2013 14:02 děda - P. Navratilová se pohybuje ve společnost kde se
nesetkává s těmi jichž se to týkalo a reaguje vztahovačně ...
reagovat
10.04.2013 13:57 AAA - Další ženská s mírnou mozkovou disfunkcí. Stydím
se za ni.
Pan Okamura má 100% pravdu. To víme všichni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!19
reagovat
10.04.2013 13:19 jarkolusek@seznam.cz - pravda pravdoucí
Pan Okamura má plnou pravdu pojmenoval problém pravdivě! Je zde však velký problém podpory zvyšování populace .Rozumní lidé mají 2 max 3 dětí jak chcete podporovat populaci aby se nerodili nemakačenkové a příživníci?
reagovat
10.04.2013 13:36 nemo - RE: pravda pravdoucí
Ne jenom 2-3 děti,ale porody 2-3, nic víc nic míň. Romům 1.porod. Důležitá je výchova aby něco z děti bylo..
reagovat
10.04.2013 12:58 Vladimíra - V naši zemi je mnoho parazitu s vysokoškolským
vzěláním kteří velice ubližují této zemi.Ale říct o nevzdělaných ženách,že rodí parazity,to snad neříkal ani Hitler.
reagovat
10.04.2013 13:10 Bezevlas - RE: V naši zemi je mnoho parazitu s vysokoškolským
no,je pravda,že ta forma vyjádření nebyla zrovna idealní,něco jako ve stylu Mládka o OSVČ(ten se aspoň omluvil a měl by to korigovat i Okamura,i když v tom kus pravdy je)
reagovat
10.04.2013 15:12 Mišan - RE: V naši zemi je mnoho parazitu s vysokoškolským
Milá Vladimíro, nejsem věřící, ale hovořit takto o ženách, rodičkách může jen naprostý debil, rodit děti je posvátná funkce (i když nejsem věřící) a mluvit o parazitech by neměl mluvit japonský míšenec. Výchova lidí je věcí celé společnosti, nejen matek. Problematiku cigánů zkrátka řešíme ze strany státu jako hlupáci, jako bychom se báli, že nás nazvou rasisty, ale když od nás cigáni utíkali do Kanady a Anglie najednou tyto hlášky utichly. Proč, protože hned každý pochopil co jsou to cigáni, naše chyba, že je podporujeme. To je zajímavé na vlastní lidi bič máme a na cigány ne? Měli bychom podobně jako ve Švýcarsku podstatně přitlačit, nezorzdělovat státní příslušnost kde komu, jak třeba Vietnamcům a po mnoho let i cigánům. Když cigáni někoho přepadnou, okradou a zbijí, tak se to zahraje do autu a nakonec je vinen náš občan, který to vyprovokoval. Jakmile ale dostanou na hubu cigáni, tak se může policie ztrhat aby našla nějaké vyníky. Škoda že ten Hitler s těmi cigány nezatočil více, vedle svých zločinů by měl i zásluhy.
reagovat
10.04.2013 21:11 Petr Michal
Uživateli byla zakázána diskuse na základě porušení kodexu uživatele diskuze.
reagovat
10.04.2013 12:51 nemo - Paní Návratilová
Okamura má pravdu, taky má právo říkat věci a nebojí se ničeho.Naprosto souhlasím jeho názory. Některé matky jsou paraziti a není je málo a dobře je známe. Spoléhají se na sociální dávkách, aby nemuseli chodit do práce.Stát kde na to má vzít? daně neodevzdávají, čekají, kdy zase dostanou,je to pořád dokola.02 02 02
reagovat
10.04.2013 12:35 Hačiko - Navrátilová / Okamura
Pan Okamura má pravdu a nebojí se říkat na všech frontách dění. Upozorňuje na nešvary, píše o všem otevřeně, za nic se neskrývá. Pan Okamura je v dnešní tak těžké a zkorumpované době mluvčí za nás obyčejné lidi. Mně osobně mluví pan Okamura z duše. Paní Navrátilová by měla směřovat kritiku na svojí stranu Lidem - nikým nevolenou a nechtěnou a stydět se, že k nim patří, a ne tu dělat kázání, kdo co myslí nebo nemyslí dobře.
reagovat
10.04.2013 12:46 tlustoch50 - RE: Navrátilová / Okamura
Správně, proč paní Navrátilová nekritizuje tu nestoudnou osobu, která je předsedkyni lžistrany. Její výrok na demonstraci proti vládě, že jsou to magoři, je mnohem horší. V jiném státě by za takové jednání, prý ministryně, musela odstoupit okamžitě celá vláda. Doufejme, že přítomní se dohodnou a podají trestní oznámení za veřejnou urážku.
reagovat
10.04.2013 13:24 wigo - RE: Navrátilová / Okamura
Není divu, že si to může dovolit, když na demonstraci proti nim se sejde pár stovek lidí, čeho se pak mají bát?!
reagovat
10.04.2013 12:25 Bezevlas - sice to pravda je,
co říkám Okamura,ale to už je jenom konstatování skutečnosti po dlouhé řadě špatných nebo žádných opatření ze strany státu.Nic se nikdy nevyřeší úplně,ale dá se plno věcí eliminovat.Např.obrovská tolerance vůči Romům v 90.letech,kdy ani nechodili někteří do zákl.škol a nikdo nebyl schopen ze strachu je sanxionovat.Na jednu stranu nadáváme,že kradou kabely a železo,ale přitom žádný opatření,aby podnikatelskej sektor nesměl vykupovat ve sběrných surovinách poklopy od kanálů,měď z kabelů a pod.Šel jsem třeba v parku v Berlíně a tam bez problémů měli hliníkový zábradlí a nikoho tam nenapadlo ho ukrást,tady by nevydrželo ani týden...a takových věcí je spousta,včetně třeba i výraznějšího omezení soc.dávek od dvou dětí nahoru
reagovat

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama

Anketa

Souhlasíte se zavedením elektronické evidence tržeb (EET)?

Hlasovalo 7815 čtenářů [výsledky anket]

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama