Zeman není můj prezident! volají tisíce lidí

Praha - Pouhé čtyři hodiny stačily k tomu, aby se již více jak dva a půl tisíce lidí přihlásilo k myšlence "Miloš Zeman není můj prezident." S každou minutou se na tuto facebookovou stránku hlásí další.

Diskuse: 121

Zeman není můj prezident! volají tisíce lidí - anotační foto
reklama

Miloš Zeman vyhrál prezidentské klání o deset procent nad svým soupeřem Karlem Schwarzenbergem. Mnoho lidí, včetně samotného knížete, ale zastávají názor, že prezidentskou volbu rozhodl poslední týden, který se nesl ve znamení lží.

Přišlo se totiž na to, že Miloš Zeman mnohokráte zalhal ohledně svých údajných podporovatelů, kteří ho ale nikdy otevřeně nepodpořili, stejně tak lhal o náklonnost manželky Karla Schwarzenberga k nacismu. Před chvílí pak vyšlo najevo, že Zeman lhal o odstřihnutí od lobbisty Šloufa. Ten se na kampani aktivně podílel až do jejího konce.

Na Facebooku tak ihned po vyhlášení výsledků prezidentské volby vznikla skupina "Miloš Zeman NENÍ můj prezident". Za 4 hodiny již má 2 500 podporovatelů. Podle nich vyhrála ve volbách lež a nenávist.

reklama
Klíčová slova: Zeman, Miloš Šlouf, Miroslav

Diskuse

Zeman není můj prezident! volají tisíce lidí

Počet příspěvků: , poslední 27.01.2013 22:32
(Zobrazeno posledních 10 příspěvků)

Přidejte vlastní názor…

Související:

Hlavní zprávy

Policistům a hasičům se zvýší platy o 1500 Kč

23.09.2014 21:09 Aktualizováno Praha - Průměrný plat u policie příští rok meziročně vzroste o 1500 na zhruba 31.500 korun. U hasičů se...

Islám na českých školách? Možná již brzy

23.09.2014 21:08 Aktualizováno Praha - Je tomu již deset let, co v České republice oficiálně začala fungovat muslimská obec. Po této době...

Kandidátka do Senátu chce viagru gratis

23.09.2014 19:03 Aktualizováno Praha - Kandidátka do Senátu Laura Janáčková zveřejnila svůj program, ve kterém požaduje viagru zdarma.

Vrah chce zpět do péče svoje děti, Ústavní soud s ním rychle vyběhl - anotační foto

Vrah chce zpět do péče svoje děti, Ústavní soud s ním rychle vyběhl

23.09.2014 18:18 Aktualizováno Brno - Drzost některých zločinců nezná mezí. Muž odsoouzený za vraždu manželky si stěžoval u Ústavného soudu,...

Sdílejte článek na sociálních sítích »»»

reklama

Zprávy odjinud

Právě se děje

reklama

Další zprávy

reklama

Anketa

Jste pro zákaz kouření v restauracích?

Hlasovalo 11749 čtenářů [výsledky anket]

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama