Milý Andreji, tvůj Mirek. Kalousek vytočil Babiše a pořádně si to užil

Praha – Premiér v demisi Andrej Babiš a jeho vláda se vydali výjezd do Moravskoslezského kraje. Šéf hnutí ANO se před lidmi ve Třinci rozvyprávěl, řeš došla i na to, jak prožíval volební den. Přiznal, že mu konečné výsledky pokazily náladu. A z toho měl velkou radost jeho zarytý politický odpůrce Miroslav Kalousek.

Přidejte svůj názor 69 komentářů

Miroslav Kalousek v pořadu Partie na Primě

Babiš na setkání s občany zavzpomínal, jak prožíval sčítání hlasů. Nejprve se mu prý ona sobota 21. října 2017 líbila. Jenže pak se situace změnila. „V sobotu, když byly volby, výsledky vypadaly skvěle. Nakonec tam prolezl Kalousek i STAN. Tak jsem měl pokaženou sobotu. A co s tím nadělám? Akorát obdivuju tyhle lidi, co mají všechno za sebou a dokáží demagogicky mluvit a lhát. Já to fakt neumím,“ prohlásil Babiš. Jeho slova citují lidé na sociálních sítích.

A toto prohlášení se dostalo i k samotnému Kalouskovi, který se netají tím, že z něj měl radost. „Milý Andreji @AndrejBabis. Omlouvám se, že jsi měl pokaženou sobotu. Mohu odpovědně slíbit, že přijde čas a budeš mít pokaženou i neděli a pondělí, úterý...Tvůj Mirek,“ vzkázal mu prostřednictvím twitteru.

„Miroslave, mohu mít záludnou otázku? Cokoliv zde na Twitteru napíšete, je vaše práce, nebo máte také svého Prchala?“ zeptal se jej jeden z uživatelů. „Svůj účet si spravuji výhradně sám. Cokoliv jiného bych chápal jako neúctu vůči sledujícím a ztrátu vlastní identity,“ potvrdil Kalousek.

Vstupte do diskuze (69)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Platy politiků a soudců? Vláda schválila nový algoritmus výpočtu

23.05.2018 10:19 Praha - Vláda dnes nařízením schválila nový způsob výpočtu průměrné měsíční hrubé mzdy v…

Oslavy 28. října? Babiš chce podrobný plán, zmocněnec vypracuje minutovník

23.05.2018 10:15 Praha - Vládní zmocněnec pro přípravy oslav 100. výročí vzniku Československa Zdeněk Novák dnes…

Příspěvky pro invaliditu 2. až 4. stupně? Ministerstvo chystá komplex změn

23.05.2018 09:12 Aktualizováno Praha - Ministerstvo práce a sociálních věcí do konce roku připraví komplexní návrh změn příspěvků…

Lidovci posílají do senátních voleb Hayata Okamuru

23.05.2018 07:12 Praha - Lidovci vyšlou do senátních voleb v Praze 8 tlumočníka a překladatele Hayata Okamuru,…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama