Zeman prozradil své tajné přání: Rozpovídal se o smrti a tom, jak by si ho lidé měli pamatovat

Praha – Prezident Miloš Zeman promluvil o svém konci na postu prezidenta. Podle svých slov by si přál, aby si ho lidé pamatovali jako člověka, který dává jasně najevo své názory. Neopomněl si ale ani rýpnout do svých soupeřů z nedávných prezidentských voleb.

Přidejte svůj názor 19 komentářů

Miloš Zeman po vítězství ve volbách v roce 2018!

Zeman v rozhovoru pro TV Nova promluvil o tom, jak by chtěl, aby si ho lidé pamatovali, až ve funkci hlavy státu skončí. „Asi tak, jak by si mě měli pamatovat, kdybych náhodou zemřel. Jako člověka, který se netají svými názory a říká je jasně a který si uvědomuje, že jedna ze základních náplní prezidenta je setkávání se s občany," vysvětloval Zeman.
 
A jaké by mělo být jeho druhé funkční období? Zeman by prý rád přispěl k tomu, aby nedocházelo ke „zbytečným politickým krizím". „Často jsou vyvolány buď hloupostí, anebo ješitností. Já už jsem takových krizí zažil několik a vždycky jsem se je snažil řešit, nikoliv rozdmýchávat. I tu současnou," tvrdí.

Kromě toho si ale také rýpnul do svých někdejších soupeřů v prezidentské volbě, kteří jej kritizují. „Přál bych si, aby u nás trochu oslabila ta tradiční česká závist, která spočívá v tom, že když vyhrajete volby, tak se ti poražení proti vám spojí a začnou vám okopávat kotníky," spustil Zeman.

Zeman také po znovuzvolení sliboval, že bude méně arogantní. Právě rozhovor pro Novu je podle něj jasným důkazem, že se mu to daří. „Ještě jsem vás ani jednou neurazil," žertoval. „Když narazím na blbce, tak se k němu vždycky chovám arogantně. Mám takovou alergii," dodal prezident.

Vstupte do diskuze (19)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Exšéf Sparty Mach neuspěl s žalobou na stát, chtěl odškodné za ztracený…

22.05.2018 17:54 Aktualizováno Praha - Soud dnes zamítl žalobu někdejšího šéfa fotbalové Sparty Petra Macha, který chce od státu…

Výdaje na obranu ČR? Šlechtová jde rázně proti nové vládě

22.05.2018 17:52 Aktualizováno Praha - Ministryně obrany v demisi Karla Šlechtová (za ANO) nesouhlasí s formulací v navrhovaném…

Bídná obrana Evropy? Styďte se, nejste protektorát USA, spustil Bannon v…

22.05.2018 17:30 Praha - Evropa by se měla přestat chovat jako protektorát Spojených států, ale začít se starat o…

Poslanci navrhují při výměně řidičských průkazů povinně i kontrolu zraku

22.05.2018 17:05 Praha - Při výměně řidičského průkazu by měla být povinná kontrola u očního lékaře. Na dnešní…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama