Babiš rozžhavil doběla europoslankyni Konečnou: Opět si z nás dělá srandu, zuří politička

Praha - Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) a jeho ministři se vydali na další cestu do regionů. V úterý navštívili Liberecký kraj. Jeden z kroků, který premiér v demisi při této cestě vykonal, ale pořádně naštval europoslankyni KSČM Kateřinu Konečnou.

Přidejte svůj názor 25 komentářů

Anfrej Babiš /ANO/

Babiš v úterý při návštěvě v Novém Boru na Českolipsku podepsal petici za zrychlení přípravy výstavby obchvatu České Lípy. Na setkání s vládou ji přinesl senátor Jiří Vosecký (Starostové pro Liberecký kraj). Podpis připojil i ministr dopravy Dan Ťok (za ANO). 

Zpráva Konečnou pořádně vytočila. „Babiš si z nás opět dělá srandu. Podepisuje petici za dostavbu obchvatu České Lípy. To si myslí, že trpíme ztrátou paměti, že ANO 2011 řídí už více než 4 roky ministerstvo dopravy?“ rozčiluje se na facebooku europoslankyně.

Poukazuje na to, že ANO také více než 4 roky vede ministerstvo životního prostředí. „Tato dvě ministerstva svou neschopností zapříčinila, že se nestaví obchvaty měst. Ještě teď při vzpomínce na neschopné vyjednávání MŽP o přizpůsobení směrnici EIA v roce 2014 jsem naštvaná. Tato neschopnost nás stojí několik let zdržení při výstavbě dálnic obchvatů a železničních koridorů,“ nešetří kritikou politička.

Vstupte do diskuze (25)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Babiš viděl Maradovou jen jednou. Ministr nařídil audit Státního…

21.03.2018 15:06 Aktualizováno Praha - Ředitelka Státního pozemkového úřadu (SPÚ) Svatava Maradová včera oznámila rezignaci. Její…

Lidé zasypali Němcovou kyticemi za odchod ze Zemanovy inaugurace. Statečný…

21.03.2018 14:50 Praha – Poslankyně ODS Miroslava Němcová byla první, která se při nedávném inauguračním projevu…

Směrnici EU neuniknou ani děti, strhla se hádka kvůli pokutám za…

21.03.2018 13:54 Aktualizováno Praha - Vláda dnes schválila návrh, podle kterého by souhlas se zpracováním osobních údajů měly…

Verdikt nad manažery Čepra: Soud je poslal do vězení, mají zaplatit obří…

21.03.2018 13:28 Praha - Bývalí manažeři Čepra Tomáš Kadlecovi a Alexandr Houška dostali čtyři roky vězení za…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama