Ovčáček promluvil o Zemanově projevu. Pak přidal "usvědčující" fotku Kalouska

Praha - Prezident Miloš Zeman se svou čtvrteční inaugurační řečí postaral po pořádný rozruch. Část poslanců dokonce na protest odešla z Vladislavského sálu. K projevu i tomu, co se dělo po něm, teď okomentoval i hradní mluvčí Jiří Ovčáček.

Přidejte svůj názor 110 komentářů

Jiří Ovčáček

Mluvčí Miloše Zemana se vyjádřil ke čtvrtečnímu inauguračnímu projevu prezidenta, při kterém část poslanců odešla se sálu. „‪Přímo volený prezident je odpovědný občanům. Inaugurační projev byl proto určen výhradně občanům! Pak nepřekvapí, že někteří politici mručí,“ uvedl Jiří Ovčáček.

Jedním z těch, kteří zemanovu řeč neposlouchali až do konce, patřil šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek. Na toho se Ovčáček zaměřil zvlášť. „Vyhlašuji anketu. Pište pod status. Kdo je sympatičtější? Mirek nebo Jirka?“ uvedl mluví Zemana a přidal dvě fotky – na jedné je on sám jako dítě, na druhé Kalousek jako chlapec oblečený v pionýrském stejnokroji.

Někteří vzali anketu vážně a přiklonili se na tu nebo onu stranu. Velká část diskutujících se ale Ovčáčkovi vysmála. „Dnes jistě hledáte nějaký kladný ohlas na prezidentův projev stejně zuřivě jako Peroutkův článek. I Václav Klaus se studem propadal a v Institutu VK nenašli v projevu "jediný silný moment". Náhoda?“ zajímá jednu z diskutujících.

„Koukám, že jste stále nenašel vlastní dno, pane Ovčáčku. Je mi Vás a nás líto,“ přidal se další. „Vám už fakt hrabe. Krásná práce ve stylu Haló novin. Komunistická agitka se ve Vás nezapře, gratulace,“ napsal na facebooku jeden z pobouřených Čechů.

Vstupte do diskuze (110)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Babiš viděl Maradovou jen jednou. Ministr nařídil audit Státního…

21.03.2018 15:06 Aktualizováno Praha - Ředitelka Státního pozemkového úřadu (SPÚ) Svatava Maradová včera oznámila rezignaci. Její…

Lidé zasypali Němcovou kyticemi za odchod ze Zemanovy inaugurace. Statečný…

21.03.2018 14:50 Praha – Poslankyně ODS Miroslava Němcová byla první, která se při nedávném inauguračním projevu…

Směrnici EU neuniknou ani děti, strhla se hádka kvůli pokutám za…

21.03.2018 13:54 Aktualizováno Praha - Vláda dnes schválila návrh, podle kterého by souhlas se zpracováním osobních údajů měly…

Verdikt nad manažery Čepra: Soud je poslal do vězení, mají zaplatit obří…

21.03.2018 13:28 Praha - Bývalí manažeři Čepra Tomáš Kadlecovi a Alexandr Houška dostali čtyři roky vězení za…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama