Komunista s pendrekem, který mlátil lidi v roce 1989, udělal pro naši zem něco dobrého, raduje se známý politik

Praha - Zvolení poslance KSČM Zdeňka Ondráčka do čela sněmovní komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) přineslo i dobré věci. Myslí si to europoslanec Luděk Niedermayer, podle kterého se ukazuje, že jsou Češi ochotni bojovat za své postoje.

Přidejte svůj názor 21 komentářů

policie

Podle některých politiků přineslo dění kolem Ondráčka i pozitivní věci. „Nikdy by mne nenapadlo, že komunistický příslušník s pendrekem, který mlátil lidi v roce 1989, může udělat něco dobrého pro naši zem. A vidíte. Stalo se,“ pochvaluje si europoslanec TOP 09 Luděk Niedermayer.

Politik ocenil pondělní demonstrace. „Takže především obrovský dík tisícům lidí za to, že dali jasně najevo, že jim není jedno, co se u nás děje. Že vše není jen o údajném makání, ale i o hodnotách, postojích (a třeba zas jednou i o pravdě i lásce),“ uvedl europoslanec na facebooku.

„A díky panu příslušníkovi SNB za to, že toto vše díky jasnému projevení svých názorů vyvolal. Jasně ukázal, že za některé věci je i dnes třeba se jasně zasadit. A umožnil tak, že se spoustu z nás v naší zemi cítí po depresi posledních dní přece jen o trošičku lépe,“ dodal Niedermayer.

Politik už v minulých dnech kvůli zvolení Ondráčka kritizoval premiéra v demisi Andreje Babiše. Ten po zvolení komunisty do čela výboru pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) uvedl, že nechce, aby komunista, který mlátil studenty na Národní třídě, stál v čele komise, a že navrhne jeho odvolání.

„Beze sporu to byly hlasy poslanců ANO, které dostaly pendrekového normalizačního policistu - komunistu, do čela vlivného výboru. Poslanci ANO = názor pana Babiše či Faltýnka. Takže, která ze 3 možností je pravda? 1. Je to fake news. 2. Apríl přišel letos o trošku dřív. 3. Premiér bez důvěry dostal nový průzkum veřejného mínění. Jiná možnost mne nenapadá. Vás jo?“ uvedl tehdy na sociálních sítích.

Vstupte do diskuze (21)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hollan nebude na předních místech kandidátky Pirátů

19.03.2018 15:35 Aktualizováno Brno - Matěj Hollan (Žít Brno) nebude v podzimních komunálních volbách na předních místech…

Vyloučené lokality? Na podporu bydlení šly miliardy, problém se přesto…

19.03.2018 14:43 Praha - Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) se zaměřil na podporu bydlení nízkopříjmových či jinak…

Kdo to platí? A kolik to stálo? Cesta Mynáře a Nejedlého do Číny dál budí…

19.03.2018 13:56 Praha - Kancléř Vratislav Mynář, poradce prezidenta Martin Nejedlý a zástupce CEFC Jaroslav Tvrdík…

Ruské volby? Hlavně aby Putin nevyhrával u nás, shodla se česká pravice

19.03.2018 12:51 Praha - Ruské prezidentské volby dopadly podle očekávání, shodují se zástupci českých parlamentních…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama