Andrej Babiš brzy padne a zemře? Z TOP 09 přichází varovná slova

Praha – Makám víc než ostatní a doplácí na to moje zdraví. Tak nějak by se dala shrnout vyjádření, které premiér v demisi Andrej Babiš zveřejnil na sociálních sítích. Postěžoval si, že kvůli svému dennímu režimu má zdravotní problémy, kvůli kterým musel zrušit i cestu do Německa. Na jeho slova na facebooku dost ostře zareagoval někdejší šéf poslanců TOP 09 František Laudát.

Přidejte svůj názor 82 komentářů

Prezident Miloš Zeman jmenoval Andreje Babiše premiérem

Babiš si na facebooku postěžoval, že jeho hnutí ANO nechce nikdo pomoci a že musí makat 18 hodin denně. „Moje tělo mi to říká jasně. Mívám migrény, v neděli mi praskla žilka v oku, měl jsem ho plné krve takže jsem musel k očnímu. Toho si samozřejmě všimli novináři a začali spekulovat, co mi je. Odpověď je jednoduchá: stres,“ uvedl premiér.

Jeho slov si všiml i Laudát, který se do šéfa hnutí ANO pořádně pustil. „Osud Babišovi chystá biblický konec: Média přinesla zprávu o zdravotních problémech premiéra Babiše v demisi. Už v minulém období, posedlý touhou vše řídit, o všem rozhodovat a vše a všechny kontrolovat, utkal potřebnou legislativní síť,“ shrnul postoj Babiše bývalý politik TOP 09.

Krví zalité oko a migrény jsou podle Laudáta prvním varováním. „V biblických příbězích je jedna babišovská analogie. Ježíš dal možnost komusi (na náboženství mně to říkali asi tak v roce 1970, proto jen jádro příběhu) získat pozemky, které obejde od svítání do západu slunce. Jedinou podmínkou bylo, že se vrátí do místa. odkud ráno vyšel. Ve své nenasytnosti se dotyčný hnal, chtěl obejít co největší kus krajiny, ještě další údolí, a co ten úhor, tam bude skvěle růst obilí, ... až se se západem slunce skutečně vrátil do výchozího bodu. Vyčerpaný padl na zem a zemřel. Na jeho hrob byl potřeba pozemek 2x2 metry,“ naznačil Laudát, jak by mohl Babiš dopadnout.

Vstupte do diskuze (82)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Pro ČSSD maximálně čtyři ministry, zní z vedení ANO. Hamáček dostane…

17.03.2018 10:58 Aktualizováno Praha - ANO je ochotné pro ČSSD vyčlenit ve vládě vedení maximálně čtyř ministerstev. Jedním z…

Dusno v ČSSD pokračuje: Uplakánky nechte doma. Je potřeba napravit, co…

17.03.2018 10:55 Praha – ČSSD vyjednává s hnutím ANO o vládním angažmá. Vedení strany sice zatím nediskutovalo o tom…

Kalousek udeřil na Klause mladšího: Z Vás je mi teď fyzicky nevolno...

17.03.2018 10:08 Praha – Studenti ze zhruba 300 vysokých a středních škol po celé zemi se ve čtvrtek v poledne…

Miloši, ty už žádnou budoucnost nemáš. Kalousek drsně setřel Zemana za…

16.03.2018 21:57 Aktualizováno Praha – Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek v rozhovoru pro TV Barrandov tvrdě kritizoval demonstrace…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama