Sledovat Moravce je k zbltí, zuří Foldyna. A pak to rozjel

Praha - Známý sociálně demokratický poslanec Jaroslav Foldyna si zřejmě k nedělnímu obědu pustil Otázky Václava Moravce. A to, co v nich viděl, ho pořádně zvedlo ze židle.

Přidejte svůj názor 145 komentářů

Jaroslav Foldyna /ČSSD/, poslanec

Foldyna na svém Facebooku rád glosuje kde co a nebojí se ani ostrých poznámek. Teď se pořádně obul do jednoho z nejoblíbenějších českých moderátorů. „Sledovat ČT1 s argumenty Moravce je k zblití.“ napsal Foldyna a nešetřil při tom vykřičníky.

K televizní diskusi se vyjádřil i ekonomický expert ČSSD Michal Pícl. Ten Foldynovi napsal, že spíš „bleje z názorů toho týpka z SPD“. Měl na mysli poslanec SPD Radka Kotena, který byl též hostem pořadu. Foldyna odvětil, že Koten je „zmatenec“. Opět se ale vrátil k Moravcovi a označil ho za „profesionálního deformátora“.

Foldyna se ale rozčílil i nad mezinárodními otázkami. „Jak je to s Krymem?! Kosovo bylo ukradeno a všichni jsou spokojený a vše je OK?“ ptá se poslanec, který je znám svými prosrbskými postoji. Právě na paralelu mezi Krymem a Kosovem Foldyna často upozorňuje a tvrdí, že mezinárodní společenství používá dvojí metr.

Vstupte do diskuze (145)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Masaryka vítalo v USA sto tisíc lidí. Proč ho Američané milují víc než…

22.05.2018 19:27 Aktualizováno Praha - První prezident Československé republiky Tomáš Garrigue Masaryk se nesmazatelně zapsal do…

Výhrůžka ČSSD? Odbory daly straně nůž na krk kvůli vstupu do vlády s ANO

22.05.2018 19:24 Praha - Zemědělské odbory se budou snažit o odliv voličů ČSSD, pokud strana nevstoupí do…

Prezident Zeman se sejde se zástupci amerických firem

22.05.2018 18:54 Praha - Prezident Miloš Zeman se ve čtvrtek odpoledne na Pražském hradě setká se zástupci…

Zemanův spor o Peroutku se vrací na začátek, NS nařídil nové projednání

22.05.2018 18:54 Aktualizováno Brno - Nejvyšší soud (NS) vrátil spor o omluvu za výroky prezidenta Miloše Zemana na adresu…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama