Rozčílená Udženija: Vedení města jen příhlíží! Chování Čižinského je chucpe! Co jí tak namíchlo?

Praha - První místopředsedkyně ODS Aleksandra Udženija se na svém webu ostře opřela do pražského magistrátu. Kroky ostatních stran označuje za aktivismus a celá věc má podle ní pořádný punc absurdity. O věci psala na svém webu.

Přidejte svůj názor 20 komentářů

Alexandra Udženija

Udženija tvrdí, že vedení Prahy město neřídí, ale jen nečinně přihlíží. „Díky naprosté nečinnosti magistrátní koalice si Praha zažívá opravdu krušné chvíle a sebereflexe jistých lidí tomu dává ten správný punc absurdity.“ píše politička. Ta kritizuje zejména chování pražského vedení v souvislosti s uzavírkou Libeňského mostu.

„Pražští radní si neřešení jeho špatného stavu přehazují jak horký brambor. Naposledy starosta Prahy 7, pan Čižinský (KDU-ČSL), hodil plnou odpovědnost na radního pro dopravu, pana Dolínka (ČSSD). Jasně, ne že by byl pan Dolínek úplně bez viny, ale zrovna od pana starosty Čižinského je to hodně velké chucpe. Byl to on a jeho suita aktivistů, kteří zarazili již rozjetý projekt na opravu Libeňského mostu.“ uvádí Udženija.


Političce z ODS vadí zejména údajná nesystémovost některých kroků. „Aby toho nebylo málo, tak se nyní dozvídáme, že jezdit po Libeňském mostě by bylo možné již za 2 roky, ale pokud bude prohlášen za kulturní památku, bude uzavřen až na 8 let. A hádejte, co dělají aktivisté ze Strany zelených a pan Čižinský? Ano, tlačí na to, aby byl Libeňský most prohlášen za kulturní památku.“ zlobí se Udženija.

Tu pořádně namíchli i Piráti. Jejich chování označila za aktivistické a nemá pro něj žádné pochopení. „Tu správnou třešničku na dortu tomu dali členové Pirátské strany, potencionální koaliční partner pana Čižinského pro nadcházející komunální volby, když začali vozit přes uzavřený most lidi v rikšách. Aktivistická systémová řešení pro Prahu mě vážně baví.“

Vstupte do diskuze (20)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hamáček porušil naši dohodu o Pochem, stěžuje si Zeman

24.05.2018 21:56 Praha - Prezident Miloš Zeman se podle svých slov před týdnem s předsedou ČSSD Janem Hamáčkem v…

Ostravská ČSSD chce do Senátu Paroubka

24.05.2018 18:03 Ostrava - Ostravská ČSSD chce, aby za ni do Senátu na podzim kandidoval bývalý premiér a předseda…

Náchod bude kupovat pozemky v centru města

24.05.2018 18:01 Náchod - Město Náchod chce koupit od teplické firmy JTH Holding 2,5 hektaru pozemků v centru města…

Zeman přijal zástupce amerických firem včetně Westinghouse

24.05.2018 17:59 Praha - Prezident Miloš Zeman se dnes setkal se manažery amerických firem sdružených v organizaci…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama