Ovčáček si uklízel v kanceláři. Neuvěříte, jaké fotky si vystavil na poličku

Praha – Prezident Miloš Zeman zůstává na Pražském hradě na příštích pět let. Spolu s ním tam zůstává i jeho tým – včetně mluvčího prezidenta republiky a řediteel Tiskového odboru Kanceláře prezidenta republiky Jiřího Ovčáčka. Právě on se proto rozhodl změnil výzdobu v kanceláři.

Přidejte svůj názor 27 komentářů

Prezidentské volby 2018: Jiří Ovčáček

Ovčáček si z posměšků lidí nic nedělá. Už v minulosti přiznal, že dokonce své hanlivé karikatury sbírá a vystavuje si je. Novými kousky se dokonce už dříve chlubil na sociálních sítích.

„Karikatury miluji, sbírámje. Mám jich plnou kancelář, protože si je vždy zarámuji. Pravda, teď už je nemám kam dávat. Takže přemýšlím, když se nějaká další karikatura objeví, kam je budu dávat. Asi si budu muset pořídit nějakou novou poličku na stěnu. Je to taková radost pro mě, protože mi to potvrzuje, že dělám práci dobře,“ řekl novinářům mluvčí.

Teď ale na sociálních sítích prozradil, že si kancelář uklidil. „Dnešek jsem věnoval úklidu své kanceláře na Hradě. Karikatury jsou v archivu, nahradily je osobnosti, kterých si vážím,“ napsal na twitteru Ovčáček. A dokonce přidal fotku.

Některé diskutující zarazilo, koho si to vlastně vystavil. Na jeho poličce totiž vedle sebe stojí druhý československý prezident Edvard Beneš, britská politička, předsedkyně britské vlády Margaret Thatcherová – přezdívaná Železná lady, Václava Havla a jeho ženu Olgu a pak i snímek samotné Olgy Havlové.

„Tvoje drzost je neuvěřitelná. Potřeboval bys pořádných pár ran holí přes záda. Václav Havel a Olga se točí v hrobech jako lodní šrouby, pokud to vidí. Ty se prostě nezastavíš před ničím," vzkázal mu jeden z uživatelů. „Kdyby žily tyto osobnosti, nevážily by si asi zase Vás," přidal se další.

V jednom z rámů je také podpis české herečky a operní pěvkyně Soni Červené. Paradoxní je, že Červená před volbami otevřeně podporovala Jiřího Drahoše. Na poličce se nachází ještě jedna fotka, tu ale zakrývá květina a tak není vidět, kdo na ní je,

Vstupte do diskuze (27)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Drahoš se nevybíravě pustil do Ovčáčka: Na to už se nedá ani slušně…

20.04.2018 23:27 Aktualizováno Praha – Kauza tweetů Jiřího Ovčáčka o Sýrii pokračuje. O víkendu se mluvčí prezidenta Miloše Zemana…

Filip chce Babišovi mluvit do obsazení ministerstev

20.04.2018 19:00 Praha - Premiér v demisi a šéf hnutí ANO Andrej Babiš informoval dnes předsedu KSČM Vojtěcha Filipa…

ČSSD odsouhlasila nová jednání o společné vládě s ANO

20.04.2018 18:39 Praha - Sociální demokraté podle informací z odpoledního předsednictva strany obnoví jednání o…

Zeman bral LSD? Pouťové povídačky, tvrdí Hrad. Ovčáček je blbej, já u toho…

20.04.2018 16:27 Praha – Už v minulosti se v médiích psalo o tom, že se řada známých českých osobností po dohledem…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama