Vtipné VIDEO: Drahoš jako Bond poráží Zemana. A objeví se i Mynář s bičíkem, Ovčáček, Soukup a Nejedlý

Praha – Češi jsou kreativní národ plný vtipálků. Přestože je kampaň před druhým kolem prezidentské volby občas velmi napjatá, na sociálních sítích kolují humorná videa a fotografie. Na jenom z nich se objevuje celá řada známých tváří včetně prezidenta Miloše Zemana a jeho soupeře Jiřího Drahoše.

Přidejte svůj názor 16 komentářů

Jiří Drahoš

„Jsem stále mladý a plný sil,“ říká „Zeman“ na videu , které parafrázuje jednu ze scén bodovky Vyhlídka na vraždu. On a Jiří Drahoš se v této scénce utkají v dostihovém závodě. Zeman přitom od počátku využívá mnoho nečistých triků, aby v dostihu zvítězil. To se mu ale nakonec stejně nepodaří.

Stávající hlavě státu na videu sekundují šéf SPD Tomio Okamura, hradní kancléř Vratislav Mynář, který Drahoše bije během závodu bičíkem, šéf SPO Jan Veleba či Zemanův poradce Martin Nejedlý. Závod se pak Drahošovi pokouší znepříjemňovat i generální ředitel a majitel TV Barrandov Jaroslav Soukup, který zároveň moderuje nejen pořad Týden s prezidentem, ale i další politické diskuze. 

„Protože se prezidentské volby berou někdy až moc vážně, pojďme se na průběh druhého kola podívat trochu s humorem. Nápad na toto video je můj, ale já bych to takhle dokonale neudělal. Za perfektní zpracování děkuji Lukášovi Jirkovskému,“ uvedl na svém facebookovém profilu tvůrce videa Ondřej Němec s odkazem na grafické studio Masta.cz. 

Video má velký úspěch, jen na facebooku ho vidělo více než 370 tisíc lidí. Na twitteru jej sdílel například i europoslanec Pavel Telička nebo neúspěšný prezidentský kandidát Marek Hilšer. „Poznáváte se?“ ptá se Hilšer Drahoše, Zemana, Ovčáčka, Okamury a Soukupa.

Vstupte do diskuze (16)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zeman je hrobař, umíráček zvoní. Dokud bude žít, bude to mít ČSSD těžké,…

19.02.2018 17:11 Aktualizováno Praha – Sociální demokracie si v neděli zvolila nové vedení. Do jejího čela delegáti dosadili…

Robejškův komentář k olympiádě je terčem posměchu. Tohle už nic nepřekoná,…

19.02.2018 17:08 Aktualizováno Praha – Právě probíhající zimní olympijské hry zřejmě upoutaly pozornost i politika a politologa…

Hamáček a Zimola budou mít Zemana na své straně. Propad ČSSD v podzimních…

19.02.2018 15:48 Aktualizováno ROZHOVOR - Podle politologa a ředitele agentury Phoenix online research Jana Kubáčka dostal nově…

Komunisté vyzvali ČSSD, aby zvážila podporu vznikající vládě ANO

19.02.2018 15:47 Praha - Komunisté čekají, kam jednání o možné podpoře vlády nasměrují schůzky šéfů obou stran s…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama