Kalousek pro Babiše vymyslel hanlivé oslovení. Když chtějí ostudu, nesmí se o ní mlčet, udeřil

Praha - Šéf poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek se na sociálních sítích trefuje do premiéra Andreje Babiše, jehož vláda už podala demisi. Svým nápadem zaujal celou řadu diskutujících.

Přidejte svůj názor 131 komentářů

Miroslav Kalousek a Andrej Babiš

„Dostane-li Babiš druhý pokus, budu ho ve sněmovně důsledně oslovovat : 'Pane trestně stíhaný předsedo vlády.' Když chtějí ostudu, nesmí se o ní mlčet,“ rýpnul si do Babiše Kalousek.

Jeho slova zaujala celou řadu uživatelů twitteru, kteří se zapojili do diskuze. „Hradní opilec mu dá v březnu milost,“ přisadil si jeden z diskutujících. Kalousek nenechal jeho slova bez odezvy, „V takovém případě bych to respektoval a kreativně přešel na : 'Omilostněný dotační podvodníku',“ doplnil bývalý šéf TOP 09.

Další uživatel poukázal na fakt, že tak Babiše může oslovovat už teď, jakmile obvinění obdrží. „Oslovení bude platné minimálně do jmenování nové vlády...“ vysvětluje uživatel Jan Kudláček. „Jistě. Ale teď by to vypadalo jako škodolibost. Ten druhý pokus vzít nemusí. Je to jen na něm,“ dodal Kalousek.

Vstupte do diskuze (131)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Poche si otevřel pusu a Hrad zuří. On a ministr? Ani omylem

23.05.2018 22:07 Aktualizováno Praha - V dopise, který má redakce k dispozici Miroslav Poche vysvětluje proč je připraven na…

Soud s libereckým hejtmanem Půtou začne v září, hrozí mu až 10 let vězení

23.05.2018 19:54 Aktualizováno Liberec - Proces v korupční kauze, kde je obžalovaný i hejtman Libereckého kraje Martin Půta …

ArcelorMittal bude prodán zřejmě v září

23.05.2018 19:20 Praha - Smlouva o prodeji huti ArcelorMittal Ostrava by měla být vybraným kupujícím podepsána v…

Ve Sněmovně byly opět spory kvůli protikuřáckemu zákonu

23.05.2018 19:08 Praha - Poslanci se dnes opět přeli kvůli návrhu na zmírnění protikuřáckého zákona, který míří…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama