Předvolební poprask: Fischer vyvedl Hilšera ze svého večírku

Praha - V pražském klubu Rock Café měl ve středu v noci soukromou akci prezidentský kandidát Pavel Fischer. Další uchazeč o Hrad Marek Hilšer na pozvání fischerových podporovatelů zašel volební tým pozdravit. Jakmile přišel Fischer, musel se Hilšer pakovat.

Přidejte svůj názor 48 komentářů

Marek Hišler

O nedorozumění mezi oběma prezidentskými kandidáty informoval Hilšerův spolupracovník v kampani Patrik Kuba, který na svém facebookovém profilu popsal, že účastníci večírku Pavla Fischera pozvali nejmladšího prezidentského kandidáta dovnitř. "Celou kampaň provází dost přátelská atmosféra mezi kandidáta a dnes cestou okolo Rock Café na Národní, nás venku stojící osazenstvo večírku Pavla Fischera radostně zdravilo s tím, ať se stavíme vevnitř," popsal Kuba situaci v příspěvku, který už ale smazal.

"Krátce jsme se pozdravili s Fischerovým týmem a jeho paní s tím, že si gentlemansky vyměníme placky. Velké překvapení nastalo, když mezi nás dorazil Pavel Fischer, naší placku si nevzal a okamžitě nás vyhodil," pokračuje člen Hilšerova týmu. "Marek Hilšer nebyl na akci zván. O účast neprojevil zájem ani při společném setkání kandidátů při Superdebatě v televizi Nova. Pavel Fischer proto po svém příchodu Marka přivítal a potvrdil mu, že se jedná o soukromou akci," uvedla pro Lidovky.cz tisková mluvčí Fischera Alena Ježková.

Hilšer situaci komentoval podobnými slovy. K žádné potyčce ve skutečnosti nedošlo. Řada lidí, kteří podporují Pavla Fischera, mě zná, a tak jsme se před kavárnou jen pozdravili. Poté přišel pan Fischer, popřáli jsme si mnoho štěstí v prezidentské kampani a rozešli jsme se. Na místě vládla přátelská atmosféra," vysvětlil prezidentský kandidát, je profesí lékařem.

Pavla Černochová, mluvčí Marka Hilšera, se rovněž vyjádřila i k příspěvku Patrika Kuby, který byl smazán. "Od interpretace Patrika Kuby se distancujeme, protože takto ta situace neproběhla, a proto jsme příspěvek po uveřejnění smazali," uvedla pro server Lidovky.cz. 

Vstupte do diskuze (48)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Babiš si v Bruselu utrhl velkou ostudu, chová se hloupě a trapně. A brzy…

16.01.2018 21:00 Aktualizováno ROZHOVOR - V Bruselu se mluví o českém premiérovi Andreji Babišovi, zprávě Evropského úřadu pro boj…

Proč volí Zemana starší a méně vzdělaní? A jak vypadá ideální český…

16.01.2018 21:00 Aktualizováno ROZHOVOR - Podle Petra Soukupa, sociologa Institutu sociologických studiích Fakulty sociálních věd…

Drahoš dal Zemanovi košem, půjde jen do dvou debat

16.01.2018 20:58 Aktualizováno Jablunkov (Frýdecko-Místecko) - Jiří Drahoš půjde jen do dvou televizních debat. Pokud půjde Miloš…

Vyslovení nedůvěry vládě Drahoše nepřekvapilo, druhou šanci by mu nedal

16.01.2018 20:55 Třinec (Frýdecko-Místecko) - Vyslovení nedůvěry menšinové vládě premiéra Andreje Babiše (ANO)…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama