Zeman je s*áč. Asi nemá všech pět svých švestek pod kontrolou, udeřil komentátor

Praha - Politický komentátor a publicista Bohumil Pečínka se velmi tvrdě pustil do prezidenta Miloše Zemana. Na sociálních sítích zkritizoval například to, že do prezidentské debaty na stanici Barrandov má místo prezidenta jít jeho mluvčí Jiří Ovčáček. Podle něj to ukazuje, jak Zeman pohrdá demokratickými zvyklostmi.

Přidejte svůj názor 629 komentářů

Prezident Miloš Zeman

„Jsou věci, k nimž nelze mlčet ani z dobrého důvodu,“ vysvětluje Pečínka. Poukazuje na to, že Miloš Zeman ústy svého mluvčího Jiřího Ovčáčka prohlásil, že se nezúčastní debat prezidentských kandidátů ani před druhým kolem voleb, kam postupují dva se největším počtem hlasů.

„Současně do prezidentské debaty na TV Barrandov byl vyslán jeho mluvčí Ovčáček. Jestli si je možné představit větší pohrdání demokratickými zvyklostmi, pak je to tento postoj,“ napsal komentátor na sociálních sítích.

Zeman podle něj vede hybridní volební kampaň. „Tváří se, že žádnou kampaň vlastně nedělá, takže na tzv. transparentním účtu měl ještě před svátky 2,5 miliónu korun, což z něj dělalo nejchudšího z prezidentských kandidátů. Současně oblepil Česko svými plakáty a billboardy za desítky miliónů korun,“ připomněl Pečínka.

„Političtí akcionáři 'projektu Miloš', Martin Nejedlý a Vratislav Mynář, ho zatím skrývají v Lánech, kde si osamělá hlava státu, podle informací z jeho okolí, donekonečna sjíždí internet, který v tomto pokročilém věku objevila,“ tvrdí novinář.

Kromě toho není prý ani jasné, v jakém stavu stávající hlava státu vlastně je, „Vzhledem k tomu, že o jeho zdravotním stavu nemůže podat hodnověrné svědectví lékařské koncilium, které 'akcionáři před rokem a půl rozpustili, lze důvodně pochybovat o tom, jestli Zeman má všech pět svých švestek pod kontrolou,“ nebere si servítky Pečínka.

„Miloš Zeman byl v průběhu své politické kariéry různý - geniální, vtipný, nesnesitelný, brutální. Nikdy však nebyl s*áč. Je jím až nyní,“ dodal ostře.

Vstupte do diskuze (629)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Novým předsedou pražské ČSSD se stal Petr Pavlík, delegáti podpořili…

19.01.2018 21:22 Aktualizováno Praha – Do čela pražské ČSSD byl zvolen Petr Pavlík. Ve funkci tak nahradí někdejšího ministra…

Agresivních výpadů bude přibývat, říká pro EZ expertka na kampaně

19.01.2018 20:52 ROZHOVOR - O prezidentské předvolební kampani server EuroZprávy.cz mluvil s politickou…

Exministr Ludvík rezignoval na šéfa pražské ČSSD

19.01.2018 18:52 Aktualizováno Praha – Někdejší ministr zdravotnictví a ředitel nemocnice v Motole Miloslav Ludvík rezignoval na…

Mountfield se distancoval od kampaně za Zemana, Drahoš vyrukoval se svým…

19.01.2018 17:40 Aktualizováno Praha - Mountfield odmítá spojení s volební kampaní na podporu současného prezidenta Miloše Zemana.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama