Jeden z prezidentských kandidátů je terčem posměchu. Vypadá jako úplný blbec, tvrdí senátor

Praha – Prezidentský kandidát Petr Hannig vyvolal rozruch kvůli svému výroku o migrantech. Podle jeho názoru jich je v České republice mnohem víc než se tvrdí. Prozradil také, jak je poznat. Jenže některým je teď pro smích.

Přidejte svůj názor 47 komentářů

Petr Hannig

Hannig a další kandidáti debatovali se studenty v pražském kině Světozor. Tam skladatel, producent, hudební vydavatel vysvětloval, že v Česku je víc migrantů než se uvádí. „Jděte ven a počítejte. Když jdete k metru, tak je potkáte,“ popisoval.

Jeho slova zarazila například senátora za Stranu zelených a KDU-ČSL s podporou Pirátů Václava Lásku. „Podle Petra Hanniga, z vůle poslanců toho času kandidáta na prezidenta, je v Česku hodně uprchlíků. Můžete jít k metru, tam jich prej je hodně. A jak je poznáte? No pozdravíte je a oni Vám odpoví cizím jazykem,“ shrnuje jeho názor Láska na sociálních sítích.

Láska se mu doslova vysmál. „Chtěl bych tímto důrazně vyzvat všechny zahraniční turisty, pracovníky, rodinné příslušníky českých občanů, studenty, aby při svém pobytu v České republice mluvili česky. Hlavně poblíž metra. Nebo alespoň mlčte a nedovídejte na pozdravy svým rodným jazykem. Matete našeho českého prezidentského kandidáta a on pak vypadá jako úplný blbec,“ nebral si servítky senátor.

Podobně to vidí i onkolog a člen celostátního výboru KDU-ČSL Vít Ulrych. „Blbost některých kandidátů na prezidenta nezná mezi, získají méně než 0,5%, ale strana se stejnými názory získá přes 10%.Chápete to? #Hannig #SPD #volby2017 #volby2018“ reagoval na twitteru politik.

Vstupte do diskuze (47)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Milý Andreji, tvůj Mirek. Kalousek vytočil Babiše a pořádně si to užil

27.04.2018 08:20 Praha – Premiér v demisi Andrej Babiš a jeho vláda se vydali výjezd do Moravskoslezského kraje. Šéf…

Kozom*di? Topolánek se velmi ostře vyjádřil k ožehavému tématu

27.04.2018 08:13 Praha - Napadení číšníka partou cizinců hnulo žlučí nejednomu z občanu. Do diskuzí se zapojil i…

Vlastizrádci, kolaboranti! Studená válka rozproudila u Jílkové ohnivou…

27.04.2018 08:02 Praha - Dostáváme se do éry nové Studené války s Ruskem? Ovlivňuje Rusko volby v demokratických…

To je něco neuvěřitelného. Hašek a Škromach jen kroutí hlavou nad tím, co…

26.04.2018 21:57 Aktualizováno Praha – Část senátorů ČSSD si nepřeje, aby se sociální demokraté nešli do vlády ANO a zůstali v…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama