Sobotka je bezbarvý nýmand, zničil svoji stranu, tvrdí europoslanec

Praha – Český europoslanec Jan Zahradil (ODS) dal jasně najevo, co si myslí o končícím premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD). A slova chvály rozhodně nepoužil. Kritizoval také ty, kteří v kauze ruského článku o roce 1968 viděli možné spiknutí.

Přidejte svůj názor 61 komentářů

Jan Zahradil v pořadu Partie TV Prima

Končící vláda podá demisi na svém nejbližším řádném zasedání po dnešním konci ustavující schůze Sněmovny - tedy ve středu 29. listopadu. Oznámil Sobotka na twitteru.

Zahradil si rozhodně nemyslí, že by byl Sobotka dobrým šéfem vlády. „Stejně je pozoruhodné, že takový bezbarvý nýmand jako Sobotka je teprve třetím českým premiérem, po Klausovi a Zemanovi, co dotáhl celý čtyřletý mandát. I když přitom úplně zničil vlastní partaj,“ okomentoval čtyři roky Sobotky ve funkci šéfa vlády europoslanec.

Rýpnul si i do těch, kteří uvěřili různým podivným teoriím. „Titíž lidé, co si oprávněně dělají srandu z konspiračního teoretika Kotena z SPD a varují před jeho stihomamem, zároveň zcela vážně rozvíjejí úvahu jak Zeman s Putinem ojebali národ předem připravenou zpravodajskou hrou okolo r. 68,“ nebere si servítky Zahradil. „Mně teda připadá paranoia nebezpečná v obou uvedených verzích.“

„Podle mě agentománie už překročila meze zdravého rozumu na obou stranách. Jedni mají všude Bilderberg, ilumináty a NWO. Druzí mají všude Peking, agenty Kremlu a novou totalitu. Nebaví mě to,“ přiznal politik na facebooku.

Vstupte do diskuze (61)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Problémová soudkyně v Blansku? Pelikán ji dočasně zbavil taláru

21.02.2018 10:18 Aktualizováno Blansko Ministr spravedlnosti v demisi Robert Pelikán (ANO) v první polovině února dočasně…

Lze klesnou ještě hlouběji? Politici se do sebe ostře pustili, obviňují se…

21.02.2018 10:17 Praha – Nedělní sjezd měl do řad sociální demokracie vrátit klid a týmovost. V posledních měsících…

Změna služebního zákona? Babišovi ministři chtějí na úřadech své lidi

21.02.2018 09:45 Praha - Ministři v demisi hájí plánované změny služebního zákona. Tvrdí, že nemohou své resorty…

SPD je fašistická strana. Pokud s ní budeme spolupracovat, odstoupím,…

21.02.2018 09:25 Praha - Ministr spravedlnosti v demisi Robert Pelikán (ANO) si nedokáže představit, že by vláda…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama