Drahošovi podporovatelé teď litují? Pražská kavárna je totálně zmatená, směje se politik

Praha - Kandidatura Mirka Topolánka na prezidenta hodně zamíchala kartami. Dostává se mu velké mediální pozornosti, rázem se vyšvihl mezi ty, o kterých se spekuluje, že by mohli porazit stávající hlavu státu Miloše Zemana.

Přidejte svůj názor 125 komentářů

Jan Zahradil v pořadu Partie TV Prima

„Fakt je, že Drahoš s Horáčkem vypadají proti Topolánkovi jak akvarijní rybičky vedle barakudy. Ale Zeman je pořád ještě něco jako Great White, i když s třemi harpunami v těle a s vylámanými zuby. Teď to teprve začíná být zajímavý,“ komentoval Drahošovu kandidaturu europoslanec ODS Jan Zahradil.

Politik se domnívá, že ti, kteří Drahoše podporovali, možná teď litují. „Těch pár velkých kluků z byznysu, co už zainvestovalo do Drahoše, si teď asi říká, jestli to nebylo předčasný,“ uvedl na sociálních sítích.

Poukázal také na fakt, že Topolánkova kandidatura hodně rozdělila některé politiky. „Funny as hell: zatímco Kalousek se pokouší dávat polibky smrti Topolánkovi, Pospíšil se již ovíjí kolem Drahoše. Pražská kavárna v totálním zmatení,“ rýpnul si.

Narážel tak na fakt, že stávající předseda TOP 09 Miroslav Kalousek Topolánkovu kandidaturu uvítal. „Do hry vstoupil kandidát, který se může prezentovat prokazatelnými zkušenostmi nejenom premiéra, ale i respektovaného předsedy Rady Evropské unie, což jsou zkušenosti, které jeho soupeři nemají." řekl Kalousek ČTK.

Na druhé straně europoslanec Jiří Pospíšil, který se bude na konci listopadu na sjezdu TOP 09 ucházet o Kalouskovo místo, dal jasně najevo, že jeho favoritem je někdo jiný. „Osobně budu v prezidentské volbě volit profesora Drahoše, protoče je to člověk, který může sjednocovat českou společnost a ve druhém kole má velkou šanci oslovit celý nezemanovský tábor a porazit současného prezidenta,“ uvedl na sociálních sítích.

Vstupte do diskuze (125)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Článek o roce 1968 je dílem šílence s vylízaným mozkem, tvrdí Zeman.…

22.11.2017 10:14 Moskva - Hlavním bodem programu státní návštěvy prezidenta Miloše Zemana v Rusku dnes bude česko…

Kdo jim chce vyhrát volby? Seznamte se s týmy prezidentských kandidátů

22.11.2017 09:44 Praha - Zkušenými matadory i nováčky volebních kampaní se obklopili kandidáti na prezidenta…

Zeman zaprodává zemi okupantům? Prezidentští kandidáti zuří kvůli článku o…

22.11.2017 08:53 Praha - Článek o invazi do Československa z toku 1968, který se objevil na webu ruské armádní…

Arabista Pelikán ke kauze Fajád: Volili jsme mezi životy Čechů a…

22.11.2017 08:32 Praha - Při vyjednávání o výměně pětice Čechů za Libanonce Alího Fajáda byly prioritou životy…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama