Stropnický překvapil. Přišel volit i s přítelem. A poslal voličům vzkaz

Praha – Odvoleno už má také předseda Strany zelených Matěj Stropnický. Ještě předtím, než tak učinil, poslal vzkaz českým voličům.

Přidejte svůj názor 62 komentářů

Stropnický, Matěj

Stropnický zveřejnil video, ve kterém hovoří o práci Zelených během kampaně a o tom, jak strana objela celou republiku a získala díky tomu cenné zkušenosti. „Teď je ta klíčová chvíle, kdy je třeba zvednout zadek a jít volit,“ vyzval Čechy.

„Shodou okolností je tu i Dan, který jde volit do stejné školy jako já, což jsme zjistili až včera. Volební lístky má jenom on, protože já je zapomněl doma, takže je dostanu ve volební místnosti,“ směje se na záznamu šéf Zelených.

„Běže volit, protože ti Zelení jsou tam fakt hodně potřeba. Takže běžte volit,“ žádá Stropnický, který se ke vztahu s hercem Danielem Krejčíkem přiznal teprve včera poté, co o jejich vztahu informovala média.

Stropnický očekává, že jeho strana překročí pětiprocentní hranici a vrátí se do Sněmovny. „Co se týče Zelených, očekávám, že vstoupíme do Poslanecké sněmovny," konstatoval Stropnický. Při svém odhadu vychází z výzkumů volebního potenciálu.

„Pokud všichni ze součtu rozhodnutých a nerozhodnutých voličů přijdou, tak to znamená, že tam Zelení jsou, a to bude změna, ze které se někteří politici už nevzpamatují," uvedl.

Očekává spíše vyšší účast u voleb, bude však podle něj záležet i na tom, jak se jemu a dalším politikům podařilo přesvědčit občany, že jít k volbám je potřeba.

Vstupte do diskuze (62)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

TOP 09 a STAN pravděpodobně žádný výbor nepovedou

23.11.2017 17:43 Praha - Sněmovní výbory, které jsou určené po dnešní schůzce všech stran zastoupených v dolní…

Andreji, splň, co jsi slíbil. Studenti posílají Babišovi vzkaz, přidal se…

23.11.2017 17:08 Aktualizováno Praha - Hnutí ANO v rámci předvolební kampaně Čechům do schránek hodilo mimo jiné Smlouvu Andreje…

Zeman u Putina intervenoval za vězněného teologa. Pak si opět podal…

23.11.2017 17:07 Aktualizováno Moskva - Prezident Miloš Zeman se při úterním setkání se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem…

ANO by mělo mít předsedy sedmi výborů, Demokratický blok čtyř

23.11.2017 16:52 Praha - Podle dohody sněmovních stran bude mít hnutí ANO předsedy sedmi výborů, Demokratický blok …

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama