Chtějí nás umlčet! To je cenzura a manipulace, zuří Okamura kvůli médiím

Praha - Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) tvrdí, že jej média cenzurují. Konkrétně zmiňuje deník Blesk, který odmítl uveřejnit placenou inzerci hnutí.

Přidejte svůj názor 70 komentářů

Demonstrace proti islámu a uprchlíkům na Václavském náměstí

„Chtějí nás umlčet!“ zuří Tomio Okamura. Na svém facebookovém profilu tvrdí, že deník Blesk se snaží cenzurou zabránit úspěchu SPD ve volbách. „To nedopustíme! SPD čelí cenzuře a brutální manipulaci volebních průzkumů ze strany Blesku - ani jednou za celé dva měsíce nás nepozvali do jejich předvolebních debat, ani jednou nezveřejnili naše názory. Médium miliardáře a kmotra pana Křetínského, se zoufale snaží poškodit naše hnutí v očích voličů a ovlivnit tak jejich demokratické rozhodování ve volbách,“ zuří politik.

To prý ale není vše. „V tomto týdnu Blesk také opakovaně odmítl zveřejnit inzerci SPD. Placenou inzerci politických stran přitom noviny běžně zveřejňují. Jedná se o jasný příklad cenzury médií vůči našemu hnutí. Je to jasné, chtějí nás umlčet,“ myslí si šéf SPD. Samo hnutí přitom čelí nařčení, že v diskuzích blokuje své kritiky a maže nehodící se komentáře na sociálních sítích.

„Pan Křetínský podporuje strany, které tady v minulosti vládly a podílely se na tom neuvěřitelném rozkrádání naší země, jako například Sobotkovu ČSSD, která umožnila vytunelovat OKD a teď připravila krádež století s lithiem,“ nebere si servítky Okamura.

Blesk podle něj také dlouhodobě falšuje volební průzkumy v neprospěch SPD tím, že záměrně snižuje odhad voličských preferencí pro hnutí. „Ačkoliv nám ostatní průzkumy přisuzují až dvouciferný výsledek a podporu voličů cítíme na každém kroku, tak podle Blesku jsou naše volební preference pod 5 %.Nevěřte lživým a zmanipulovaným médiím, která jsou v rukou politiků a oligarchů. Podpora našeho hnutí neustále roste. V těchto volbách uspějeme,“ vzkazuje voličům Okamura.

Vstupte do diskuze (70)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

TOP 09 a STAN pravděpodobně žádný výbor nepovedou

23.11.2017 17:43 Praha - Sněmovní výbory, které jsou určené po dnešní schůzce všech stran zastoupených v dolní…

Andreji, splň, co jsi slíbil. Studenti posílají Babišovi vzkaz, přidal se…

23.11.2017 17:08 Aktualizováno Praha - Hnutí ANO v rámci předvolební kampaně Čechům do schránek hodilo mimo jiné Smlouvu Andreje…

Zeman u Putina intervenoval za vězněného teologa. Pak si opět podal…

23.11.2017 17:07 Aktualizováno Moskva - Prezident Miloš Zeman se při úterním setkání se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem…

ANO by mělo mít předsedy sedmi výborů, Demokratický blok čtyř

23.11.2017 16:52 Praha - Podle dohody sněmovních stran bude mít hnutí ANO předsedy sedmi výborů, Demokratický blok …

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama