Chtějí nás umlčet! To je cenzura a manipulace, zuří Okamura kvůli médiím

Praha - Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) tvrdí, že jej média cenzurují. Konkrétně zmiňuje deník Blesk, který odmítl uveřejnit placenou inzerci hnutí.

Přidejte svůj názor 70 komentářů

Demonstrace proti islámu a uprchlíkům na Václavském náměstí

„Chtějí nás umlčet!“ zuří Tomio Okamura. Na svém facebookovém profilu tvrdí, že deník Blesk se snaží cenzurou zabránit úspěchu SPD ve volbách. „To nedopustíme! SPD čelí cenzuře a brutální manipulaci volebních průzkumů ze strany Blesku - ani jednou za celé dva měsíce nás nepozvali do jejich předvolebních debat, ani jednou nezveřejnili naše názory. Médium miliardáře a kmotra pana Křetínského, se zoufale snaží poškodit naše hnutí v očích voličů a ovlivnit tak jejich demokratické rozhodování ve volbách,“ zuří politik.

To prý ale není vše. „V tomto týdnu Blesk také opakovaně odmítl zveřejnit inzerci SPD. Placenou inzerci politických stran přitom noviny běžně zveřejňují. Jedná se o jasný příklad cenzury médií vůči našemu hnutí. Je to jasné, chtějí nás umlčet,“ myslí si šéf SPD. Samo hnutí přitom čelí nařčení, že v diskuzích blokuje své kritiky a maže nehodící se komentáře na sociálních sítích.

„Pan Křetínský podporuje strany, které tady v minulosti vládly a podílely se na tom neuvěřitelném rozkrádání naší země, jako například Sobotkovu ČSSD, která umožnila vytunelovat OKD a teď připravila krádež století s lithiem,“ nebere si servítky Okamura.

Blesk podle něj také dlouhodobě falšuje volební průzkumy v neprospěch SPD tím, že záměrně snižuje odhad voličských preferencí pro hnutí. „Ačkoliv nám ostatní průzkumy přisuzují až dvouciferný výsledek a podporu voličů cítíme na každém kroku, tak podle Blesku jsou naše volební preference pod 5 %.Nevěřte lživým a zmanipulovaným médiím, která jsou v rukou politiků a oligarchů. Podpora našeho hnutí neustále roste. V těchto volbách uspějeme,“ vzkazuje voličům Okamura.

Vstupte do diskuze (70)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Česko pošle 25 milionů korun na ochranu hranic na jihu Sahary, vláda plán…

21.02.2018 20:07 Praha – Česko pošle milion eur (zhruba 25,3 milionu Kč) na podporu jednotek pěti afrických zemí,…

Vláda ANO a ČSSD s podporou KSČM je teď jediná varianta na stole, říká…

21.02.2018 18:47 Praha - „Jedinou variantou na stole" je podle premiéra v demisi a předsedy ANO Andreje Babiše vláda…

Babiš vyslyší ODS, uspořádá schůzku stran kvůli evropské politice

21.02.2018 18:30 Praha – Na popud ODS uspořádá premiér v demisi a šéf hnutí ANO Andrej Babiš schůzku předsedů…

V ČR mají vzniknout pravidla pro lobbing, záměr podpořila vláda

21.02.2018 18:16 Aktualizováno Praha - Vláda dnes schválila věcný záměr zákona, podle kterého by se lobbisté ke své činnosti…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama