ODS rozzuřila Čechy: To je vydírání a ubohost. Zklamali jste nás, vzkazují voliči

Praha - Už jen asi den zbývá do otevření volebních místností a strany se tak na poslední chvíli pokoušejí přetáhnout voliče svým soupeřům. Někteří do éteru vypouští spoty, jiní se pokouší přesvědčit voliče argumenty. Jedním takovým argumentem teď ale ODS pořádně naštvala celou řadu Čechů.

Přidejte svůj názor 92 komentářů

Jan Zahradil, 26. kongres ODS

„Jediná jistota na pravici, že váš hlas nepropadne,“ hlásá ODS na jednom ze svých předvolebních plakátů umístěných na sociálních sítích.

„Vážení pravicoví nevoliči ODS. Máte jistotu, že Svobodní, Realisté a ODA se tam nedostanou. Nemáte jistotu, že TOP 09, STAN a KDU-ČSL se tam dostanou. Z propadlých hlasů bude nejvíc profitovat Bureš. Takže pokud rovnou nepatříte mezi jeho voliče, neriskujte a přes všechny výhrady to pojďte hodit nám. Díky,“ vzkázal lidem europoslanec ODS Jan Zahradil s odkazem na šéfa hnutí ANO Andreje Babiše. .

Jenže právě tento vzkaz celou řadu voličů naštval. „To je vydírání. Já jsem ODS volil dlouho a bohužel mě několikrát zklamala. Pokud by všichni pravicoví přistoupili na podobnou argumentaci, tak by se ODS ani změnit nesnažila,“ vzkazuje uživatel Zdeněk Jungvirt.

A za pravdu mu dávají i další. „Ubohost chtít po voličích hlas tímto způsobem! Kde mám jistotu že se ODS dostane do parlamentu? Je to hlavně Vaše chyba! Vy jste vyrobili Bureše tak teď ho máte ve vládě!“ píše Jirka Adámek.

Tip: Česká Édith Piaf! Královna šansonu Hana Hegerová

„Můj hlas možná propadne, ale mé svědomí zůstane čisté,“ napsal pod Zahradilům příspěvek další z voličů. „Vážení pravicoví nevoliči ODS. Zahradil lže, nebo aspoň neříká pravdu a tak to je s celým ODS už pár let.“ dodal další diskutující.

Vstupte do diskuze (92)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

TOP 09 a STAN pravděpodobně žádný výbor nepovedou

23.11.2017 17:43 Praha - Sněmovní výbory, které jsou určené po dnešní schůzce všech stran zastoupených v dolní…

Andreji, splň, co jsi slíbil. Studenti posílají Babišovi vzkaz, přidal se…

23.11.2017 17:08 Aktualizováno Praha - Hnutí ANO v rámci předvolební kampaně Čechům do schránek hodilo mimo jiné Smlouvu Andreje…

Zeman u Putina intervenoval za vězněného teologa. Pak si opět podal…

23.11.2017 17:07 Aktualizováno Moskva - Prezident Miloš Zeman se při úterním setkání se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem…

ANO by mělo mít předsedy sedmi výborů, Demokratický blok čtyř

23.11.2017 16:52 Praha - Podle dohody sněmovních stran bude mít hnutí ANO předsedy sedmi výborů, Demokratický blok …

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama