Mirek Topolánek prozradil přísně utajovanou informaci? Toto se Babišovi líbit nebude

Praha – Někdejší premiér a šéf ODS Mirek Topolánek už nějakou dobu glosuje nejen politické dění na svém twitterovém účtu. Nedávno prostřednictvím něj kritizoval současného předsedu občanských demokratů Petra Fialu. Teď zveřejnil také třaskavou informaci o Andreji Babišovi.

Přidejte svůj názor 121 komentářů

Mirek Topolánek

Topolánek přiznává, že je zvědavý, jak dopadnou volby. „Jsem napjatý, jaká koalice po volbách vznikne... Koalice lithia (ANO, SPD, KSČM) nebo koalice řepky (ANO, KDU-ČSL, ČSSD)?“ zajímá bývalého premiéra..

Závažné obvinění vznesl přímo na účet šéfa ANO Babiše. „European Anti-Fraud Office - OLAF odeslal na mf závěrečnou zprávu ke cause Čapí hnízdo. Do voleb to kluci určitě nepřeloží, že? Nebo jo?“ rýpnul si Topolánek. 

Právě Evropský úřad pro boj proti podvodům přezkoumává okolnosti poskytnutí padesátimilionové dotace Čapímu hnízdu. OLAF už na konci květnu uvedl, že očekává, že své vyšetřování okolo dotací pro farmu Čapí hnízdo uzavře do konce roku. 

Je ale třeba dodat, že informaci zveřejněnou Topolánkem zatím ministerstvo financí nepotvrdilo. 

Kromě toho Topolánek přiznal, koho by volil za prezidenta. „Miluji Tondu Blaníka. Škoda, že je chlap. Konečně vím, koho budu volit. A koupím si nové boty,“ zaradoval se. „Možná byste mohl zkusit znovu převzít odpovědnost a jako bývalý premiér kandidovat. Nelíbí se mi, že kandidují nepolitici,“ navrhl mu pak jeden z uživatelů.

„Když Vám teď na to řeknu ANO, tak to někteří budou brát jako šíření poplašné zprávy. A i kdybych to udělal, tak za koho, s kým a proti komu?“ vzkázal mu Topolánek.

Vstupte do diskuze (121)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vondráček byl zvolen do čela Sněmovny. Při nominaci premiéra bych…

22.11.2017 17:11 Aktualizováno Praha – Předsedou Poslanecké sněmovny byl dnes dle očekávání zvolen Radek Vondráček (ANO).…

ŽIVĚ: Předsedou Sněmovny.se stal Vondráček. Kalousek bojuje proti paktu…

22.11.2017 17:07 Aktualizováno Praha - Poslanci se dnes odpoledne začali zabývat volbou předsedy Sněmovny. Šéf volební komise…

Faltýnek chce odšpuntovat atmosféru ve Sněmovně. ANO navrhne, aby všechny…

22.11.2017 17:05 Praha – Ve čtvrtek by se měly sejít všechny sněmovní strany. Hnutí ANO chce při té příležitosti…

Zeman zaprodává zemi okupantům? Prezidentští kandidáti zuří kvůli článku o…

22.11.2017 16:33 Aktualizováno Praha - Článek o invazi do Československa z toku 1968, který se objevil na webu ruské armádní…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama