Babiš znásilnil náš společný stát, společnost a demokracii, varuje Okamura

Praha – Do Poslanecké sněmovny se chce vedle předsedy hnutí SPD Tomia Okamury dostat i jeho starší bratr Hayato, který kandiduje za KDU-ČSL. Druhý jmenovaný se před volbami ostře vyhrazuje nejen proti svému mladšímu sourozenci, ale i proti největšímu favoritovi na premiéra.

Přidejte svůj názor 50 komentářů

Hayato Okamura

Hayato Okamura na sociálních sítích varuje před Andrejem Babišem. „'Politický podnikatel', oligarcha, si jakoby nic založí svoji vlastní stranu. Aby znásilnil veřejný prostor, náš společný stát, naši společnost, naši drahou demokracii,“ upozorňuje lidovec.

Tím to prý ale nekončí. „'Naleje' pak milióny do reklamy na svoji osobu. Billboardy po celé zemi. A také 'bezplatné' noviny a týdeníky. Jimi podplácí občany, aby mu byli po vůli. Aby byli svolní dát mu při volbách svůj hlas,“ popisuje Babišovy praktiky Okamura.

„Má najaté psychology, kteří mu za peníze pomáhají 'masírovat' nás, českou veřejnost. V jeho 'bezplatných' novinách se nikdy neobjeví opravdu ostrá kritika jeho osoby, která by šla 'na dřeň'. Dnes se mluví vznešeně o 'PR'. Dříve, v době nacistické a komunistické diktatury, se totéž nazývalo 'propagandou',“ odsuzuje Hayato Okamura podobné praktiky.

Lidovec nechápe, proč je Babiš tak populární. „Jak je možné, že - téměř 30 let po nabytí politické svobody - se opovažuje o vítězství ve volbách a budoucí post ministra, nebo dokonce předsedy vlády ucházet člověk, který byl členem zločinecké komunistické strany a je vážně podezřelý ze spolupráce s komunistickou Státní bezpečností - jež byla obdobou nacistického gestapa a dopouštěla se násilí na našich svědomitých občanech? Nenechejme se vodit za nos,“ vykazuje občanům.

Již dříve Hayato Okamura také varoval před jeho bratrem Tomiem. „Nebezpečí nám nehrozí na prvním místě od islamistických teroristů, ale ze strany imperiálně smýšlející vlády Ruska. Ruská vláda a diplomacie vytrvale pracují na oslabení a rozbití Evropské unie, aby se jí znovu otevřel prostor k rozšíření své sféry vlivu daleko na západ, až do Střední Evropy,“ myslí si Hayato Okamura.

Právě Tomio podle něj jedná v zájmu Ruska. „Ve světle takovéto mezinárodně-politické reality je na naší současné domácí politické scéně snad největším nebezpečím jednání a program Tomiovy SPD s požadavkem rychlého 'czexitu',“ varuje. „Ať už vědomě, nebo nevědomky - můj bratr jedná v zájmu Putinovy vlády v Moskvě.“ Hlasovat pro SPD je proto podle něj velmi nebezpečné. 

Vstupte do diskuze (50)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Prioritami Hünera budou energetická politika a těžba surovin

13.12.2017 21:22 Praha - Prioritami nového ministra průmyslu a obchodu Tomáše Hünera budou energetická politika,…

Soud odmítl podnět Holovské. O Hrad se utká devět kandidátů

13.12.2017 21:01 Aktualizováno Brno - O prezidentskou funkci se utká všech devět uchazečů zaregistrovaných ministerstvem vnitra.…

Ministryně práce Němcová stanovila priority. Jak se změní důchody?

13.12.2017 21:00 Aktualizováno Praha - Na změny v důchodech, přípravu penzijní reformy, náhradní rodinnou péči či propojení…

Metnar si dal jasný cíl: Chce bojovat proti uprchlíkům

13.12.2017 20:25 Praha - Nový ministr vnitra Lubomír Metnar chce důsledně potírat nelegální migraci, převaděčství a…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama