Babiš se nadšeně chlubil novým videem. Je to kašpárek, co neumí poskládat větu, vysmáli se mu Češi

Praha – Šéf hnutí ANO na svém facebookovém profilu zveřejnil první video ke kampani. Kritizuje v něm nesrozumitelné blábolení „tradičních“ českých politiků. U uživatelů sociálních sítí ale příliš nepochodil, přímo na jeho profilu se mu řada Čechů vysmála do očí.

Přidejte svůj názor 59 komentářů

Andrej Babiš, 4. celostátní sněm hnutí ANO

„Konečně je to tady! Naše první video ke kampani! Hraje tam kromě mě i tradiční politik a jako vždycky hrozně blábolí. Poznáte ho? Označte ho v komentáři, přece víte jak,“ uvedl k videu Babiš na svém facebookovém profilu.

„Vy mu rozumíte? Já ani slovo. Blábolení jsme od tradičních politiků slyšeli spoustu. Nic jinýho totiž neumí, nikdy nepřestanu bojovat proto politickým blábolům,“ slibuje Babiš. „Bez vás to ale nedáme. Změny dotáhneme, teď nebo nikdy. Ano, bude líp,“ dodává hlas na videu. Klip je také doplněn heslem „Makat a nelábolit“.

Video za 17 hodin vidělo více než 120 tisíc lidí, řada uživatelů sociálních sítí se k němu také přímo na Babišově profilu vyjádřila. „Hodně blábolení jsme slyšeli před vydáním jednoho exministra a jeho pravé ruky k trestnímu stíhání. A blábolili hlavně poslanci ANO,“ rýpnul si uživatel Miroslav Toman.

„Andrej Babiš, jediný politik, kterému jsem téměř čtyři roky nerozuměl. Politik, který neumí poskládat větu, která by dávala smysl. To, jak se ostatně ukazuje na fejsbůku, nezvládá i spousta jeho voličů,“ vysmáll se Babišovi uživatel s přezdívkou Tragický hrdina.

Někteří mu vytýkali, že ve videu nezaznělo vůbec nic z programu hnutí ANO. „Chybí tomu nápad, hloubka a nasazení - chtěl jsem to vypnout před koncem. A taky jste jediní kašpárci, kteří ve volebním spotu nemají ani slovo o volebním programu. Doleva? Doprava? Penze? Zdravotnictví? Evropská unie? Smajlík! Viděl jsem lepší reklamu na problémy s plísní nohou,“ vzkázal Babišovi Dominik Materna.

Další se vrátili také k Babšovým slovům o Čapím hnízdu, které šéf hnutí ANO označil za kampaň proti němu. „Politická kauza? Prosím pěkně, co je politického na faktu, že 50 mega určených malým a středním podnikatelům skončilo v kapse druhého nejbohatšího člověka v zemi? Svědci Koblihovi, napište, poučte nás,“ přisadil si Jiří Latta.

Vstupte do diskuze (59)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Prezidentské kampaně? Nic a nuda, míní politologové

16.12.2017 13:07 Praha - Bez výrazných zlomů či překvapení pokračuje podle politologů předvolební kampaň pro druhou…

Prezidentským kandidátům by ke jmenování soudců stačily zákonné požadavky

16.12.2017 10:50 Praha - Prezidentští kandidáti by při jmenování navržených soudců neměli jiné než zákonem stanovené…

Vzít peníze genderovým neziskovkám? Skokan Janda rozlítil poslankyně

15.12.2017 22:02 Aktualizováno Praha - Poslanci dnes při druhém čtení návrhu státního rozpočtu navrhli přesuny za téměř 100…

Čistky začínají? Z ministerstev vnitra, školství, financí a zahraničí…

15.12.2017 19:56 Aktualizováno Praha - Na ministerstvu vnitra skončí jako náměstkyně Monika Pálková, z pozice náměstka ministryně…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama