Zaorálek má po nehodě zraněnou hlavu. Co mu vzkázali Kalousek a Fiala?

Praha – Jak jsme vás již informovali, šéf české diplomacie Lubomír Zaorálek (ČSSD) byl zraněn při dopraní nehodě na Znojemsku. Jeho zranění nejsou vážná, po ošetření v nemocnici již byl propuštěn do domácí péče. A jeho političní kolegové už mu posílají vzkazy s přáním brzkého uzdravení.

Přidejte svůj názor 42 komentářů

Lubomír Zaorálek

„Ministerstvo zahraničních věcí ČR potvrzuje, že dnes ve večerních hodinách došlo na Znojemsku k dopravní nehodě vozidla ochranné služby řízeném pracovníkem Ochranné služby Policie ČR, ve kterém cestoval ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek,“ uvedlo ještě v pátek v noci ministerstvo zahraničí.

Zaorálek byl spolu s dalšími lidmi zraněn. „Krátce po nehodě byl převezen do brněnské nemocnice. Při nehodě utrpěl zranění hlavy, jeho zdravotní stav je nicméně dobrý. Z nemocnice byl již propuštěn do domácí péče. Okolnosti nehody v tuto chvíli vyšetřuje policie,“ dodal jeho úřad.

Sám Zaorálek ocenil práci lékařů na twitteru. „Děkuji brněnským záchranářům, lékařům a sestrám traumatologie nemocnice v brněnských Bohunicích za jejich včerejší pohotovost a za to, jak mi nakonec pěkně sešili hlavu. Jsem rád, že se nikomu dalšímu nic nestalo," uvedl.

Strany i jednotliví politici mu posílají slova podpory a přání brzkého uzdravení. „Držíme panu Zaorálkovi palce a přejeme brzké uzdravení!“ uvedli na sociálních sítích koaliční lidovci.

„Přeji panu ministrovi @ZaoralekL brzké uzdraveni. Jsem rád, že to dobře skončilo,“ přidal se europoslanec KDU-ČSL Tomáš Zdechovský.

Na spory v takovou chvíli zapomněli i Zaorálkovi političtí soupeři. „Smutné. Držím L. Zaorálkovi palce, aby to nebylo nic vážného a aby se rychle uzdravil,“ vzkázal předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

„Věřím, že @ZaoralekL, ale i další účastníci dopravní nehody, budou v pořádku. Přeji brzké uzdravení,“ uvedl na twitteru předseda ODS Petr Fiala.

Vstupte do diskuze (42)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zeman je chudák a zoufalec. Toho nešťastníka už opravdu nemůže brát nikdo…

23.03.2018 21:52 Aktualizováno Praha - Prezident Miloš Zeman poskytl velký rozhovor deníku Mladá fronta Dnes. mluvil v něm nejen o…

Dozorčí rada exportní banky projedná odvolání ředitele, Babiš ČEB v…

23.03.2018 20:24 Praha - Dozorčí rada státní České exportní banky (ČEB) projedná v pondělí odvolání předsedy…

Babiš s Filipem mluvili o vyhoštění ruských diplomatů

23.03.2018 19:50 Praha - O možném vyhoštění ruských diplomatů kvůli kauze použití nervové látky ve Velké Británii…

Česko zatím nemá velvyslance v Rusku, Remkův nástupce čeká na vízum

23.03.2018 17:24 Praha - Česko zatím nemá nového velvyslance v Rusku. Vítězslav Pivoňka, který má vést českou…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama