Zaorálek má po nehodě zraněnou hlavu. Co mu vzkázali Kalousek a Fiala?

Praha – Jak jsme vás již informovali, šéf české diplomacie Lubomír Zaorálek (ČSSD) byl zraněn při dopraní nehodě na Znojemsku. Jeho zranění nejsou vážná, po ošetření v nemocnici již byl propuštěn do domácí péče. A jeho političní kolegové už mu posílají vzkazy s přáním brzkého uzdravení.

Přidejte svůj názor 42 komentářů

Lubomír Zaorálek

„Ministerstvo zahraničních věcí ČR potvrzuje, že dnes ve večerních hodinách došlo na Znojemsku k dopravní nehodě vozidla ochranné služby řízeném pracovníkem Ochranné služby Policie ČR, ve kterém cestoval ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek,“ uvedlo ještě v pátek v noci ministerstvo zahraničí.

Zaorálek byl spolu s dalšími lidmi zraněn. „Krátce po nehodě byl převezen do brněnské nemocnice. Při nehodě utrpěl zranění hlavy, jeho zdravotní stav je nicméně dobrý. Z nemocnice byl již propuštěn do domácí péče. Okolnosti nehody v tuto chvíli vyšetřuje policie,“ dodal jeho úřad.

Sám Zaorálek ocenil práci lékařů na twitteru. „Děkuji brněnským záchranářům, lékařům a sestrám traumatologie nemocnice v brněnských Bohunicích za jejich včerejší pohotovost a za to, jak mi nakonec pěkně sešili hlavu. Jsem rád, že se nikomu dalšímu nic nestalo," uvedl.

Strany i jednotliví politici mu posílají slova podpory a přání brzkého uzdravení. „Držíme panu Zaorálkovi palce a přejeme brzké uzdravení!“ uvedli na sociálních sítích koaliční lidovci.

„Přeji panu ministrovi @ZaoralekL brzké uzdraveni. Jsem rád, že to dobře skončilo,“ přidal se europoslanec KDU-ČSL Tomáš Zdechovský.

Na spory v takovou chvíli zapomněli i Zaorálkovi političtí soupeři. „Smutné. Držím L. Zaorálkovi palce, aby to nebylo nic vážného a aby se rychle uzdravil,“ vzkázal předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

„Věřím, že @ZaoralekL, ale i další účastníci dopravní nehody, budou v pořádku. Přeji brzké uzdravení,“ uvedl na twitteru předseda ODS Petr Fiala.

Vstupte do diskuze (42)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Sněmovna rozdělila mezi kontrolory grantů statisícové odměny

17.12.2017 14:55 Praha - Více než půl milionu korun rozdělila na ročních odměnách Poslanecká sněmovna mezi členy…

KSČM trvá na nominaci Ondráčka do čela komise pro kontrolu GIBS

17.12.2017 13:58 Praha - KSČM se nevzdá nominace předlistopadového policisty Zdeňka Ondráčka do čela komise, která…

Změní se po volbách daně? Kandidáti na prezidenta řekli, co se chystají…

17.12.2017 13:41 Praha - Do rozhodování o výši daní by většina uchazečů o post prezidenta republiky ze své funkce…

Hüner snížil počet svých náměstků z 11 na sedm

17.12.2017 13:16 Praha - Nový ministr průmyslu a obchodu Tomáš Hüner snížil počet svých náměstků z 11 na sedm.

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama